Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Diablo3.pl - encyklopedia dla graczy Diablo III > Achievementy – Guide – Rzemiosło –
Lubisz Diablo3.pl?

8. Wspaniałe Osiągnięcia

Dodany obrazek
Musimy znaleźć i zabić Jaya Wilsona. Znajdziemy go na Cmentarzu Porzuconych w krypcie nazwanej „Piekło Twórców”. Krypta ta pojawia się tylko na poziomie koszmarnym, piekielnym oraz inferno. Jak wiadomo na Cmentarzu znajdują się cztery krypty, jeśli do wszystkich będzie można wejść to jedna z nich jest Piekłem Twórców, jeśli natomiast otwarte będą trzy wychodzimy z gry i wznawiamy ją. Czynność powtarzamy do czasu znalezienia odpowiedniej krypty.

Dodany obrazek
Musimy znaleźć sekretny poziom w grze. Aby się do niego dostać należy zdobyć schemat na pasterski kostur. Może on wypaść z Izuala w zadaniu „Najwyższe zło”. Po jego nabyciu musimy nauczyć wytwarzać kostur naszego kowala. W tym celu klikamy na niego a następnie prawym przyciskiem myszy naciskamy na schemat w ekwipunku.
Jak widać do wykonania kosturu potrzebne będą nam następujące przedmioty:

Czarny grzyb – Znajdziemy go na pierwszym poziomie katedry (Akt I)
Piszczel Leoryka – Znajdziemy go w kominku w posiadłości Leoryka (pokój po prawej przed wejściem na górę) (Akt I)

Płynna tęcza – Może wypaść zarówno z potwora jak i ze skrzyni. Znajdziemy ją w Tajemniczej Jaskini w Oazie Dalgura (Akt II)

Dodany obrazek
Dzwonek wirta – Musimy go kupić od handlarki Squirt w akcie drugim (tak od tej małej). Dzwonek kosztuje 100 tysięcy sztuk złota. (Akt II)

Bełkotliwy klejnot – Znajdziemy go w Pieczarach Mrozu na Polach Rzezi (Akt III). Może wypaść zarówno z potwora jak i ze skrzyni.

Jeśli zdobędziemy wymagane przedmioty możemy wykuć u kowala pasterski kostur. Następnie musimy trzymając go w ekwipunku wybrać się na Drogę do Starego Tristram (Akt I, najszybciej przez punkt kontrolny Stare Ruiny) i znaleźć szczelinę z której wydobywa się czerwone światło. Po podejściu do niej ukaże się nam Duch Krowiego Króla, po rozmowie z nim możemy udać się do Kaprysowa klikając na szczelinę

Dodany obrazek
Jeśli chcemy wybrać się do kaprysowa na wyższych poziomach trudności musimy dokonać zakupu schematów ulepszających nasz kostur u Gorella Kwatermistrza (Akt III obok zbrojowni). Schematy trzeba zakupić na każdym poziomie trudności (oprócz normalnego) po czym stopniowo ulepszać nasz kostur. Po ulepszeniu kosturu daje on dostęp do wszystkich poprzednich poziomów – jeśli mamy więc kostur z inferno możemy otwierać Kaprysowo na każdym poziomie trudności.

Reszta osiągnięć jest albo za zakup innych gier blizzarda albo za zakup edycji kolekcjonerskiej Diablo 3. Pozostałych nie da się już zdobyć (m.in. za udział w zamkniętej becie) dlatego nie ma większego sensu ich opisywać. Wspaniałe osiągnięcia nie wliczają się do procentowego ukończenia osiągnięć oraz nie dodają żadnych punktów. Jedynymi nagrodami za ich zdobycie są znaki na sztandarze

Guide By Green aka’ Warrior Of Darkness
Wyłączność dla D2trade.pl oraz Diablo3.pl
Profil Gracza: http://eu.battle.net…ile/green-2806/

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 16.05.2013 15:01
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.