Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Profile bohaterów są już dostępne!

Potwierdzamy, są już gotowe.

Począwszy od teraz, kiedy zalogujesz się na stronie społecznościowej do swojego konta Battle.net (okno logowania znajdziesz w prawym górnym rogu ekranu), uzyskasz dostęp do profili bohaterów z poziomu każdej strony. Upewnij się, że wybrałeś swój BattleTag z Diablo III w oknie wyboru postaci, a po wybraniu postaci oznaczonej swoim BattleTagiem, wybierz 'zobacz profil'.

Dzięki profilom możesz:

  • Obejrzeć sprzęt, statystyki oraz umiejętności swoich bohaterów. Jak wysokie są współczynniki poszczególnych postaci? Jakich przedmiotów używają? Jakie masz najwyższe premie od przedmiotów? Jakie umiejętności wchodzą w skład obecnej konfiguracji postaci? Wszystkie te informacje znajdziesz w zakładce bohaterów.
  • Śledzić swoje postępy w grze. Ile aktów udało ci się przejść? Jakich bossów rozniosłeś na strzępy i na jakim poziomie trudności? Jak dalece zaawansowani w szkoleniu są twoi rzemieślnicy w trybie zwykłym i hardkorowym? Dowiesz się tego w zakładce kariery. Możesz również sprawdzić czas gry (dla każdej klasy) podczas całej swojej przygody z Diablo III, a także dowiedzieć się, ile potworów udało ci się pokonać.
  • Udostępniać informacje znajomym.Zakładka znajomych pozwala sprawdzić szczegółowe informacje na temat dowolnej postaci należącej do znajomych z BattleTagiem. Możesz więc szybko porównać posiadane przez was przedmioty, umiejętności, runy i wszelkie inne dane. Znajomi także mogą obejrzeć u siebie twoich bohaterów oraz postępy w rozgrywce.

Bardzo lubimy profile, ponieważ pozwalają na łatwe udostępnianie, porównywanie oraz doskonalenie bohaterów. W rzeczy samej, lubimy je tak bardzo, że wraz z rozwojem Diablo III planujemy dodać do nich nawet więcej funkcji, chociażby takich jak szczegółowe statystyki  oraz zakładki dla osiągnięćrzemieślników.

Jeśli chcecie, żeby w profilu postaci pojawiły się jeszcze inne informacje, koniecznie dajcie nam znać w komentarzach poniżej.

Miłego klikania!

Zespół Blizzard ds. technologii sieciowych

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 07.08.2012 09:51

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.