Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Śledź Blizzard Entertainment na Twitte’rze

Możesz teraz śledzić wszystkie swoje ulubione wiadomości z Blizzard Entertainment na Twitte'rze. Przejdź na @Warcraft, @StarCraft, lub @Diablo po wszystkie nowinki, wydarzenia, konkursy i więcej. Zaczynamy z hukiem, więc możesz już wziąć udział w konkursach przygotowanych specjalnie dla każdej marki:

• @Warcraft -- Wyzwól swój #BattleCry wy wykazać swoją przynależność do Hordy lub Przymierza, w przygotowaniach do BlizzCon'u! Wygraj paczki z nagrodami dla Hordy i Przymierza, podczas bitew na zdjęcia w Twitte'rze!

• @StarCraft -- Jesteś największym #SC2fan'em? Jeśli tak, masz szansę wygrać jeden z 500 kluczy beta StarCraft'a II, które rozdajemy w tym pojedynku.

• @Diablo -- Czy zawsze chciałeś znaleźć w grze przedmiot który sam nazwałeś? Dołącz do konkursu #d3unique z najlepszą wymyśloną przez siebie nazwą przedmiotu unikalnego w Diablo III i miej szansę wygrać jej wprowadzenie do gry!

Zbliżając się do BlizzCon'u, chcemy już zapowiedzieć transmisje na żywo z oraz miejsce na rozmowy o nowościach, ujawnianych podczas tegorocznego festiwalu. W ciągu nadchodzącego tygodnia, sprawdź strony BlizzCon'u w poszukiwaniu nowych konkursów. Zamierzasz oglądać przekaz z DIRECTV przez Pay Per View lub streaming w Internecie? Będziemy na żywo Tweet'ować z konwentu i czytać wszystkie wasze Tweet'y! To jednak nie koniec, mamy nadzieję osiągnąć masę twitteryczną na naszych nowych społecznościach Warcraft'a, Starcraft'a i Diablo!Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 09.09.2010 16:43

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.