Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Diablo3.pl - encyklopedia dla graczy Diablo III > Achievementy – Guide – Wyzwania – Akt I
Lubisz Diablo3.pl?

6a. Wyzwania – Akt I

Dodany obrazek
Czekamy aż Leoryk przywoła do walki szkielety następnie chodzimy blisko nich i czekamy aż Król Szkieletów wykona zamach (coś jak tornado u barbarzyńcy), czynność powtarzamy do momentu wyświetlenia się informacji o zdobyciu osiągnięcia

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3

Dodany obrazek
Polecam zrobić to osiągnięcie po nabiciu poziomu 60 i zdobyciu dobrego sprzętu, wystarczy wtedy kilka uderzeń (lub nawet jedno) żeby Rzeźnik zginął. Najlepiej robić na inferno (MP0) ze względu na możliwość ukończenia za jednym zamachem osiągnięć „Ogłuszające odwrócenie” oraz „Szybka rzeźnia”. Jeśli jednak zostaniemy trafieni można spróbować zdobyć te osiągnięcia na piekle, natomiast „Szybka rzeźnia” zostanie zaliczona tylko na inferno

Dodany obrazek
Polecam zrobić to osiągnięcie po zdobyciu dobrego sprzętu, wystarczy wtedy kilka uderzeń żeby Rzeźnik zginął (lub nawet jedno) a ze słabym sprzętem nie zdołamy uporać się w dwie minuty. Można przy okazji zdobyć osiągnięcia „Nie stój w Ogniu!” oraz „Ogłuszające odwrócenie”

Dodany obrazek
Najlepiej zrobić to na inferno ze względu na osiągnięcia „Szybka rzeźnia” oraz „Nie stój w ogniu!”. Chodzimy po arenie starając się omijać ataki Rzeźnika następnie czekamy aż rozpędzi się po czym uderzy w ścianę – wtedy gdy jest ogłuszony musimy go zabić, może się nam to nie udać za pierwszym podejściem ale jeśli się uda możemy zdobyć na raz aż trzy osiągnięcia. Jeśli mamy zaliczone pozostałe dwa osiągnięcia dotyczące Rzeźnika można spróbować zaliczyć to na koszmarze.

Dodany obrazek
Wszystko jest w zasadzie wytłumaczone w opisie, można zaliczyć na poziomie normalnym ważne żeby poszło to szybko (zalecam dps 70+). Po wyjściu zombie musi odrazu zostać zabite inaczej nie wyrobimy się w czasie.

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3

Dodany obrazek
Polecam robić na poziomie normalnym i wybrać się na Kotlinę Lamentów (wyjście przez tylną bramę miasta) a następnie biegać po mapie w celu nagromadzenia potworów, jeśli uznamy że jest już ich z nami 30 szukamy podanego potwora (zszywaniec) po czym zabijamy tylko jego. Najlepiej używać umiejętności, które ranią jednego wroga (nie obszarowe). Jeśli po wybuchu zabije 30 innych potworów osiągnięcie zostanie zaliczone. Jeśli nie wykonaliśmy wcześniej osiągnięcia „Potężny cios” zostanie ono zaliczone razem z tym. Należy też pamiętać aby zdjąć wszystkie przedmioty z cierniami.

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3

Dodany obrazek
Po krótkiej scenie gdzie szkielety atakują Deckarda Caina zbiegamy do nich po czym zabijamy je, następnych które przybędą nie ruszamy i czekamy do momentu pojawienia się „Zerwiczerepa”. Jeśli się pojawi zabijamy najpierw jego, później można się zająć resztą.

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3

Dodany obrazek
Podczas zadania „Rozbita korona” pomagamy Haedrigowi wyczyścić piwnicę z nieumarłych. Na jej końcu znajduję się jego żona – Mira. Najlepiej jest ściągnąć większość przedmiotów i powoli zmniejszać jej wartość życia, jeśli uznamy że ma go wystarczająco mało nie ruszamy jej (lepiej jest ją trochę zranić ze względu na niskie obrażenia kowala) i czekamy aż Haedrig zada jej śmiertelny cios.

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3

Dodany obrazek
Najlepiej stanąć po śrdoku miejsca gdzie znajdują się filary, polecam do ich zniszczenia użycia umiejętności „Fala mocy” (czarownik). Jeśli nagromadzą się szkielety możemy je zabić ale trzeba uważać żeby nie uszkodzić przy tym żadnego filaru. Czynność powtarzamy do momentu zniszczenia filarów. Jeśli zauważymy że nie wszystkie otrzymały jednakową wartość obrażeń (np. wybuchają trzy) możemy szybko zniszczyć pozostałe inną umiejętnością. Jeśli się wyrobimy lub zniszczymy wszystkie naraz osiągnięcie zostanie zaliczone.

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3, jednak będziemy musieli robic „Leoric runy” ze względu na brak punktu kontrolnego „Królewskie krypty”

Dodany obrazek
Najwięcej urn znajduję się w Królewskich Kryptach dlatego polecam wybierać się właśnie tam, można przy okazji zdobyć osiągnięcie „Demolka” jeśli będziemy w miarę szybko niszczyć kolejne urny. Jeśli zniszczymy wszystkie to wychodzimy z gry i ją wznawiamy. Czynność powtarzamy do momentu uzyskania osiągnięcia.

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3, jednak będziemy musieli robic „Leoric runy” ze względu na brak punktu kontrolnego „Królewskie krypty”

Dodany obrazek
Nie ważne na jakim poziomie trudności dlatego polecam zrobić to na normalnym z wysokim poziomem postaci i dobrym sprzętem. Jeśli gramy z kolegą lub na grze publicznej możemy wbić to bez większego problemu.

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3 jednak aby je zdobyć potrzeba albo dobrej ekipy albo dobrego sprzętu (DPS 80+)

Dodany obrazek
W zadaniu „Rozbity miecz” musimy zabić naraz trzy rzadkie szkielety w świątyni (pojawiają się po zabiciu tego pierwszego, z lewej od mostu). Polecam do tego umiejętność „Meteoryt” (czarownik) ze względu na to że inne umiejętności pozostawiają nadal żywego jednego z nich (wypada mu tylko tarcza). Przydatną umiejętnością może okazać się też „Kwasowa chmura” (szaman)

Dodany obrazek
Podczas zadania „Uwięziony anioł” po wejściu do Przeklętej ciemnicy i rozmowie z królową Asyllą mamy dwie minuty na uwolnienie wszystkich duchów znajdują się one po lewej jak i prawej stronie mapy, liczy się oczywiście szybkość dlatego ignorujemy wszelkie potwory. Jeśli wyrobimy się w czasie i uwolnimy wszystkie duchy, osiągnięcie zostanie zaliczone.

Dodany obrazek
Aby zdobyć to osiągnięcie musimy rozpocząć cały I Akt od początku (wybieramy pierwsze zadanie), najlepiej wykonać to na poziomie normalnym. Robimy wszystkie zadania i zabijamy tylko to co musimy, przydatne mogą okazać się przedmioty z wartością cierni. Nic nie podnosimy z ziemii tylko biegniemy przed siebie, całość wymaga 30-40 minut.

Guide By Green aka’ Warrior Of Darkness
Wyłączność dla D2trade.pl oraz Diablo3.pl
Profil Gracza: http://eu.battle.net…ile/green-2806/

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 16.05.2013 15:11
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.