Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

iestety nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, odnośnie historii czy pochodzenia Mistyka. Wczesne przekazy i spekulacje, sugerowały, że stanowisko Mistyka zajmie Adria, sławna wiedźma z czasów pierwszego starcia z Diablo. Adria ma być podobno jedną z postaci powracających po tych dwudziestu latach. Dokładniejszych informacji, brak.

  • Identyfikacja

Mistyk będzie dla nas identyfikował magiczne przedmioty, za darmochę z tego co wiadomo.

  • Rzemiosło i Handel

U Mistyka, będziemy mogli nabyć i wytworzyć rzadkie oraz magiczne kostury i różdżki. Prócz tego, dostępne będą przeróżne zwoje i mikstury. Dodatkowo, Mistyk będzie w stanie nasycić dowolny przedmiot magią, zwiększając znaczenie jego moc.

Pod koniec Stycznia 2012, Jay Wilson poinformował o usunięciu Mistyka/Wieszczki z Diablo 3.

Głównym zadaniem zespołu projektantów jest obecnie analizowanie systemów gry i czyszczenie ich poprzez usuwanie wszelkich nienaprawialnych oraz zbytecznych funkcji, które systemy te miały pełnić. W związku z tym  usuwamy z grupy rzemieślników wieszczkę [u nas, Mistyk – przyp. red.]. Patrząc na całość gry stwierdziliśmy, że wieszczka po prostu nic nie wnosiła do naszego systemu budowania postaci. System ulepszania przedmiotów przez wieszczkę było tak naprawdę po prostu systemem klejnotów i gniazd o innej nazwie. Żeby zróżnicować te systemy, musielibyśmy zacząć prace nad nimi od początku, co jeszcze bardziej opóźniłoby premierę. Z tego powodu postanowiliśmy wstrzymać się z wieszczką i wrócić do niej przy innej okazji. Usunięcie tej postaci zajęło nam oczywiście trochę czasu, ale pozostawienie jej w grze i sfinalizowanie systemu budowania postaci, w którym by się lepiej sprawdzała, byłoby nieporównywalnie bardziej czasochłonne. Mamy nadzieję, że wieszczka dołączy do karawany gracza w przyszłości, ale na razie zamierzamy skupić się na obszernych/szerokich/rozbudowanych systemach modyfikacji, które już są dostępne w grze.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 06.02.2012 14:46
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Jeden komentarz to “Mistyk”

  1. Ixp says:

    Oddawać wieszczkę!

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.