Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?


nich został zaprezentowany na Blizzconie 2009. Jest to silnie uduchowiony wojownik, skupiony na walce w zwarciu. W przeciwieństwie do innej klasy walczącej wręcz – Barbarzyńcy, Mnich koncentruje się na szybkości i zwinności. Potrafi on w mgnieniu oka wyprowadzić kilka ciosów na sekundę, ogłuszać czy też osłabiać swoich przeciwników.
W pewnym sensie można go nazwać połączeniem paladyna i zabójczyni znanych z Diablo 2. Od pierwszego czerpie archetyp świętego wojownika walczącego ze złem, zrzucając jego ciężki pancerz na rzecz nieco lżejszych akcesoriów. Od zabójczyni zaś bierze gameplay – na rozgrywkę nim składają się kombosy, umiejętności kończące, czy też liczne zdolności pozwalające na ucieczkę i obronę.

Wizualnie twórcy gry wzorowali się na mnichach azjatyckich klasztorów buddyjskich, dodając lekkiej domieszki wpływów Prawosławnych. Każda zbroja, którą założy jest modyfikowana by oddać ten wizerunek – w szczególności by ukazać jego niezwykłą mobilność. Niewiele wiadomo na temat jego umiejętności, na demie z Blizzconu 2009 mogliśmy zobaczyć zaledwie kilka.

Duch

O systemie zasobów mnicha przez długi czas wiedzieliśmy tylko tyle, że „pasuje do świętego wojownika” (cyt. Bashiok, przedstawiciel Blizzarda). Na szczęście przy okazji prezentacji i wywiadów ujawniających crafting, mogliśmy zapoznać się z nim nieco bliżej. Energią mnicha jest Duch (spirit). Będzie on generowany za pomocą jego umiejętności poprzedzających, by następnie móc aktywować te kończące. Niestety, podobnie jak przy Czarodzieju, tak i tutaj jeszcze nie znamy żadnych szczegółów.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.10.2010 11:21
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.