Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

odejrzenia wobec mojej osoby, o awersję do jakichkolwiek praktyk magicznych na poziomie filozoficznym, zawdzięczam brakowi tolerancji dla niegodziwców wykorzystujących ich arkany dla własnych nikczemnych celów. Nic nie może być dalsze od prawdy. Moje poróżnienie dotyczy tych czarnoksiężników, którzy odrzucają starożytne tradycje i nauki – nauki szlifowane przez całe millenia, celem utrzymania szacunku, autorytetu i rządów prawa. 

Ostatnimi czasy, młodzież Caldeum padła ofiarą rozdmuchanych opowieści o właśnie jednym z takich nikczemnych czarodziejów. Tak jest: użyłem przyciężkawego terminu czarodziej, nie czarnoksiężnik czy mag. Wydaje się, że nawet tytuł, jakim może się mienić cywilizowany użytkownik magii, jest zbyt restrykcyjny dla tego młodocianego parweniusza. Dzięki moim kontaktom w wykorzystywanym przez klany magów Sanktuarium Yshari, jestem jednym z niewielu, którzy wiedzą, co rzeczywiście kryje się za omiatającymi nasze ulice pogłoskami o tej afiszującej się swą magią sztubackiej diablicy.

Owa czarodziejka trafiła tu w swych młodzieńczych latach pod skrzydła najznamienitszych magów na świecie. Dziewczyna od samego początku była wyjątkowo nieposłuszną i nieuprzejmą studentką. Najwyraźniej, na wyspie Xiansai, z której pochodzi, nie nauczono jej odpowiednich manier. Z początku będąca pod opieką klanu Zann Esu, została w końcu oddana do szkoły Vizjerei, w nadziei, że ich twarda i nieugięta ręka dyscypliny, złamie jej anarchistyczne zacięcia. Jednak nawet cenieni instruktorzy Vizjerei, nie byli w stanie okiełznać takiego charakteru. Ustawicznie przyłapywano ją na próbach zgłębiania niebezpiecznych i zakazanych czarów, których konsekwencji dla siebie samej czy jej otoczenia, zupełnie nie brała pod uwagę.

Choć nie ma za grosz prawdy w opowieściach o jej domniemanym zapuszczeniu się w niesławne Gorzkie Głębie (Bitter Depths) pod Sanktuarium, została jednak przyłapana w Starożytnych Repozytoriach (Ancient Repositories), gdzie dla bezpieczeństwa ludności, przechowuje się najstraszliwsze inkantacje. Przy konfrontacji z wielkim magiem Vizjerei, Valthek’iem oraz żądaniu wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny, czarodziejka bezczelnie zaatakowała go, zupełnie nie mając zamiaru poddać się karze za swoje niecne starania. Przesadzone opowieści o tym starciu, nawet teraz, wznoszone są do prawie mitycznych rozmiarów przez bardziej butną część zamieszkujących miasto młodych, wystarczy jednak nadmienić, że owa złośnica nie była wstanie pokonać najpotężniejszego maga Yshari w honorowym pojedynku. Valthek do tej pory nie odzyskał świadomości, przez co szczegóły tego spotkania nadal pozostają niejasne, pewne jest jednak, że dziewczyna polegała na oszustwie i podstępie w poniżeniu tej zacnej postaci. Zostałem również zapewniony, że znaczne zniszczenia w mieniu, były w większości wynikiem umiejętności Valthek’a a nie młodocianej czarodziejki. Co do tego, gdzie owa rebeliantka się teraz znajduje, nie ma pewności. Dziewczyna uciekła z miasta natychmiast po rzeczonym starciu.

Nie jest moim celem bicie na alarm, uważam jednak, że ta sytuacja jest wysoce niepokojąca. Mamy teraz zbuntowaną czarodziejkę, młodą i niedoświadczoną, snującą się po świecie igrając z potężnymi czarami, których do końca nie rozumie. Już dawno temu, wielu mądrzejszych od was czy mnie samego, doszło do wniosku, że niektóre szkoły magii są zbyt niebezpieczne i ich praktykowanie winno być zakazane. Te właśnie czary zdają się najbardziej interesować wspominaną tu czarodziejkę – czary zdolne manipulować pierwotne siły kształtujące rzeczywistość. Wyobraźmy sobie upartą, dziewiętnastoletnią dziewczynę, zdolną do naginania czasu i przestrzeni do własnej woli! Myśl taka jest prawdziwie przerażająca. Moją szczerą nadzieją jest, że ta samozwańcza czarodziejka, nigdy więcej nie postawi stopy w Caldeum.

O autorze.

Abd al-Hazir jest cenionym dżentelmenem, historykiem oraz uczonym. Ostatnio podjął się niespotykanego zadania: zbadania, klasyfikacji i złożenia w całość, informacji o unikalnych miejscach i istotach zamieszkujących nasz świat


Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.10.2010 10:05
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

4 komentarze to “Czarodziej”

 1. evilkorniszon says:

  Jak dla mnie ten czarodziej jakiś taki strasznie suchy patyczak jest. Najlepszy wg mnie był sorcerer z pierwszego Diablo. To był prawdziwy mag bitewny, a nie jakieś nędzne chuchro 😛

 2. Paweł says:

  Super gierka. Kazdy kogo znam mowi ze to jest lepsze od iMetina.

 3. adrian says:

  hce zagrać

 4. demoniczny jasiek says:

  bardzo fajna postać cóż to opisywać po prostu FAJNA !!!!! POLECAM

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.