Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

 

odróżując i katalogując przeróżnych mieszkańców, cywilizacje i faunę naszego świata, przebyłem odległości tak szerokie jak i długie. Nigdy jednak, nic nie wprawiło mnie w takie osłupienie jak moment, w którym stanąłem na wałach starożytnej fortecy, Bastionu Ocalenia (Bastion’s Keep). Przybyłem tu na własne oczy podziwiać Barbarzyńców, tych prawie legendarnych, potężnych, bezwzględnych, walczących dwoma brońmy na raz pasjonatów wojny, zamieszkujących ich uświęconą Górę Arreat.

Miast tego, stoję tu, spoglądając na rozłupany jakąś niezwykłą mocą masyw. Muszę przyznać, że widok jest to w istocie nieprawdopodobny. Jednak nie potrafię zaprzeczyć własnym oczom

Cóż się tu prawdziwie stało? Gdzież są ci dawni majestatyczni wojownicy?

Choć wcześniej błędnie oceniani jako prości, krwiożerczy najeźdźcy, długa i szlachetna historia tego dumnego ludu została wreszcie odpowiednio doceniona. W niej też leży jeszcze większa tragedia dla tych z nas, zaznajomionych z szlachetnością barbarzyńców, którzy pamiętają to, co zwykli oni nazywać „czuwaniem”, koncepcją leżącą w samym sercu ich kultury. Zaprzysiężonym obowiązkiem barbarzyńcy, była obrona Góry Arreat w raz z zamkniętym w jej sztolniach tajemniczym obiektem. W ich przekonaniu, nie dotrzymanie obowiązku „czuwania”, bądź też nie otrzymanie poprawnego pochówku na zboczach świętej góry, oznaczało nie dostąpienie prawdziwej śmierci wojownika i wieczną tułaczkę pozbawionej honoru duszy.

Jeśli jacyś barbarzyńcy przetrwali, zaprawdę muszą być pozbawieni jakiejkolwiek nadziei. Może właśnie to jest przyczyną plotek o potwornych istotach, odpowiadających barbarzyńcom w rozmiarach i zaciekłości, będących w rzeczywistości niczym innym jak nieludzkimi bestiami. Czy zniszczenie nie tylko ich domu, ale także skruszenie wiary i przekonań, mogło doprowadzić do tak sromotnego upadku tej jakże niegdyś wspaniałej rasy?

O autorze.

Abd al-Hazir jest cenionym dżentelmenem, historykiem oraz uczonym. Ostatnio podjął się niespotykanego zadania: zbadania, klasyfikacji i złożenia w całość, informacji o unikalnych miejscach i istotach zamieszkujących nasz świat

 


Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 14.02.2011 17:52
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Jeden komentarz to “Barbarzyńca”

  1. Picio says:

    Świetna postać 😀 już się nie mogę doczekać Diablo III !!

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.