Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?


zarodziej to trzecia ogłoszona dla Diablo 3 klasa. Pasuje on do archetypu wątłego bohatera walczącego za pomocą czarów, który jest obecny w prawie każdym świecie fantasy. Podobni bohaterowie byli już obecni w pierwszej (Sorcerer) oraz drugiej (Sorceress) części. Mag w Diablo 3 będzie się jednak trochę różnił. Jedną ze zmian jest, to iż jego moc nie będzie w pełni skoncentrowana na żywiołach. Oprócz standardowych błyskawic czy zamieci dostanie on także wiele nieelementarnych czy nie zadających obrażeń zdolności. Jako przykład mogą tu posłużyć czary takie jak tworzenie fantoma, czy spowolnienie czasu.

Wszystkie te umiejętności pozwalają mu przezwyciężyć jego kruchość i uciec z dala od przeciwników gdy zajdzie taka potrzeba. Naturalnie oprócz uciekania, będzie także czas na walkę. Służyć do tego będą takie zaklęcia jak porażenie, zamieć czy dezintegracja. Wypada także nadmienić, iż podstawowe zaklęcie wszystkich magów sanktuarium – teleport teraz otrzyma cooldown (pewien czas, przez jaki po użyciu umiejętności, nie można tego zrobić ponownie)


Jeszcze większą zmianą jest dodanie nowego systemu energii. Do rzucania zaklęć nasz bohater będzie potrzebował punktów arkany – systemu, który w praktyce będzie przypominał lekko zmodyfikowaną manę. W odróżnieniu od niej arkana posiada stałą wartość i jest niemożliwa do zwiększenia, oraz regeneruje się znacznie szybciej. Szczegółów na jej temat czy screenów ją obrazujących, póki co w sieci nie ma. Pisząc o niej, warto wspomnieć o starym zasobie czarodzieja, który został wyrzucony. Mowa tu o niestabilności – jej założeniem, było iż, im dłużej bohater rzuca czary, tym stają się one mocniejsze, kosztem zwiększania naszej wrażliwości na obrażenia. Jednak system nie działał zbyt dobrze, więc został usunięty.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.10.2010 10:06
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.