Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Diablo3.pl - encyklopedia dla graczy Diablo III > Achievementy – Guide – Wyzwania – Akt II
Lubisz Diablo3.pl?

6b. Wyzwania – Akt II

Dodany obrazek
Poprostu uciekamy przed pociskami, na ziemii widać gdzie zostaną zrzucone. Można zrobić nawet na poziomie normalnym gdzie z dobrym sprzętem Belial zginie po kilku (lub nawet jednym) uderzeniach i nie zdąży nawet wyprowadzić jakiegokolwiek ataku. Można zaliczyć przy okazji osiągnięcie „Chybiające pięści”

Dodany obrazek
Zanim Belial pokaże swoje prawdziwe oblicze trzeba w jak najszybszy sposób pozbyć się strażników, jeśli nie widzimy ich po jednej stronie będą z drugiej.

Dodany obrazek
Poprostu trzeba omijać ataków Beliala, można zrobić nawet na poziomie normalnym gdzie z dobrym sprzętem Belial zginie po kilku (lub nawet jednym) uderzeniach i nie zdąży nawet wyprowadzić jakiegokolwiek ataku. Można zaliczyć przy okazji osiągnięcie „Celne oko”.

Dodany obrazek
Trzeba uważać na zionięcia Beliala. Najlepiej stanąć na końcu (z lewej bądź z prawej strony) ze względu na to że nie sięga on tam oddechem. Jeśli mamy dobry sprzęt nie będziemy mieli z nim problemu i możemy za jednym zamachem zaliczyć osiągnięcia „Celne oko” oraz „Chybiające pięści”

Dodany obrazek
Kiedy otrzymamy wytyczne dotyczące przerwania rytuałów w zadaniu „Cienie na pustyni” mamy cztery minuty na zabicie kultystów w piwnicach, zazwyczaj znajdują się one z prawej i lewej strony mapy lub na górze (również po obu stronach).

Dodany obrazek
W zadaniu „Miasto krwi” należy uwlonić wszystkich więźniów. Należy też pamiętać o tym że są oni również w pobliskich piwnicach.

Dodany obrazek
Nie możemy zostać trafieni przez Mahdę jej insektami, można zaliczyć nawet na poziomie normalnym gdzie nie stanowi ona większego zagrożenia bo ginie zazwyczaj po kilku uderzeniach (lub nawet jednym)

Dodany obrazek
Aby zaliczyć to osiągnięcie zabijamy żniwiarzy (katedra poziom 4) tak aby nie zginęły inne biesy po czym używamy umiejętności „Fala mocy” (czarownik) gdy wokół nas nagromadzi się przynajmniej pięć biesów. W katedrze można spotkać też diabliki poruszające się swobodnie po pomieszczeniach. W akcie drugim chochliki można spotkać np. na Bezludnych piaskach (chowają się w ziemii)

Osiągnięcie jest możliwe do wykonania na Edycji Startowej Diablo 3 lecz z niewiadomych przyczyn zostało przeniesione do karty Akt II

Dodany obrazek
W zadaniu „Zdrajca Horadrimów” po wejściu do Zapomnianych Ruin mamy dwie minuty na znalezienie głowy Zoltuna Kulla, najlepiej nie skupiać się na walce tylko na samym znalezieniu głowy. Jeśli wyrobimy się w czasie osiągnięcie zostanie zaliczone.

Dodany obrazek
Podczas zadania „Krew i piasek” przed uwolnieniem Shena z beczki czekamy do momentu zaliczenia osiągnięcia. Może to trochę potrwać ze względu na to że nie raz wypowiedzi będą się powtarzać.

Dodany obrazek
W zadaniu „Czarny Kamień Dusz” musimy zabić Kulla bez zabijania jego strażników. Można zrobić to osiągnięcie nawet na poziomie normalnym gdzie nie jest on żadnym wyzwaniem bo zginie po paru (lub nawet jednym) uderzeniach. Najlepiej nie używać umiejętności obszarowych ani samonaprowadzających, warto też odwołać towarzyszy i ściągnąć przedmioty z wartością cierni.

Dodany obrazek
W zadaniu „Przeczesywanie Kaldeum” musimy ewakuować conajmniej dwudziestu uchodźców. Przy ich eskortowaniu należy uważać głównie na meteoryty i w miarę możliwości eliminować wrogów.

Dodany obrazek
W drodze do Beliala należy uważać na szczeliny z których wydobywa się trujący gaz, nie możemy otrzymać od niego obrażeń inaczej osiągnięcie nie zostanie zaliczone.

Dodany obrazek
Aby zdobyć to osiągnięcie musimy rozpocząć cały II Akt od początku (wybieramy pierwsze zadanie), najlepiej wykonać to na poziomie normalnym. Robimy wszystkie zadania i zabijamy tylko to co musimy, przydatne mogą okazać się przedmioty z wartością cierni. Nic nie podnosimy z ziemii tylko biegniemy przed siebie, całość wymaga około 40 minut.

Guide By Green aka’ Warrior Of Darkness
Wyłączność dla D2trade.pl oraz Diablo3.pl
Profil Gracza: http://eu.battle.net…ile/green-2806/

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 16.05.2013 15:13
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.