Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

ain jest ostatnim z długiej linii bractwa Horadrim, o których historie przekazane zostały mu przez jego matkę. Nie jest magiem ani wojownikiem, bardziej bibliotekarzem i mędrcem, w miarę swoich możliwości walczącym ze złem poprzez dzielenie się swą wiedzą, zbieraną przez całe życie badania demonów zamęczających świat Sanktuarium. Do studiów nad tymi tematami, zainspirowała go matka, przekazująca mu dzieje jego przodka, Jered’a Cain’a z Horadrim’ów. Warto też zaznaczyć, że wspominane wcześniej dziedzictwo Horadrim’ów, które to miało spaść na Cain’a, zostało najprawdopodobniej wykluczone z kanonu przez rewelacje z Dziennika Cain’a. Owy Dziennik, mówi, że miast rzeczywiście być spowinowaconym z Horadrim’ami, Cain był raczej zainspirowany do pójścia w ich ślady historiami opowiadanymi mu przez matkę.

Sam Deckard Cain jest dobrze znany siłom Wysokich Niebios, z powodu licznych spowinowaceń z Archaniołem Tyrael’em.

Pierwotnie, mówił o sobie „Mędrzec Cain” i tak był rozpoznawany w Tristram przed dwudziestu laty, gdzie zarabiał na życie opowiadając niestworzone historie i identyfikując przedmioty dla podróżujących w te strony awanturników. Później jednak, przyznał się jednemu z tych bohaterów do swojej spuścizny, który obdarzony pomocą Cain’a, ostatecznie pokonał Pana Grozy.

Po nieudanej próbie uwięzienia demona w swym ciele, bohater znany później jako Mroczny Wędrowiec, sprowadza na Trsitram zagładę, którą przetrwał tylko Cain (uwięziony w klatce na rynku miasteczka).

Zaalarmowani przez Siostry Niewidzącego Oka, bohaterowie ruszają Cain’owi z odsieczą. Kolejne lata, Deckard spędza podążając za bohaterami, asystując im wiedzą o Pierwotnych Złych i wszelakich arafatkach Horadrim’ów, mając w nadziei, iż te starania, umożliwią ostatecznie zażegnanie zagrożenia dla Sanktuarium.

W wywiadzie z BlizzCon’u w 2008 roku, Jay Wilson nakreślił nieco osobowość Cain’a w trzeciej odsłonie Diablo. Mięło dwadzieścia lat od wydarzeń z Diablo II i przez te lata, Cain zgłębiał starożytną wiedzę, próbując za jej pomocą ostrzec mieszkańców Sanktuarium o wciąż wiszących nad światem zagrożeniach. Nikt go jednak nie słucha, ludzie odmawiają myślenia czy zawierzenia w takie rzeczy. Cain staje się zdesperowaną, w pewien sposób tragiczną postacią.

Cytując* wywiad przeprowadzony przez IGN:

IGN: Biorąc pod uwagę całą resztę, jak zmienił się Cain? Był przecież ogromnie ważną postacią w poprzednich grach i rozszerzeniach…

Jay Wilson: Cóż, Cain jest oczywiście o wiele starszy, u progu końca swojego życia. Jedną z męczących go przez te lata rozterek, jest jego młodość i brak wiary w zrzuconą na jego barki spuściznę Horadrim’ów. Dopiero wydarzenia pierwszego Diablo, przekonały go co do prawdziwości zagrożenia opisywanego w opowieściach o Zakonie Horadrim. Przez pierwszą i drugą część Diablo, po raz kolejny zgłębił i tym razem przyjął do wiadomości to, z czym dorastał.

Ostatnie dwadzieścia lat spędził na pokucie za opieszałość w młodzieńczych latach, która w jego przekonaniu, uniemożliwiła mu odpowiednią reakcję na rosnące wtedy zagrożenia. Cain jest pewien, że mógł temu wszystkiemu zapobiec. Przez te lata, próbował odnaleźć sposób na zakończenie tego wszystkiego raz na zawsze. W miarę jak jego życie chyli się ku końcowi, jego determinacja dalej wzrasta. Stał się fanatykiem i przez co w pewien sposób, mroczniejszą postacią.

*cytat z IGN: http://pc.ign.com/articles/101/1017305p1.html

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.10.2010 10:09
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Jeden komentarz to “Deckard Cain”

  1. demoniczny jasiek says:

    gościu stary ale bardzo mądry lubię go szkoda że pod koniec 1 aktu umiera

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.