Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

1.0.5 PTR: Affixy Legendarnych Przedmiotów Zabugowane?

Fani dopatrzyli się ostatnio pewnych nieścisłości pomiędzy tym, co o niektórych przedmiotach Legendarnych mówi Game Guide a ich właściwym odpowiednikom w grze. CM Vasadan odpowiada w tym poście:

Moja drużyna spędziła ostatnie dwa dni testując kazdy możliwy Legendarny przedmiot w grze. Testowaliśmy te, które zostąły zgłoszone, jako bugi oraz inne bardziej popularne.

Tak testowalśmy:
Testowaliśmy zarówno obecny PTR build 1.0.5, jak i jego najnowszą, wewnętrzną wersję. Wygenerowaliśmy ponad 200 sztuk każdego przedmiotu. Sprawdziliśmy każdy wylosowany przez przedmiot affix względem naszych wewnętrznych danych, wyszczególniajacych co każdy przedmiot moze wylosować.

Wniosek:
Wszystkie przedmioty Legendarne losują swoje affixy losowe i te z zestawów - poprawnie.

Rozszerzę tą sprawę na ekipę od Game Guide na naszej stronie społecznościowej, jako że tamtejsze informacje mogą być nieprawidłowe. Mamy tam sporo przedmiotów z dopiskami +Losowych Magicznych Właściwości, jednak nie jest dla gracza jasne, czy owa losowa właściwość może się tyczyć całkowitych obrażeń przedmiotu (w rodzaju dodatkowych obrażeń minimalnych, etc.)

Na tą chwilę, nic złego się nie dzieje z losowanymi przez was affixami Legendarnych przedmiotów. Tyczy się to zarówno przedmiotów Legendarnych losowanych na 1.0.4, jak i PTR 1.0.5.

Skoro tak, dlaczego Mempo Zmierzchu leci bez jakiejkolwiek głównej statystyki? Zgodne z jego stroną, powinno zawsze losować 170-200 Str, Int albo Dex, jednak na AH znajdziesz ich sporo zupełnie bez tych statystyki.

Pamiętajcie, że wzmocniliśmy nowo generowane przedmioty Legendarne w poprzedniej łacie. Po tejże łacie, tylko nowo wypadające przedmioty będą mocniejsze. Możliwe, że na AH obserwujesz starsze wersje tych przedmiotów Legendarnych, które nie zostały objęte tym buffem.

Nadal będziemy ten temat obserwować w miarę zgłaszania nowych problemów, chciałem jednak o tym napisać, ponieważ mamy dużo doniesień, w rodzaju "Nie dostają losowej właściwości X", a przecież przedmioty działają poprawnie.

[Chwilę później... - red.] Jodd, masz rację. Przepraszam. Przyjrzę się Mempo Zmierzchu bliżej, jako że wydaje się mieć własnego buga.

Pytam, bo twoje zakrojone na szeroką skalę testowanie ewidentnie pominęło Mempo.

Akurat nie 🙂 Dopiero co tego ranka je przetestowałem i wszystko jest w porządku. Następujące przedmioty zostały wylosowane na wewnętrznym buildzie PTR. Z oczywistych względów, nie brałem ich na PTR Live.

Game Guide dla Tarczy Burzy jest błędne. Tarcza Burzy losuje 5 stąłych affixów i jeden losowy.

Pięć sztuk Mempo:
http://i1338.photobucket.com/albums/o690/Vasadan/PTRMempo1_zps353cc015.jpg
http://i1338.photobucket.com/albums/o690/Vasadan/PTRMempo2_zps9ade65d3.jpg
http://i1338.photobucket.com/albums/o690/Vasadan/PTRMempo3_zps317f407d.jpg
http://i1338.photobucket.com/albums/o690/Vasadan/PTRMempo4_zpsb309e520.jpg
http://i1338.photobucket.com/albums/o690/Vasadan/PTRMempo5_zps8dc89736.jpg

Tarcza Burzy:
http://i1338.photobucket.com/albums/o690/Vasadan/PTRStormshield_zps93a6b5c9.jpg

Objęcie Natalii (trzeba m i było jakichś 30 losowań):
http://i1338.photobucket.com/albums/o690/Vasadan/PTRNatalyas_zps90e1c697.jpg

Pamiętajcie proszę, iż to, że jakiś przedmiot może coś wylosować nie oznacza, że zawsze do tego dojdzie. Dodatkowo, tylko dlatego, że tego czegoś nie losuje nie oznacza, że nie może tego zrobić.

Jak już mówiłem wcześniej, prześlę te poprawione dane to ludzi, którzy zajmują się Game Guide. Samo Game Guide ściąga dane prosto z naszej gry, jednak niektóre z tych "+X Losowych Magicznych Właściwości" są błędne.
 
