Diablo3.pl Aktualizacja 1.0.5 dostępna na PST – encyklopedia dla graczy Diablo III
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Aktualizacja 1.0.5 dostępna na PST


Trwają pracę nad aktualizacją 1.0.5 do Diablo III. Można ją już teraz wypróbować na Publicznym Serwerze Testowym (PST - ang. Public Test Realm). Nadchodząca aktualizacja wprowadza system Siły potworów, dzięki któremu będzie możliwe określanie siły przeciwników na każdym poziomie trudności, a także Infernalną Machinę – wydarzenie, w którym gracze na poziomie 60 zmierzą się z wyjątkowo potężnymi odmianami najbardziej nikczemnych bossów w Sanktuarium. Aktualizacja 1.0.5 naprawia również kilka błędów, wprowadza ulepszenia w interfejsie użytkownika oraz dodatkowe zmiany w balansie klas i przedmiotów.

Publiczne serwery testowe są bardzo pomocnym narzędziem dla naszych zespołów tworzących gry. Dzięki użytkownikom, którzy biorą udział w testach, dzielą się wrażeniami i przesyłają nam opinie i sugestie, jesteśmy w stanie wyeliminować większą liczbę błędów oraz zapewnić możliwie jak najwyższą jakość aktualizacji. Wraz z pracami nad wersją 1.0.5 wprowadzamy ten system do Diablo III. Planujemy wykorzystywać publiczne testy podczas przygotowywania większości – jeśli nie wszystkich – przyszłych aktualizacji.

Jak wziąć udział w testach na PST:

Aby wziąć udział w publicznych testach, wymagana jest licencja Diablo III przypisana do konta Battle.net o nieposzlakowanej opinii (innymi słowy, nie może być ono zablokowane lub zbanowane). Choć klient PST dla wersji 1.0.5 jest dostępny jedynie w czterech językach – angielskim, francuskim, niemieckim i koreańskim, to w testach mogą brać udział gracze z wszystkich regionów.

Krok 1: Stwórz konto PST. W tym celu, zaloguj się na stronę zarządzania kontem Battle.net, wybierz licencję Diablo III, a następnie kliknij „Stwórz konto PST”.

Krok 2: Pobierz klienta PST ze strony zarządzania licencją gry Diablo III lub z działu „Pobierz klienty gier” w zakładce „Gry i kody” na stronie zarządzania kontem.

Krok 3:Aby rozpocząć grę na PST, wystarczy uruchomić klienta PST i normalnie się zalogować. Połączenie z publicznym serwerem testowym nastąpi automatycznie.

Kopiowanie postaci:

Po uruchomieniu publicznych testów zostanie udostępniona opcja kopiowania istniejących postaci z aktualnej wersji gry Diablo III na konto PST. Warto podkreślić, że za każdym razem na konto PST można skopiować postaci tylko z jednego regionu. W przypadku skopiowania postaci z konta w innym regionie gry, postaci znajdujące się wcześniej na koncie PST zostaną utracone.

Po uruchomieniu publicznych testów zostanie udostępniona opcja kopiowania istniejących postaci z aktualnej wersji gry Diablo III na konto PST. Warto podkreślić, że za każdym razem na konto PST można skopiować postaci tylko z jednego regionu. W przypadku skopiowania postaci z konta w innym regionie gry, postaci znajdujące się wcześniej na koncie PST zostaną utracone.

Więcej szczegółów na temat dostępu do PST i funkcjonowania systemu kopiowania postaci można znaleźć w oficjalnym FAQ. Kiedy już zapoznasz się ze zmianami, zachęcamy do odwiedzenia forum PST i podzielenia się uwagami związanymi z aktualizacją.

Aktualizacja 1.0.5 na PST

Informacje o tej aktualizacji są dostępne wyłącznie w języku angielskim i można je znaleźć tutaj. Polska wersja informacji zostanie udostępniona później.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 27.09.2012 08:53

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Jeden komentarz to “Aktualizacja 1.0.5 dostępna na PST”

  1. gr3go says:

    Witam.Wypada dodać że całą grę trzeba ściągnąć od nowa.Przy logowaniu często występuje error 12. „Co do błędu 12 to trzeba wejść na normalną grę ale wejść na serwer US i stworzyć byle jaką postać. Wylogować się i zalogować na serwer EU. Wylogować i po tym można wejść do bety.”Pozdrawiam

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.