Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

i Ludzcy spaczeńcy stanowią cielesne naczynia dla wszelkiego rodzaju nieczystych mocy, które za odpowiednim impulsem wnikają w ichnie ciało, wypaczając je i zmieniając w demoniczne formy – zwane Aktywnymi Naczyniami. Prawdopodobnie występują inne (prócz Mrocznego) rodzaje Naczyń (np. Naczynie Cienia), więc tych wynaturzonych ludzi można nazwać po prostu „Naczyniami”. Ich spowinowacenie z Kultystami wydaje się oczywiste z powodu podobieństwa w ubiorze oraz częstego ich towarzystwa.


Naczynia Mroku najczęściej spotyka się stojące nieruchomo w jakimś bluźnierczym skupieniu, pośród innych stworzeń i przeklętych ludzi Mroku. Pozostają w takim stanie, do momentu zasiedlenia ich podatnych na inwazję ciał, przez egzoplanarną siłę. W tym momencie stają się Aktywnym Naczyniem, posiadającym piekielne moce nawiedzającego je ducha i zaczynają stanowić poważne zagrożenie.


Podatność na opętanie, uzyskiwana jest przez rytualne wbicie w plecy trzech metalowych kolców (zwanych „Zębami Diablo”). Kolce nie powodują krwawienia, miast tego wywołując wypaczenie duszy i ciała oraz otwartość cielesności na inwazję sił nieczystych. Zastanawiające jest, czy te ludzkie Naczynia to w pełni świadomi Kultyści chcący jeszcze bardziej zbliżyć się do źródeł swych demonicznych mocy, czy też niewinne ofiary porwań, odurzane i wprawiane w trans przed rytuałem wbicia „Zębów Diablo”. W swym ostatnim wpisie, Abd al-Hazir wspominał o takich procederach…

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.10.2010 11:34
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.