Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

arbarzyńca został zaprezentowany jako pierwsza grywalna klasa podczas ogłoszenia Diablo 3 na Blizzconie 2008. Jest to jednocześnie jedyny bohater powracający z drugiej części gry. Potwierdzono także, że męska wersja tej postaci jest tą samą, którą pokonaliśmy mroczną trójcę w Diablo 2 (co widać zresztą po jego starzejącym się obliczu).

Technicznie rzecz biorąc, jest to odpowiednik „czystego” wojownika obecnego w tak wielu światach fantasy. Używa on swojej olbrzymiej siły i imponującej muskulatury, aby zdobyć przewagę nad zastępami potworów. Jest mistrzem walki w zwarciu, nieco podatnym na ataki dystansowe, lecz umiejętności takie jak Skok czy Szarża (w Diablo 2 obecna u paladyna) umożliwiają skrócenie takiej odległości w mgnieniu oka. Poza wymienionymi wyżej zdolnościami zobaczymy także wiele starych takich jak Trąba Powietrzna czy Atak z Wyskoku, oraz całkiem nowe np. Uderzenie Sejsmiczne.


W Diablo 2 klasy, aby korzystać ze swoich umiejętności zużywała manę. Jednak w Diablo 3 każdy bohater będzie korzystał z innego, własnego i unikalnego rodzaju energii.  W przypadku Barbarzyńcy, będzie to furia. Całą tę koncepcje można nazwać, nieco odwróconą maną. W przeciwieństwie bowiem do niej, kula furii startuje na poziomie zerowym, a napełnić ją można używając niektórych umiejętności. Skille te można roboczo podzielić na te „słabsze” (o mniejszej mocy, niekosztujące żadnych punktów furii, lecz z każdym udanym ciosem ją uzupełniające) oraz „mocniejsze” (o znacznie większej sile, zużywające jednak tenże cenny zasób). Na dodatek nie będzie możliwy trik polegający na zapełnieniu kulki i zapomnieniu o niej, aż do czasu napotkania naprawdę potężnego przeciwnika. A to dlatego, iż poziom furii będzie systematycznie spadać w czasie gdy my będziemy poza walką. Całe rozwiązanie ma uwydatnić to, iż Barbarzyńca jest niezwykle ofensywną klasą, która niczym berserker cały czas prze naprzód.


Wizualnie, zasób ten przechodził ciągłe przeobrażenia. Podczas prezentacji pierwotnego dema na Blizzconie 2008 fani szybko zauważyli, że kulka energii Barbarzyńcy różni się od tej standardowej, „czystej” niebieskiej, w którą był wyposażony Szaman. Była ona nieco jaśniejsza, jeszcze wtedy sama się regenerowała, oraz co najważniejsze inaczej się nazywała – stamina (wytrzymałość).
Idea ta stale ewoluowała, i później zrezygnowano z jej regeneracji na rzecz uzupełniania jej za pomocą ataków. Zmienił się również styl graficzny, a lekkiej modyfikacji doznała jej maksymalna wartość. Podczas 8-go Blizzcastu został nam zaprezentowany filmik prezentujący nową furie. Jej kolor zmienił się na ognisty, co bardziej pasuje nazwie tego zasobu, a jej ilość była mierzona za pomocą trzech kulek napełnianych jedna po drugiej, gdy walczymy. Większość umiejętności wymagała zużycia jednej z nich, te potężniejsze zaś korzystały zazwyczaj z dwóch.

Jednak i to zostało zmienione, bowiem community manager Blizzarda, Bashiok wyjawił nam , że obecna furia nadal zapełnia się z każdym naszym uderzeniem, nadal zużywa się gdy używamy potężniejszych umiejętności oraz nadal jej poziom spada podczas gdy my jesteśmy poza walką. Zrezygnowano natomiast z systemu trzech odrębnych kul, co zaś dostaniemy w zamian – tego nie wiadomo i jest tematem spekulacji.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.10.2010 09:31
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Jeden komentarz to “Barbarzyńca gameplay”

  1. ZŁOOOO !!!!!! Jak mówi Chylińska…. tak właśnie sobie wyobrażam barbarzyńcę. Siła i potęga wręcz ocieka z tej postaci.

    No cóż …. jeszcze rok może dwa lata czekania….

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.