Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Diablo3.pl - encyklopedia dla graczy Diablo III > Achievementy – Guide – Wyzwania – Akt III
Lubisz Diablo3.pl?

6c. Wyzwania – Akt III

Dodany obrazek
Jeśli zauważymy że Azmodan utworzył wrota demonów musimy jak najszybciej je zniszczyć (widać je na mapie). Jeśli zabijemy Azmodana zanim przez wrota przejdzie jakikolwiek demoniczny piechur zaliczymy to osiągnięcie. Przy okazji można zdobyć osiągnięcie „Sługi Azmodana”.

Dodany obrazek
Nie możemy wdepnąć w demoniczną ziemię (czarne dziury) podczas starcia z Azmodanem. Można wykonać na piekle a przy dobrym sprzęcie nawet nie zdąży jej utworzyć dzięki czemu osiągnięcie zostanie zaliczone. Jeśli zabijemy go na tyle szybko że nie zdoła nas zaatakować kulą ognia zaliczymy dodatkowo osiągnięcie „Nie piekl się”

Dodany obrazek
Nie możemy zostać trafieni kulą ognia podczas starcia z Azmodanem. Gdy zauważymy że zostaje wypuszczona należy jak najszybciej uciekać do momentu gdy zderzy się z ziemią. Można wykonać na piekle a przy dobrym sprzęcie nawet nie zdąży jej utworzyć dzięki czemu osiągnięcie zostanie zaliczone. Jeśli zabijemy go na tyle szybko że nie zdoła utworzyć demonicznej ziemii zaliczymy dodatkowo osiągnięcie „Suchą nogą”

Dodany obrazek
Wystarczy zabić Azmodana nie zabijając żadnych z jego sług. Jeśli zniszczymy wszystkie wrota zanim przejdą przez nie piechurzy zaliczymy również osiągnięcie „Posiłków nie będzie”

Dodany obrazek
Podczas zadania „Oblężenie Twierdzy Bastionu” musimy zapalić ognie sygnałowe, przy każdym z nich znajduję się Demoniczny Nosiciel (wypluwający Demonicznych piechurów) nie możemy go zabić dlatego po zapaleniu ognia sygnałowego biegniemy do następnego.

Dodany obrazek
Nie możemy dopuścić aby podczas podnoszenia katapult w zadaniu „Losy bitwy” zginął jakikolwiek rekrut. Najlepiej trzymać się blisko nich lub używać w ich pobliżu umiejętności obszarowych (np. meteoryt, kwasowa chmura) dzięki czemu żaden potwór nawet do nich nie podejdzie. Można wykonać nawet na poziomie normalnym więc nie powinno byc z tym większego problemu.

Dodany obrazek
W podziemiach twierdzy spotkamy Demonicznych Trzęsicieli, musimy tak poprowadzić jednego z nich by zniszczyl pięć par drzwi. Można wcześniej wyczyścić lokację z innych potworów i zostawić tylko jednego trzęsiciela

Dodany obrazek
Nie możemy zostać trafieni przez Ghoma jego atakiem gazowym :D
Można ukończyć nawet na poziomie normalnym gdzie z dobrym sprzętem nie będzie on wyzwaniem bo zginie po paru (lub nawet jednym) uderzeniach więc nie zdąży nawet zadać nam jakichkolwiek obrażeń.

Dodany obrazek
Najlepiej udać się do podziemii twierdzy i wyczyścić tą lokację. Zostawiamy tylko wszystkie napotkane rozpruwacze dusz. Następnie przenosimy się z nimi do większego pomieszczenia i biegamy na około nich. Jeśli poliże nas w tym samym czasie pięciu z nich osiągnięcie zostanie zaliczone. Przydatna może okazać się umiejętność „Teleportacja” (czarownik) ze względu na to że po nagłej zmianie naszej pozycji atakują nas wszystkie niemal jednocześnie.

Dodany obrazek
Podczas walki z Kartanem w zadaniu „Bestia Oblężnicza” musi on zniszczyć wszystkie wieże. Aby zdobyć to osiągnięcie zbliżamy się do wieży i czekamy aż Kartan w nas uderzy niszcząc tym samym wieżę przy której stoimy, czynność powtarzamy przy każdej wieży. Jeśli zostaną zniszczone wszystkie ujrzymy informację o zdobyciu osiągnięcia.

Dodany obrazek
Nie możemy zostać trafieni przez pająki Cydei. Gdy je zobaczymy możemy uciekać po czym wracać do niej zadając jej cios a po zbliżeniu się pająków nadal uciekać i czynność powtarzać. Osiągnięcie może zostać zaliczone nawet na poziomie normalnym gdzie przy dobrym sprzęcie Cydea zginie po kilku (lub nawet jednym) uderzeniach więc nie zdąży nawet przywołać pająków.

Dodany obrazek
Musimy zabić na raz trzy żądła udręki, znajdują się one w zwiastunach piekieł oraz w piekielnych kokonach. Polecam wejść do Wieży potępionych – poziom 1 i wyszukać tam zwiastun piekieł. Następnie prowadzić żądła udręki pod kuźnię demonów, musimy tak pod nią stanąć by płomienie trafiały wszystkie trzy żądła udręki. Polecam też zdjąć przedmioty z cierniami.

Kuźnia demonów:

Dodany obrazek

Dodany obrazek
Aby zdobyć to osiągnięcie musimy rozpocząć cały III Akt od początku (wybieramy pierwsze zadanie), najlepiej wykonać to na poziomie normalnym. Robimy wszystkie zadania i zabijamy tylko to co musimy, przydatne mogą okazać się przedmioty z wartością cierni. Nic nie podnosimy z ziemii tylko biegniemy przed siebie, całość wymaga około 40 minut.

Guide By Green aka’ Warrior Of Darkness
Wyłączność dla D2trade.pl oraz Diablo3.pl
Profil Gracza: http://eu.battle.net…ile/green-2806/

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 16.05.2013 15:13
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.