Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Diablo3.pl - encyklopedia dla graczy Diablo III > Achievementy – Guide – Klasy – Łowca Demonów
Lubisz Diablo3.pl?

5b. Klasy – Łowca Demonów

Dodany obrazek
Wystarczy ukończyć grę łowcą demonów na każdym poziomie trudności. Należy wbić poziom 60 i zabić Diablo (może zabić również ktoś inny musimy być tylko przy śmierci), reszty zadań nie trzeba robić. Łącznie za osiągnięcie zdobywamy 40 punktów (10 punktów na poziom trudności)

Dodany obrazek
Musimy osiągnąć poziom 60 dwoma łowcami demonów, polecam jednak wykonać to osiągnięcie łowcą i łowczynią ze względu na osiągnięcie „Heroldowie Nowego Świtu”

Dodany obrazek
Wystarczy założyć na postać płaszcz oraz kuszę jednoręczną (klasowe przedmioty tylko dla łowcy demonów).

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3 jednak aby zdobyć wymienione przedmioty będzie trzeba zrobić sporo Leoric runów ze względu na to że przedmioty te wypadają tylko ze szkieletów przed wejściem do samego Króla Szkieletów (po ich zabiciu otwiera się brama)

Dodany obrazek
Wystarczy użyć odskoku sześć razy w ciągu dziesięciu sekund, jeśli skończy nam się dyscyplina używamy umiejętności „Przygotowanie” i kontynuujemy odskoki

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3

Dodany obrazek
Najlepiej najpierw nagromadzić potwory a później je zabić przy pomocy umiejętności „Kolczasta pułapka” (nie mylić z kolczatką !), polecam runę „Rozrzut” do tej umiejętności ze względu na możliwość postawienia trzech pułapek. Najszybciej oczywiście będzie wykonać to na poziomie normalnym ze względu na to że potwory mają mało punktów życia. Należy też pamiętać o zdjęciu przedmiotów z wartością cierni.

Dodany obrazek
Osiągnięcie najlepiej wykonać z pomocą umiejętności „Nienasycona strzała”. Potworów nie widać na mapie dlatego najlepiej jest oddawać kilka strzałów przed siebie zanim wybierzemy się naprzód.

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3

Dodany obrazek
Najlepiej wybrać się do „Posiadłości Leoryka” ze względu na to że jest tam sporo kultystów, następnie pozwolić na to by nas otoczyli po czym użyć umiejętności „Wachlarz ostrzy”, odblokowywuje się ona na poziomie 17

Dodany obrazek
Potwory uciekają zazwyczaj podczas efektu przerażenia lub ze względu na ich nastawienie. Najbardziej uciekającymi potworami są oczywiście biesy (małe diabliki, które wychodzą po wybuchu żniwiarza – katedra w akcie I)

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3

Dodany obrazek
Należy zabić 100 tysięcy demonów, jeśli gramy głównie łowcą demonów nie zwracamy na to osiągnięcie uwagi bo wejdzie samo podczas gry. Jeśli jednak zależy nam na ich szybkim zabiciu polecam wybrać się do Aktu 4, zadanie „Upadek królestwa niebios”, poziom normalny oraz kupić tanią kuszę ze statystyką „nie traci wytrzymałości” ważne jest teżaby miała sama w sobie bardzo mało dps (do 50 będzie ok), resztę przedmiotów najlepiej zdjąć ze względu na koszty naprawy. Wchodzimy przez portal i zabijamy robactwo cienia, jeśli zauważymy że Iskatu ma mało życia – dajemy się zabić. Czynność powtarzamy do momentu zdobycia osiągnięcia.

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3 lecz jest za bardzo czasochłonne dlatego odradzam jego wykonywanie ze względu że jedynymi demonami w Edycji Startowej są biesy (te po wybuchu żniwiarzy – znajdziemy je w katedrze w akcie I, możemy je spotkać też normalnie nie tylko po zabiciu żniwiarza)

Dodany obrazek
Polecam zrobić to osiągnięcie na Azmodanie. Aby go unieruchomić używamy „Kolczatki” z runą „Droga przez mękę”. Efekt unieruchomienia działa przez dwie sekundy dlatego co jedną należy rzucać kolczatkę ponownie aby go utrzymać. Jeśli zabraknie nam dyscypliny używamy „Przygotowania”, najlepiej z runą „Plan awaryjny” ze względu na szansę pominięcia czasu odnowienia.

Dodany obrazek
Wystarczy zużyć podaną wartość nienawiści i dyscypliny. Nienawiść najlepiej zużyć umiejętnością „Przebicie” a dyscyplinę „Odskokiem”, jednak dyscypliny nam nie wystarczy dlatego po jej zużyciu używamy „Przygotowania” i nadal robimy odskoki. Można dzięki temu zaliczyć dodatkowo osiągnięcie „Olimpijczyk”

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3

Guide By Green aka’ Warrior Of Darkness
Wyłączność dla D2trade.pl oraz Diablo3.pl
Profil Gracza: http://eu.battle.net…ile/green-2806/

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 16.05.2013 15:04
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.