Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

4 Stycznia – Decyzja Koreańskiej Game Rating Board

W nawiązaniu do konspiracyjnego newsa z przed trzech dni, fmulder donosi na forach diablo.ingamers, iż niejaki portal dualshockers.com dowiedział się, że decyzja w sprawie przyznania klasyfikacji Diablo 3 i jego opartego o prawdziwą walutę AH, ma zapaść w Środę, 4 Stycznia.

"Niekończąca się saga klasyfikacji Diablo III w Korei Południowej trwa nadal. Kilka lokalnych źródeł ogłosiło dzisiaj, że ostateczna decyzja w sprawie certyfikacji gry została drugi raz przesunięta, jako że przedstawiciele Koreańskiego Game Rating Board wyjaśnili, iż "potrzebna jest bardziej wnikliwa analiza".

Ostateczna decyzja pierwotnie została odłożona na kilka dni przed Świętami, kiedy to Game Rating Board poprosiło Blizzard o przedłożenie większej ilości informacji na temat opartego na prawdziwej walucie domu aukcyjnego, który ma być dostępny razem z grą.

Według konsultantów prawnych Południowo Koreańskiej filii Blizzard'a, ani gra, ani jej dom aukcyjny w żaden sposób nie kolidują z dość ścisłymi regulacjami w tym Azjatyckim kraju, głównie dzięki zmianom w systemie po pierwotnym przesunięciu daty oceny GRB, jednak drugie przesunięcie daty oceny sugeruje istnienie większego problemu, szczególnie, że gry zazwyczaj dostają lokalny rating po nie więcej niż dwóch tygodniach.

Ostatecznej decyzji spodziewamy się 4-go Stycznia. Można bezpiecznie założyć, że wiele osób w Activision Blizzard z niecierpliwością oczekuje tej daty, zważywszy na lukratywność Koreańskiego rynku względem gier tej firmy. "

Nie żebym nazywał ostatnie wypowiedzi Bash'a PR'owym wiciem srebrnej bawełny, ale z całą pewnością, zakończenie tej "Koreańskiej draki" przybliży nas do uzyskania przez Diablo 3 złotego statusu.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 31.12.2011 12:25

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.