Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?


rafting (z ang. rzemiosło) to nowy system dodany do Diablo 3. Został on ujawniony na Gamescomie 2010. Umożliwia on tworzenie dla naszej postaci przedmiotów lub ulepszanie tych już istniejących. Jednak nie będzie się tym zajmował nasz bohater, tylko trzech NPC’ów, których napotkamy podczas wątku głównego (oczywiście za odpowiednią opłatą).
Wyżej wspomniane postaci to odpowiednio (imię znamy tylko w przypadku jednego):

Headrig Eamon (Kowal) – Tworzy zbroję, bronie, naprawia nasz inwentarz, dodaje miejsca na klejnot (podobnie jak Larzuk w Diablo 2, jednakże teraz z socketowania można korzystać do woli).

Mistyk – Waży mikstury, pisze zwoje, wytwarza różdżki, kostury, talizmany i runy. Potrafi również dodać magiczne atrybuty do już istniejących przedmiotów (można z tego skorzystać raz na przedmiot – np. jeżeli poddamy zaklinaniu dwa razy ten sam miecz, to nowa właściwość zastąpi poprzednią).

Jubiler – Wytwarza klejnoty i biżuterie, łączy kilka już istniejących kamieni niższego stopnia w jeden wyższej. W grze będzie ich łącznie 14 jakości – 5 pierwszych będzie możliwych do otrzymania od potworów, następnych 9 jedynie za pośrednictwem Jubilera. Oprócz tego potrafi usuwać klejnoty, które zostały już włożone do przedmiotów.


Przy rzemiośle będzie obecny także element losowy – na prezentacji ogłaszającej to usprawnienie mogliśmy zauważyć, że przedmioty posiadały jedną lub więcej losowych cech. Niektóre po wytworzeniu dodawały +2 do siły, inne +2 do zręczności itd… Doda to do gry element ryzyka – będziemy mogli otrzymać zarówno przydatne jak i bezużyteczne dla naszej klasy przedmioty.


Sami rzemieślnicy nie będą mogli wytwarzać najlepszych broni czy pancerzy od początku gry (zaszkodziło by to balansowi rozgrywki). Aby móc dostać od nich lepszy rynsztunek, trzeba będzie dostarczyć im trochę materiałów do nauki ich fachu. Te składniki pozyskamy złomując niepotrzebne nam przedmioty, które napotkamy podczas wędrówki (być może będzie to podobne do Guild Wars). Wszystko to będzie odbywać się na bieżąco, z poziomu inwentarza – wystarczy przesunąć przedmioty, które chcemy zezłomować nad odpowiednią ikonkę w ekwipunku… i już. Po dostarczeniu odpowiedniej liczby surowców, nasz NPC nauczy się nowych schematów i recept, co pozwoli nam na wytworzenie u niego nowych rzeczy. Warto zaznaczyć, iż w miarę nauki, zwiększa się także ich otoczenie wizualne – na prezentacji mogliśmy zauważyć kowala, którego kuźnia zmienia się ze zwykłej, prowizorycznej w potężny warsztat rzemieślniczy w miarę jego nauki.


Wspomniani NPC’e będą częścią karawany – grupy osób podróżującej za naszą postacią w miarę rozwoju fabuły. Będzie ona rozbijać obóz w kluczowych miejscach Sanktuarium. Czy będzie to tylko jedno miejsce na akt czy więcej – tego nie wiemy.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 04.11.2010 14:42
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

7 komentarzy to “Crafting”

 1. rebelthorn says:

  Grałem w ostatni weekend w otwartą betę i nie zauważyłem u kowala dodawania soketów do broni ..
  czy faktycznie nie zauważyłem czy w becie tego nie było … a może ogólnie jest to wyłączone?

 2. LOLUŚ says:

  W Diablo 3 nie będzie soxów.

 3. LOLUŚ says:

  Poważnie będą sockety? Skąd to wiesz? Pisali gdzieś o tym? To jakieś kamyki też będą?

 4. KcU says:

  Mistyk nie został wprowadzony do finalnej części diablo3

 5. Adam says:

  Chciałem Tylko zapytać dlaczego K**** od momentu jak wszedł patch 1.0.4 nie poleciał mi ani jeden legendarny ani setowy ithem ?>? Mam dosyć latania w sprzecie MF-owym… 300% mam na Magic Finde’a a gówno dropi, same straty na tą chwile…

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.