Diablo3.pl Zapada mrok. Rodzą się bohaterowie. – encyklopedia dla graczy Diablo III
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Zapada mrok. Rodzą się bohaterowie.

Ruszyła strona promocyjna Diablo III zatytułowana „Zapada mrok. Rodzą się bohaterowie”, która będzie wspierać cię i twoich znajomych w przygotowaniach do starcia z nadciągającą inwazją demonów oraz wcielenia się w bohaterów Sanktuarium. Znajdziesz tutaj nowe informacje, filmy, zawartość do odblokowania, konkursy z nagrodami, narzędzie do modyfikacji sztandaru, oraz szansę na wygranie pięciu wyjątkowych symboli do wykorzystania na własnym sztandarze w Diablo III po premierze gry. Udaj się do Nowego Tristram, odszukaj gwiazdę, która spadła z nieba, i poznaj swoje przeznaczenie.

Wyjątkowy symbol w grze

Co tydzień na stronie odblokowany zostanie nowy bohater, zaczynając od łowcy demonów. W tygodniu poświęconym danej klasie otrzymasz możliwość modyfikacji sztandaru i zamieszczenia na nim unikalnego dla każdej z klas symbolu. Wpisując swoje dane konta Battle.net, zdobędziesz możliwość wykorzystania symbolu klasy w grze po premierze Diablo III. Symbole te dostępne są jedynie przez modyfikowanie sztandarów na stronie w trakcie tygodnia poświęconego jednej z klas, więc nie przegap okazji. Wraz z prezentacją nowych klas w kolejnych tygodniach, wcześniej udostępniony symbol zostanie na nowo zablokowany. Możesz zdobyć jedynie symbol klasy prezentowanej w danym tygodniu*, dlatego jeśli chcesz mieć je wszystkie, regularnie odwiedzaj naszą stronę.

Znak Odwagi

Przy modyfikowaniu sztandarów można będzie wysłać swoje zdjęcie - pojawi się ono na stronie zamiast udostępnionych przez nas grafik. Zatwierdzone zdjęcia automatycznie wezmą udział w konkursie na Bohatera Dnia. Codziennie jedna osoba będzie mogła wygrać podkładkę pod mysz SteelSeries z serii Diablo III z autografami zespołu twórców gry. Zajrzyj do Regulaminu konkursu na Bohatera Dnia, gdzie znajdziesz więcej informacji, lub zacznij modyfikować swoje sztandary już teraz.

Zawartość do odblokowania

Wypełnianie paska postępów na stronie głównej pozwoli odblokować wyjątkową zawartość. Wystarczy wziąć udział w konkursie na grafikę i w foto-zabawie na Znak Odwagi. Możesz również dzielić się odblokowaną zawartością i przysłanymi przez graczy grafikami oraz zdjęciami z poziomu strony, klikając przyciski „Lubię to” oraz „Podziel się”. Do odblokowania będą rozmaite materiały, w tym wywiady z twórcami Diablo III oraz coś naprawdę niesamowitego, gdy pasek postępu osiągnie 100%.

Zgromadzenie Bohaterów

Co tydzień odblokujemy nową klasę - pokażemy nowe grafiki, wyjątkowy film prezentujący tę klasę w akcji oraz krótkie opowiadanie o danym bohaterze.

Konkurs graficzny

Konkurs na portret bohatera to wyzwanie dla wszystkich artystów. Należy przedstawić jedną (lub więcej) klasę postaci z Diablo III stawiającą czoła inwazji demonów. Osoby, którym uda się w swoich pracach oddać motyw przewodni kampanii promocyjnej — „Zapada mrok. Rodzą się bohaterowie.” — będą mogły zdobyć naprawdę imponujące łupy! Nagrodami są monitory ASUS z zestawami 3D Vision, karty graficzne ASUS, obudowy komputerowe Antec Diablo III i urządzenia peryferyjne SteelSeries. Zajrzyjcie do Regulaminu konkursu na Portret Bohatera lub weźcie w nim udział już teraz. Nowe obrazy będą pojawiać się w galerii aż do ostatniego dnia, więc miejcie oczy szeroko otwarte.

Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić na nowej stronie. Wracajcie na nią przynajmniej raz w tygodniu, aby obejrzeć przygotowaną specjalnie dla was ekscytującą zawartość, zdobyć wyjątkowe symbole w grze i obejrzeć prace nadesłane przez innych graczy. Jeśli macie dodatkowe pytania, zajrzyjcie do FAQ i wyraźcie swoje opinie w komentarzach.

*Tuż przed premierą gry nastąpi krótki okres karencji, kiedy będziecie mogli zdobyć wszystkie przegapione symbole.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 06.04.2012 09:50

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

5 komentarzy to “Zapada mrok. Rodzą się bohaterowie.”

 1. Pudding says:

  To jest bonus do konta battlenet, ale demo?

 2. ktoś says:

  Jak ktoś osiągnie te 100% to niech się podzieli z nami co tam odblokował 🙂

 3. Marcin says:

  Czy tylko mi nie działa ta strona? Tzn jak chce zrobić ten sztandar albo wejść w Demon Huntera to wyskakują błędy.

 4. Pafell says:

  Strona może nie działać poprawnie bo jest dość duże obciążenie. Wszyscy chcą stworzyć swój banner 🙂

 5. Marcin says:

  Próbuję już od dłuższego czasu cokolwiek zrobić na tej stronie i nic nie wychodzi, bo cały czas jakieś błędy.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.