Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Diablo3.pl - encyklopedia dla graczy Diablo III > Achievementy – Guide – Wyzwania – Akt IV
Lubisz Diablo3.pl?

6d. Wyzwania – Akt IV

Dodany obrazek
Nie możemy dać się uwięzić podczas walki z Diablo. Zanim zrzuci on na nas kolczastą pułapkę na ziemii pojawiają się czarne znaki, należy wtedy uciec z oznaczonego miejsca i kontynuować walkę.

Dodany obrazek
Podczas walki z Diablo musimy zniszczyć pięć swoich kopii w Krainie Grozy. Nie musimy robić tego na jednej grze dlatego jeśli nie zaliczymy tego za pierwszym podejściem można zmierzyć się z Diablo ponownie na nowej grze.

Dodany obrazek
Najtrudniejszą częścią tego osiągnięcia są kule zdrowia ze względu na to że co jakiś czas raniony Diablo będzie je zostawiał pod sobą. Postacią walczącą wręcz będzie bardzo ciężko to zrobić dlatego polecam wykonanie tego osiągnięcia postacią walczącą na dystans. Należy uważać też na nasze kopie w Krainie Grozy ponieważ pozostawiają kule zdrowia, najlepiej zatem trzymać wrogów na dystans.

Dodany obrazek
Musimy zniszczyć wszystkie zwałowiska na obu poziomach Ogrodów Nadziei. Osiągnięcie proste jednak będzie się trzeba trochę nabiegać.

Dodany obrazek
Musimy zabić Izuala w zadaniu „Najwyższe zło” w czasie krótszym niż dwie minuty. Przede wszystkim trzeba uważać na jego zamrażające ataki. Osiągnięcie można zdobyć nawet na poziomie normalnym gdzie Izual nie będzie stanowił żadnego wyzwania.

Dodany obrazek
Polecam wybrać zadanie „Upadek Królestwa Niebios”, przejść przez portal i rozpocząć walkę z Iskatu ze względu na to że przywołuje on wiele robactwa cienia. W zdobyciu osiągnięcia mogą przydać się umiejętności obszarowe. Jeśli zabijemy jednym uderzeniem 30 robaków cienia zdobędziemy dodatkowo osiągnięcie „Potężny cios”

Dodany obrazek
Musimy zabić Rakanotha w zadaniu „Światło nadziei” bez zabijania jego sług. Można zdobyć to osiągnięcie nawet na poziomie normalnym gdzie przeciwnik nie stanowi żadnego zagrożenia i zapewne zabijemy Rakanotha zanim zdąży cokolwiek zrobić. Mimo wszystko radzę odwołać towarzyszy i zdjąć przedmioty z cierniami.

Dodany obrazek
Podczas przechodzenia aktu czwartego napotkamy nie jednokrotnie przebite anioły, należy po prostu na nie kliknąć. Łącznie musimy uwolnić ich 25 ale nie musi to być na jednej grze.

Dodany obrazek
Aby zdobyć to osiągnięcie musimy rozpocząć cały IV Akt od początku (wybieramy pierwsze zadanie), najlepiej wykonać to na poziomie normalnym. Robimy wszystkie zadania i zabijamy tylko to co musimy, przydatne mogą okazać się przedmioty z wartością cierni. Nic nie podnosimy z ziemii tylko biegniemy przed siebie, całość wymaga 15-20 minut.

Guide By Green aka’ Warrior Of Darkness
Wyłączność dla D2trade.pl oraz Diablo3.pl
Profil Gracza: http://eu.battle.net…ile/green-2806/

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 16.05.2013 15:14
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.