Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

swych „Pismach”, Abd al-Hazir, wspomina o pięknej córce Pabl’a DeSoto, człowieka opowiadającego mu o Sękatych Upiorach. O tym spotkaniu w wiosce Wortham, można przeczytać we wpisie dwudziestym:

„W dopełnieniu mojego zadziwienia tą przygnębiającą atmosferą, odkryłem, iż prócz jednej pięknej, młodej niewiasty – której ojciec z zaciekłością bronił przed moją osobą – wioskę zamieszkują sami starcy. Choć wspomniany rodzic z początku był nieuprzejmy, po zapewnieniu o braku zainteresowania jego córką, okazał się całkiem rozmownym osobnikiem. Przedstawił się jako Pablo DeSoto.”

Pojawiły się spekulacje, iż Leah, jest właśnie tą czarującą córką Mistrza Desoto oraz, że jest też nią dziewczyna doświadczająca wizji prezentowanych w filmowym trailerze Diablo III, przy okazji towarzysząca Decard’owi Cain’owi. Jak się okazuje po wywiadach z Jay’em Wilson’em na tegorocznym Gamescom’ie, sprawa jest dość zagmatwana. Otóż Jay określił ją jako adoptowaną córkę Cain’a. Zaprezentowane przez Blizzard obrazy koncepcyjne oraz jedna szczególna tapeta, potwierdziły jej obecność w trailerze i jej spowinowacenie z Cain’em. Dalej jednak pozostaje nie jasne, czyją jest rzeczywiście córką. Wydaje się prawdopodobny scenariusz, w którym Leah uciekła z pod nadmiernej opieki ojca, trafiając w końcu na terminarz u Cain’a, z którym to tak się zżyła iż poczciwy starzec począł ją traktować jak własną córkę. DeSoto mógł przez ten czas zginąć lub zwyczajnie żyć w zgorzknieniu i wyrzutach sumienia, rozpamiętując swe ojcostwo.

Jej ostateczne miejsce w świecie Diablo III z perspektywy gracza, pozostaje nie znane. Można jednak z dużą dozą pewności założyć, że postać przedstawiona już w pierwszym zwiastunie, dodatkowo będąca jej narratorem i towarzyszem innej, klasycznej już dla świata Diablo osobowości, będzie miała znaczący wpływ na fabułę i jej odbiór przez gracza.

W samej grze na pewno ją uświadczymy, potwierdzają to same wyżej wymienione wnioski jak i jej gotowy model, widoczny na screenshot’ach z rewelacji o Archiwiście (piątej klasy postaci, będącej prima aprilis’owym żartem).

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 23.11.2010 16:01
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.