Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Drugi dzień 2010 European Warcraft Invitational

Drugi dzień imprezy w Media Centre w Kolonii rozpoczął się, tak jak wczoraj, meczem pokazowym w StarCraft II, w którym zmierzyli się The Little One i MaDFroG. Tym razem gracze rywalizowali do trzech zwycięstw. Po czterech niezwykłych grach był remis 2-2, a mecz został rozstrzygnięty w piątej grze finałowej, podczas której obaj gracze atakowali zawzięcie raidując bazy przeciwników. Ostatecznie wygrał The Little One. Powtórki tych ekscytujących gier możecie znaleźć czytając o meczach pokazowych StarCraft II w naszym wątku forum.

Wiele wydarzyło się w naszych drabinkach Warcraft III oraz turnieju Areny World of Warcraft. W Warcraft III doszło do ponownego starcia zeszłorocznych finalistów - Grubby i LucifroN zmierzyli się po tym, jak obaj spadli do drabinki przegranych. Tym razem Grubby pokonał LuciFrona z wynikiem 2-0. Tymczasem Happy przemaszerował przez drabinkę wygranych, pokonując ThorZaina 2-1 i zostając pierwszym finalistą Warcraft III. Grubby i ThorZain musieli stoczyć bój, by ustalić kto zmierzy się z Happy'm w finale. Grubby wykorzystał całe swe doświadczenie w tym pojedynku i zwyciężył z ThorZainem 2-0. Po raz kolejny w tym turnieju staną więc ze sobą do walki Happy i Grubby - tym razem jako finaliści! Najnowsze rezultaty meczów znajdziecie w naszych drabinkach Warcraft III.

W turnieju Areny World of Warcraft, drużyna *aAa* przeszła przez drabinkę wygranych pokonując niespodziewanych zwycięzców pierwszej rundy, Virtus Pro, z wynikiem 3-0, a następnie pokonując SK Sansibar 3 do 1. Po spadku do drabinki przegranych, drużyna x6tence wywalczyła sobie w niej drogę, zupełnie, jak w zeszłym roku. W trzeciej rundzie doszło do najbardziej emocjonującej rozgrywki w tej drabince, między x6tence i LightZ CaMerA ActioN. Obie drużyny zdecydowanie dały z siebie wszystko, rozgrywając najdłuższe mecze areny, jakie dotychczas oglądaliśmy. Po wielu remisach, LightZ CaMerA ActioN, drużyna sławnego czarnoksiężnika, Inflame, w końcu wygrała 3 do 2 z ubiegłorocznymi triumfatorami - x6tence. Po pokonaniu SK Sansibar w finałach drabinki przegranych, LightZ CaMerA ActioN stawi w finale turnieju czoła niepokonanej drużynie *aAa*. Możecie wziąć udział w dyskusjach o meczach Areny World of Warcraft, odwiedzając specjalne wątki na naszych forach.

Nie tylko profesjonalni gracze toczą zawzięte walki tu, w Media Centre w Kolonii. Odwiedzający wzięli udział w różnych konkursach, by wygrać pożądane edycje kolekcjonerskie StarCraft II, plakaty, klucze do bety World of Warcraft: Cataclysm oraz wiele innych nagród. Dzięki naszej strefie wolnodostępnego grania wiele osób mogło zobaczyć StarCraft II i odkryć wersję beta World of Warcraft: Cataclysm. Wszyscy zainteresowani mogą do nas dołączyć jeszcze przed godziną 20:00 i cieszyć się wspaniałą atmosferą panującą tu w Kolonii!

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 19.08.2010 20:02

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Komentarze są wyłączone.