Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

ractwo Horadrim, zostało uformowane przez trzy największe Klany Magów wchodu: Vizjerei, Ennead oraz Ammunit. Koniecznością powstania Bractwa była walka z Mroczną Trójcą a inicjatorem, sam archanioł Tyrael. Horadrimowie otrzymali od Tyraela trzy Kamienie Dusz, które miały umożliwić uwięzienie demonów, po ich pokonaniu.

Bractwo z powodzeniem pokonało i pochwyciło w Kehjista’nie Mephist’a, Pana Nienawiści i uwięziło pod Świątynią Światła w mieście Kurast. Jeszcze wciąż pokojowo nastawieni mnisi Zakarum, mieli stać się wiecznymi strażnikami przeklętego Kamienia Duszy.

Diablo i Baal, uciekli z Kehjistan’u, udawszy się na Zachód, przekroczywszy może Aranoch’u. Baal zdołał ukryć się na trzy dni w mieście Lut Gholein po czym znowu wrócił na pustynię. Udawszy się na Północ piasków Aranoch’u i pokonawszy dość krótki dystans, został odnaleziony przez ścigających go Horadrimów. W pewien sposób udało mu się utrudnić Bractwu proces jego schwytania, krusząc przeznaczony dlań Kamień Dusz. W końcu udało im się zniewolić Pana Zniszczenia, jednak nie byli wstanie zamknąć go w uszkodzonym artefakcie. Zdali sobie sprawę, że będą potrzebowali ciała śmiertelnika do dopełnienia dzieła. Przywódca grupy, największy z Horadrimów, Tal Rasha, zdecydował poświęcić swoje ciało i ścierać się z demonem w jego wnętrzu, przez całe wieki.

Jared Cain, wraz z pozostałymi członkami Bractwa, podążył za szlakiem terroru Diablo na Zachód, do królestwa Khanduras, gdzie w końcu udało im się go uwięzić w Kamieniu Dusz, po epickiej w rozmachu walce. Katakumby pod klasztorem w Tristram, uczynili ostatecznym miejscem przechowania Kamienia Duszy Diablo.

Zagrożenie zostało zażegnane, czas mijał a zastępy Horadrimów cały czas malały, aż do ostatecznego zapomnienia. Jedyny znany spadkobierca Bractwa, prawnuk Jared’a Cain’a, Decard Cain, jest zwykłym uczonym, nie mającym  żadnego doświadczenia w magii czy walce.

Wtajemniczony, to jedna z najwyższych rang przysługujących magom Horadrim. Znanymi Wtajemniczonymi byli Jared Cain i Tal Rasha.

Akolita, jest ranga niższą od Wtajemniczonego. Niestety brak jest jakichkolwiek dalszych szczegółów co do jej przeznaczenia.

Główny Bibliotekarz Horadrim mówi właściwie sam za siebie. Możliwe że pod względem prestiżu, dorównuje Akolicie lub Wtajemniczonemu. Może być również gdzieś pomiędzy.

Horadrimowie zwykli balsamować i mumifikować swoich największych przedstawicieli, nasycając ich ciała potężnymi zaklęciami, pozwalającymi im chronić sekretów swojego grobu nawet po śmierci. Prawdopodobnie miała tu swój wpływ magia Kapłanów Rathm’y. Gdy Diablo przechodził przez Lut Gholein, zdołał spaczyć jednego z takich zmumifikowanych magów, najprawdopodobniej z powodu słabnącej po wiekach siły chroniących go zaklęć.

  • Jered Cain – Wtajemniczony Horadrimów, przewodził atakowi na Diablo.
    • Deckard Cain – Spadkobierca Bractwa, nie był członkiem w dosłownym rozumieniu.
  • Nor Tiraj – Akolita, którego dziennik opisuje schwytanie Diablo, przed dwustu laty.
  • Tal Rasha – Wtajemniczony i przywódca Horadrimów, poświęcił się do schwytania Baal’a w jego Krypcie.
  • Vischar Orous – Główny Bibliotekarz Horadrim, członek Vizjerei i Przymierza Zharesh
Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 29.11.2010 16:53
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.