Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Aktualizacja Działów – Umiejętności

Zapomniałem w ogóle, że przez ostatnie dni zaktualizowaliśmy działy poświęcone umiejętnościom wszystkich klas postaci!

Poprzednie wersje były jeszcze z przed BlizzCon'u 2010, więc nie oddawały zbyt dobrze obecnego stanu rzeczy. W tej chwili, prezentują one wszystkie znane informacje na temat każdej z ujawnionych umiejętności wszystkich pięciu klas postaci. Można się więc zapoznawać i planować build'y. Podejrzewamy, że już raczej tylko liczby z nimi związane będą się zmieniać (a i tak niewiele z nich znamy). Linki znajdziecie poniżej, oraz tam gdzie były zawsze (w zakładce "Klasy Postaci").

Umiejętności Barbarzyńcy
Umiejętności Mnicha
Umiejętności Szamana
Umiejętności Czarodzieja
Umiejętności Łowcy Demonów

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 13.04.2011 15:02

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

3 komentarze to “Aktualizacja Działów – Umiejętności”

 1. Zolw says:

  Wiem że temat był już wałkowany nie raz, na różnych forach itp, ale nie myśleliście nad zmianą nazwy z Czarodziej na Mag lub coś podobnego, co nie kojarzyło by się z Czarodziejką z D2?

  • Iskariota says:

   @Zolw: Masz oczywiście słuszność w zwróceniu na to uwagi. Długo się zastanawiałem nad tym fantem w pierwszych dniach tłumaczenia materiałów. Niestety „Wizard” można tłumaczyć na co najmniej 6 sposobów, z których tylko „Czarodziej/ka” wydaje się pasować. Pozostałe zwyczajnie w ogóle nie oddają charakteru postaci, choć i sam „Czarodziej/ka” nie robi tego najlepiej.

   Ogólnie rzecz biorąc, „Wizard”, to coś między Zaklinaczem a Czarnoksiężnikiem. To taki młokos, co to już liznął bardziej zaawansowanej magii, ale brak mu jeszcze stonowania i odpowiedzialności za wywoływane moce. Blizzard’owski opis postaci świetnie oddaje ten koncept. Podejrzewam, że jakby głębiej poszukać w prozie fantastycznej, znalazłoby się coś bardziej pasującego do tego przypadku.

   Tak czy owak, „Czarodziej” zostanie ze względów… pozycjonowania 🙁 Niestety, nie mogę zmieniać tak kluczowych elementów nazewnictwa w serwisie.

   Ciekawi mnie jak sobie z tym poradzi ekipa tłumacząca Polskie wydanie gry… Założę się, że zdecydują się na „Czarodzieja/kę”, ze względu na prostotę skojarzeniową. Po prawdzie, chyba nie będzie to nic złego.

   • Zolw says:

    @Iskariota: Rozumiem. Wiem że ciężko jest znaleźć polski odpowiednik słowa Wizzard, jednak co do polskiego tłumaczenia to mam nadzieję że jednak jakoś ekipa tłumacząca z tego wybrnie, bo już nie chodzi o dosłowne tłumaczenie ,,Wizzard”, ale o fakt żeby ta postać nie kojarzyła się z Czarodziejką z D2, bo są to jak zauważyłeś dwa zupełnie odrębne charaktery.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.