Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

23% Na Witrynie Promocyjnej, 275,000 Zaproszeń Do Bety, Prowizja RMAH

Zaczynamy dzisiaj zbiorczo. Zmienię kolejność omawiania wydarzeń względem nagłówka newsa, coby jak najszybciej poinformować, iż Niebiescy właśnie rozdają 275,000 zaproszeń do bety Diablo 3 poprzez opt-in, globalnie!

Jesteśmy w trakcie rozsyłania 275,000 zaproszeń do bety Diablo III do naszych testerów opt-in. Jako że zajmie nam chwilę powiadomienie tych wszystkich szczęśliwców, zalecamy zajrzenie na swoją stronę Zarządzania Kontem Battle.net i sprawdzenie, czy nie dostało się czasem licencji na Diablo III beta. Jeśli tak, już możesz działać! Pobierz clienta bety i użyj nazwy swojego konta Battle.net oraz hasła do zalogowania się po instalacji. Będąc zalogowanym na swoją stronę Zarządzania Kontem, nie zapomnij też stworzyć swojego BattleTaga. Możesz ustalić ten permanentny nick dla swojego konta klikając na link BattleTag "Stwórz teraz", po lewej strony głównej widoku zarządzania Kontem Battle.net. Zastanów się przed dokonaniem wyboru, jako że obecnie nie da się go zmienić. BattleTag jest wymagany do grania w Diablo III, więc nawet jeśli nie dostałeś się jeszcze do bety, powinieneś go sobie przy okazji utworzyć.

Pamiętajcie, że z tak dużą ilością zaproszeń do naszych testów sprzętowych, z dużym prawdopodobieństwem spodziewamy się problemów przeciążeniem na łączach, takich jak niemożność zalogowania się, rozłączenia i potencjalny lag/opóźnienia. Będziemy również testować nasz system kolejkowania, którego możecie doświadczyć podczas próby wejścia do gry.

Dziękujemy za wasze ciągłe wsparcie, opinie oraz cierpliwość, w miarę jak zbliżamy się do premiery 15-go Maja.

Huzzah! Huzzah! Huzzah! Jak zawsze, takim wieściom może towarzyszyć wysyp prób phishingu wszelakiego, także uważać co otwieracie na swoich skrzynkach pocztowych. Najlepiej olać powiadomienia mailowe całkowicie i zdać się na sprawdzanie swojego konta Battle.net. A ja dalej nie dostałem... 🙁

Jakkolwiek. Witryna promocyjna "Zapada mrok. Rodzą się bohaterowie" odnotowała przekroczenie progu 20% na części z materiałami do odblokowania za rozpowiadanie o Diablo siostrze, mamie, babci i cioci. W nagrodę, dostaliśmy jedną stronicę z "Księgi Caina". Niestety, nadal brak jakichkolwiek informacji na temat potencjalnego nawet tłumaczenia i wydania owego grymuaru na ojczystej ziemi.

I na koniec, informacja, która może niedługo wywołać kontrowersje. Otóż, jak donosi serwis Diablo3 Markets, Blizzard zrezygnował ze stałej opłaty za wystawianie aukcji na RMAH (za oceanem było to $1,25), na rzecz stawki procentowej, w wysokości procent piętnastu (15). Z jednej strony, dzięki temu wystawianie przedmiotów tanich - na przykład za $2, $3, albo i nawet $1,5 - zaczyna mieć sens, jako że nie tracimy większości zysku ze sprzedaży na opłatę za wystawienie aukcji. Z drugiej strony, aukcje opiewające na wyższe kwoty, graczom będą przynosić mniejsze zyski niż wcześniej, za to Niebiescy zarobią na nich znacznie, znacznie więcej.

Kwestia zysków Niebieskich nie ma raczej na dłuższą metę większego znaczenia, trzeba jednak zauważyć, że większość aukcji nie będzie zbyt drogich (dwucyfrowe ceny powinny przez dłuższy czas stanowić maksimum i rzadkość), a poprzednia stawka czyniła wystawianie fantów za kilka dolców często nieopłacalnym. Ci, którzy na RMAH ostrzą sobie zęby - wypowiadać się poniżej.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 13.04.2012 09:04

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

16 komentarzy to “23% Na Witrynie Promocyjnej, 275,000 Zaproszeń Do Bety, Prowizja RMAH”

 1. xDarest says:

  „A ja dalej nie dostałem… :(„

 2. KERMIz says:

  Najgorsze, że nie wiadomo, czy ta „promocja” z zaproszeniami do bety obejmuje również Europę. Być może jest tak, że tylko w US.

  • Aser says:

   „Niebiescy właśnie rozdają 275,000 zaproszeń do bety Diablo 3 poprzez opt-in, globalnie!”

   • KERMIz says:

    Iskariota skąd wiesz, że globalnie? Na forach EU Blizza, póki co cisza w kwestii zaproszeń do bety.

    • Iskariota says:

     @KERMIz: Fale zaproszeń na ostatnich prostych są u nich zazwyczaj globalne (pamiętam, że z SC2 tak miałem – jedyna beta, do jakiej się dostałem, miesiąc przed premierą). W komunikacie nie ma mowy o regionach, testerzy EU i tak grają na sprzęcie za oceanem, więc… globalnie!

     Z drugiej strony, mogłem dać się trochę rozentuzjazmować… oby prawomocnie.

     Idąc dalej, pozostaje też kwestia proporcji. Ile procent z tych zaproszeń (jeśli w ogóle) trafiło do Europy, a ile do ludzi ze Stanów.

 3. Aser says:

  „A ja dalej nie dostałem… :(” – spoko, spoko. Jeszcze chyba nikt z tej fali klucza nie dostał…

 4. Pullos says:

  W sumie jeszcze wcześnie w US. Może zaczną koło 17 rozsyłać.

 5. Drzejkob says:

  Ja mam betę od niedzieli :). Tyle, że nie dostałem od battle.netu tylko z forum d2sanc. Pewnie wielu z was również liczyło na klucz właśnie am, bo wystarczyło się zalogować i rozdawali 100 kluczy na tydzień. Miłym zaskoczeniem było przeczytać meila w zesłą sobotę z informacją, że zostałem wylosowany (dodatkowo) spośród użytkowników forum:). Myślałem, że już nie będzie kluczy, ale aktywnym użytkownikiem pozostałem :).

 6. Iskariota says:

  DiabloFans mówi, że ludzie z EU zgłaszają otrzymanie zaproszeń. Brak źródeł, jest tylko UPDATE nad dzisiejszym newsem. Może w komentarzach? Nie działa mi przewijanie…

  http://www.diablofans.com/news/1153-275000-diablo-iii-beta-invites/#comments

 7. Calypso says:

  Tak na Dfans pare osob z EU chwalilo sie, ze juz dostalo, a kluczy jest 275k na US!!! i 4k na EU 😉

  Jezeli nie dziala przewijanie to pewnie otwierasz Opera, ja mam to samo, w Firefoxie wsio smiga

 8. KERMIz says:

  Iskariota zwracam honor:”This wave of beta invites is global, meaning invites are being sent to players of all regions.”

  http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/3686220033#18

 9. ktoś says:

  Ta strona chyba sobie ze mnie żartuje, zawsze przy wczytywaniu okienka Podaj Dane zatrzymuje się na 93 % i nie chce ruszyć dalej.

 10. ktoś says:

  Ta, teraz dla odmiany zatrzymało się na 96 % …

 11. ktoś says:

  HaHa, 98 % i ani drgnie – refresh again…

 12. ktoś says:

  94 %… po prostu Gratuluje Im tej strony. tylko pogratulować….

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.