Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

Insektoidalne demony, przepełnione esencją chłodu i mrozu. Jasnoniebieska skóra, cztery odnóża, ogromne macki wyrastające z głowy, nawet krew mają niebieską od magicznej esencji zimna. Jedyne znane do tej pory miejsca występowania tych awatarów lodu, to podziemia i krypty pustynnych terenów Pogranicza. Biorąc pod uwagę gorąc palący piaski Kehjistan’u, ich obecność w tym rejonie, może być zastanawiająca.

Zazwyczaj towarzyszą grupie Kościanych Wojowników,  atakując z drugiego szeregu salwami potrójnych lodowych kul. Owe pociski same w sobie nie są w stanie dotkliwie zranić, jednak ich ekstremalnie niska temperatura, schładza trafionego nieszczęśnika do samej kości. Ruchy trafionego osobnika stają się ociężałe i powolne, a rozgrzanie ciała z głębokiej zmarzliny nie trwa krótko. Kościeje i inne tałatajstwa najczęściej efektywnie wykorzystują sytuację, przypuszczając ostateczną szarżę na spowolnionego przeciwnika.

Awanturnik zgłębiający podziemia Pogranicza, winien więc pamiętać o tym zagrożeniu i sposobie na jego uniknięcie. Otóż lodowe kule Firnowego Maga, podlegają tym samym efektom, które wywołują. Mianowicie, poruszają się dość wolno. Tutaj poszukiwacz przygód ma swoją niszę przewagi. Odpowiednio wytrenowane uniki, pozwolą ominąć zmrażające pociski, dobiec do lodowej pokraki i kilkoma celnymi ciosami, stłuc demona na okruchy i odłamki parującego lodu.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 25.11.2010 15:13
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.