Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

Lud kotołaków, humanoidalny w kształcie, jednak ich ostre, kocie sylwetki, sprawiają, że wyglądają bardziej na chodzące koty niż ludzi. Zupełnie kocie twarze o poświacie wyższej inteligencji, podobnej do człowieczej. Główną różnicą jest obecność ogona, oraz zwierzęcego kolana, powodującego wygięcie ciała wprzód. Samice są wyraźnie mniejsze od samców, z różnicą większą nawet od tej, jaka występuje między samcami i samicami lwa. Pomimo kociej anatomicznej spuścizny, są na ich ciałach miejsca, gdzie owłosienie rośnie w sposób klasyczny dla człowieka, co zupełnie przeciwstawia się sposobie działania futra. Miejscem takim jest głowa, co dodatkowo zwiększa podobieństwo do człowieka, oraz przedramiona, z takiego czy innego powodu.

Lacuni żyją w wykutych w klifie kawernach, na pustynnych i górzystych terenach Sanktuarium. Są agresywni w stosunku do ludzi i mogą stanowić duże niebezpieczeństwo przy spotkaniu face à face. Społeczność opiera się na kobietach, parających się przede wszystkim łowiectwem, gdzie mężczyźni skupiają się na ochronie stada. Warto zaznaczyć istotne podobieństwo w organizacji stada do innych zwierząt z rodziny kotów. Mało wiadomo na temat ich codziennych czynności, pewne jest jednak, że posiadają znaczne zdolności w posługiwaniu się znaczną gamą narzędzi, także oręża.

Zarówno samców jak i samice Lacuni, widziano podczas korzystania z uzbrojenia, takiego jak bicze, oszczepy, mikstury do rzucania oraz miecze (choć z mieczami widziano tylko samców Lacuni). Niektóre z tych broni, zdawały się być zaklęte magią, co imputowałoby znaczące zaawansowanie ich społeczeństwa. Pojawiły się również przekazy o innych narzędziach wykorzystywanych rzez kotołaki, włącznie ze wzmiankami o zbrojach. Bez znaczenia na płeć, Lacuni są bardzo szybcy i ekwilibrystyczni. Potrafią atakować w saltach i turlać się po ziemi w uniku, nagle się podrywając by wyprowadzić zwinną kontrę. Bardzo trudno je dogonić, gdzie same nie mają z pościgami i łowami problemu. Bardzo rzadko wycofują się z walki i zazwyczaj atakują w dużych, dobrze zorganizowanych grupach.

Plemiona Lacuni są autochtonicznymi mieszkańcami Sanktuarium, stanowiąc tym samy przeciwieństwo do magicznie stworzonych Khazra. Ich wrogość do rasy ludzkiej trwa już od setek lat i brak jest przekazów, mówiących o jakimkolwiek okresie pokoju miedzy człowiekiem a kotołakiem. Przed czterystu laty, Lacuni zaczęli stwarzać tak duże problemy dla Caldeum, że zdecydowano się wybudować wielkie miasto strażnicze Lut Bahadur, utrzymujące najazdy kotołaków z dala od tętniącego handlem Caldeum.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 19.11.2010 13:09
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.