Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

6 Nowych Osobliwości w Bestiariuszu!

Nasz Bestiariusz został dzisiaj wzbogacony o sześć nowych pozycji. Całkiem ciekawe bestie nam się tym razem trafiły. Poniżej znajdziecie po kilka pierwszych zdań z każdego z opisów, które wprowadzą was do każdego z tekstów. Miłej lektury!

Unoszą się samotnie nad wydmami pustyń Pogranicza, czekając skorego do walki przeciwnika. Dostrzegłszy ochotnika, "podpływają" do adwersarza i w odpowiedniej odległości, demonstrują, dlaczego zwą ich Derwiszami. Dwa potężne półksiężycowe ostrza, rozpędzone do oszałamiającej prędkości w zawrotnym wirze, który bestia naznacza ciałem wokół jego osi, siekają niemiłosiernie wszystko co dostanie się w ich zasięg... Czytaj Dalej.


Przerośnięte osy, zamieszkujące tereny pustynne świata Sanktuarium. Wisząc nad spalonymi słońcem piaskami, oczekują wycieńczonej skwarem ofiary. Atakują miotając w cel salwy pomniejszych osowatych owadów, zazwyczaj po cztery w każdej serii. Źródło ich agresywności pozostaje niejasne. Czy powoduje nimi głód, czy demoniczne spaczenie, nie wiadomo... Czytaj Dalej.
Domem tych jaszczuro-ludzi, są wszelakie kawerny i krypty, obficie znaczące rejon znany jako Pogranicze. Czekają w swych lochach na nieostrożnych poszukiwaczy przygód, pożerając ich, wyłoniwszy się z cienia. Żmijoszpony posiadają pewną charakterystyczną umiejętność, wyjątkowo wpływającą na ich taktykę w walce. Jeśli można zawierzać opisom szczęśliwców, którzy uszli z życiem po spotkaniu z tymi wijącymi się przerazami, potrafią one stać się zupełnie niewidzialne!.. Czytaj Dalej.Demoniczno-nieumarłe elity wojowników kultu Triune. Humanoidy, na głowie noszą ogromne hełmy z zakręconymi, baranimi rogami. Zarówno w głowie, jak i ciele, liczne powbijane oznaki spaczenia - Zęby Diablo. Prawdopodobnie zbroja którą noszą, a i owy gargantuiczny hełm w szczególności, przytwierdzony jest za pomocą wspomnianych przeklętych kolców. Są do tego stopnia ogarnięci żądzą walki i nienawiści do życia, że potrafią wyładowywać te pasje na swoich pobratymcach... Czytaj Dalej.Odrażająca hybryda humanoida i demonicznego pajęczaka. Jej odnóża zdają się przypominać damskie uda, ściśnięte w zaostrzone i ozbrojone stalą nożyny. Makabry dodają owadzie ostrza, wyrastające z krocza ludzkiego elementu przerazy. Odwłok aberracji, okrywa żebrowy egzoszkielet, dość szczelnie ochraniający jego wnętrzności przed potencjalnymi uszkodzeniami. Biorąc pod uwagę legendarność bestii i brak jakichkolwiek świadectw czyjegokolwiek przeżycia z nią spotkania, o jej zdolnościach i taktyce, można jedynie spekulować... Czytaj Dalej.


Lud kotołaków, humanoidalny w kształcie, jednak ich ostre, kocie sylwetki, sprawiają, że wyglądają bardziej na chodzące koty niż ludzi. Zupełnie kocie twarze o poświacie wyższej inteligencji, podobnej do człowieczej. Główną różnicą jest obecność ogona, oraz zwierzęcego kolana, powodującego wygięcie ciała wprzód. Samice są wyraźnie mniejsze od samców, z różnicą większą nawet od tej, jaka występuje między samcami i samicami lwa... Czytaj Dalej.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 19.11.2010 13:03

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.