TL;DR - Zaufajcie przedmiotom, które lecą wam w grze. Obserwowanie jak nie dorastają do naszych zestawień online może być frustrujące, jednak owe zestawienia mogą czasami okazać się przestarzałe lub nawet błędne.

I jeszcze kontynuacja tematu około-Mempo-Zmierzchowego w innym wątku (na koniec wtrąca się CM Liogela, którego pierwszy raz na oczy widzę i gratuluję avatara):

Raz mówią, że nic złego się nie dzieje, a później, oh tak, Jodd, masz rację i zaraz nagle znowu wszystko gra. Trochę dziwne, że nigdy tych przedmiotów nie widzimy w grze, nawet jeśli oni mogą je wylosować swoim magicznym generatorem przedmiotów.

[...] Jako że przedmioty Legendarne mają dużą wartość, traktuję takie zgłoszenia bardzo poważne. Jodd spytał, czy mogę raz jeszcze przyjrzeć się Mempo i tak zrobiłem. Myliłem się, kiedy powiedziałem mu, że patrzył na wersję z przed 1.0.3.

Vasadan, jeśli możesz losować przedmioty na PTR, wylosuj coś z zestawy Iny, co uważasz, że działa i wystaw na AH za 2 miliardy do wykupienia. Zrobię screena i ci go gdzieś wgram.

Czegoś takiego nie zrobię 🙂

Możesz zapewnić nam definitywną odpowiedź? Czy Mempo jest SPODZIEWANE, że ZAWSZE wylosuje jeden z tych trzech atrybutów? Wystarczy proste tak, albo nie. Jeśli twoja odpowiedź brzmi TAK, wtenczas zapewniłem ci link to egzemplarza zaprzeczającego temu stwierdzeniu. Jeśli odpowiedź brzmi NIE, możesz nam powiedzieć, co w takim razie ma się losować?

Tak. Zawsze będzie miało albo Str, Dex, albo Int.

Hej ludziska. Zrobiłem trochę więcej testów na buildzie PTR. Wygenerowałem 30 sztuk Mempo. Wszystkie 30 miały powyżej 170 głównej statystyki. Trzy z nich miały znacznie ponad 200 głównej statystyki.

http://i1338.photobucket.com/albums/o690/Vasadan/PTRMempo6_zpsf5bfae22.jpg
http://i1338.photobucket.com/albums/o690/Vasadan/PTRMempo7_zps6223f950.jpg
http://i1338.photobucket.com/albums/o690/Vasadan/PTRMempo8_zps4080583d.jpg

W tej chwili wszystko działa na 1.0.5, jak powinno. Nie wiem, co powiedzieć na temat Mempo z 1.0.4 prócz tego, że obecnie wszystkie Mempo lecące w 1.0.5. powinny się zgadzać ze statystykami, które pokazałem wam powyżej. Mempo z 1.0.4 losowały się poprawnie, kiedy testowaliśmy je pod 1.0.4 a te Mempo z 1.0.5 losują się tak, jak zakładano. Nie było w tym czasie żadnych zgłoszeń bugów ani udokumentowanych zmian w grze.

Zgłoszę to jako buga, coby zobaczyć, co deweloperzy mają do powiedzenia odnośnie Mempo Zmierzchu i jego niemożności wylosowania 200 głównej statystyki w jednym affixie. Zobaczymy, co powiedzą.
 
Prawdziwie doceniam waszą cierpliwość. Trudno z ludźmi rozmawiać na forum.

Nadal brakuje ci jednego affixu w testach PTR...

Game Guide jest niepoprawne.

Jedna mała uwaga. Popatrzcie na AH PTR 1.0.5. Mamy 5 wystawionych Mempo na PTR US. KAŻDE JEDNO Z NICH ma poniżej 170 głównej statystyki. Jedno z nich ma ZERO głównej statystyki.

Potwierdzenie tego powinno zająć nie więcej niż 25 sekund na US PTR AH.

Mowa o buildzie 1.0.5.12389.

Cz wy te testy robicie na tym buildzie? Czy może macie wyższy build wewnętrzny? Na którym wy to testujecie? Coby jeszcze raz podkreślić, na obecnym PTR TO NIE ZOSTAŁO POPRAWIONE!

CM Liogela: PTR nie ma aż tylu graczy, co klient Live i w tej sytuacji, nie powinniście się spodziewać, że łatwo będzie wyciągać wnioski z jakiejkolwiek ilości przedmiotów na AH PTR (czy też ich braku). Co do twojego drugiego pytania, tak, mamy wewnętrzne buildy, które są nowsze, niż obecny build PTR i tak, Vasadan i jego drużyna również na nich przeprowadzają swoje testy. Ich rezultaty pokrywają się z tym, co obwieszczał na forach przez cały dzień.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 10.10.2012 14:48

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.