Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Diablo3.pl - encyklopedia dla graczy Diablo III > Achievementy – Guide – Klasy – Barbardzyńca
Lubisz Diablo3.pl?

5a. Klasy – Barbarzyńca

Dodany obrazek
Wystarczy ukończyć grę barbarzyńcą na każdym poziomie trudności. Należy wbić poziom 60 i zabić Diablo (może zabić również ktoś inny musimy być tylko przy śmierci), reszty zadań nie trzeba robić. Łącznie za osiągnięcie zdobywamy 40 punktów (10 punktów na poziom trudności)

Dodany obrazek
Musimy osiągnąć poziom 60 dwoma barbarzyńcami, polecam jednak wykonać to osiągnięcie Barbarzyńcą i Barbarzynką ze względu na osiągnięcie „Heroldowie Nowego Świtu”

Dodany obrazek
Wystarczy użyć „Okrzyku Wojennego” w obecności towarzysza. Okrzyk odblokowywuje się na poziomie 28.

Dodany obrazek
Wystarczy założyć na postać potężną broń i pas (klasowe przedmioty tylko dla barbarzyńcy).

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3 jednak aby zdobyć wymienione przedmioty będzie trzeba zrobić sporo Leoric runów ze względu na to że przedmioty te wypadają tylko ze szkieletów przed wejściem do samego Króla Szkieletów (po ich zabiciu otwiera się brama)

Dodany obrazek
Wystarczy walczyć przy użyciu umiejętności generujących furię, potwory zazwyczaj giną szybciej dlatego polecam zdjęcie części (w szczególności przedmioty z cierniami) lub całości ekwipunku, możemy zostawić coś z regeneracją zdrowia. Chodzi o to aby mieć jak najmniej DPS

Osiągnięcie zostanie zaliczone dopiero po przerwaniu ataku dlatego należy dokładnie mierzyć czas (może być dłużej lecz nie krócej niż 5 minut)

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3, w celu jego zrobienia tłuczemy Leoryka z wartością DPS od 5 do 10 maksymalnie

Dodany obrazek
Aby zaliczyć osiągnięcie wystarczy założyć na siebie tarczę z jak największą wartością bloku i wejść w grupę potworów. Należy pamiętać aby zdjąc wszystkie przedmioty z cierniami, przydatne mogą się okazać przedmioty z regeneracją zdrowia.

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3

Dodany obrazek
Musimy zniszczyć 2000 obiektów przy pomocy umiejętności „Tornado”, w tym celu polecam wybrać się na Cmentarz porzuconych oraz do Królewskich Krypt (AKT I) jest tam wiele urn oraz nagrobków dzięki czemu możemy to zrobić w przeciągu kilkunastu wypraw.

Dodany obrazek
Wystarczy zabić jednego z wymienionych bossów przy pomocy umiejętności „Rzut bronią”, możemy korzystać początkowo z innej umiejętności ważne jest aby zginął przy użyciu określonej.

Dodany obrazek
Wystarczy utrzymać na potworze efekt krwawienia, polecam jakiegoś bossa oraz zdjęcie części ekwipunku (szczególnie z wartością cierni). Przydatna może okazać się regeneracja zdrowia. Efekt krwawienia osiągniemy dzięki umijętności „Rozprucie”

Podczas trwania efektu krwawienia możemy nabijać sobie furię umiejętnością która ją generuję, ważne jest by efekt krwawienia nie zszedł z potwora, czas trwania Rozprucia to pięć sekund więc wypadało by uzywać tej umiejętności co cztery sekundy

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3, w celu jej zrobienia polecam tłuczenie Leoryka z wartością dps nie większą niż 20

Guide By Green aka’ Warrior Of Darkness
Wyłączność dla D2trade.pl oraz Diablo3.pl
Profil Gracza: http://eu.battle.net…ile/green-2806/

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 16.05.2013 15:03
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.