Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Amazon.de i Data Premiery

25 Listopada, na Amazonie (amazon.de) zza naszej zachodniej granicy, nastąpiło przetasowanie "sugerowanej" przezeń daty premiery Diablo 3. Pierwotnie, przy tamtejszym pre-orderze Diablo 3 widniała data 31 Marca, 2012. 7 dni temu, Amazon wysłał maile do klientów, którzy się na pre-order zdecydowali, pisząc:

Jeszcze wczoraj, informowaliśmy was, iż nową datą premiery Diablo III jest 3 Marca 2012. Dzisiaj, otrzymaliśmy zaktualizowane informacje od dewelopera, w których tłumaczone jest, że i ten plan nie zostanie spełniony. Obecnie, wydanie Diablo III planowane jest na 2 kwartał 2012, przez co spodziewaną przez nas datę premiery przesunęliśmy do 30 Czerwca 2012.

Naturalnie zawrzało. Dlaczego tak późno? Skąd akurat oni to wiedzą? Kolejna ściema kolejnego sklepu internetowego, etc... Przyszedł Bashiok:

Hah. Więc Amazon.de ma super tajne przecieki naszych dat premier a Amazon.com nie? To ci dopiero. Dlaczego w ogóle mielibyśmy jakiemukolwiek sprzedawcy podawać datę premiery? Co dopiero konkretnej Niemieckiej filii jednego sprzedawcy?

Sprzedawcy poznają datę premiery razem z wami.

Komu tu wierzyć? Przecież Blizzard to nie Departament Obrony USA, przecieki muszą się gdzieś zdarzyć (szczególnie w zagranicznych filiach). Jednak jeśli rzeczywiście Amazon.de ma jakieś informacje na ten temat, dlaczego Niebiescy na nich nie krzyczą, każąc tę datę ze strony produktu zdjąć? Dalej: można wierzyć Bash'owi? Przecież to jest srebrnopalcy PR'owiec (bez urazy), który zaprzecza nie zaprzeczając. Może oni [Blizzard] jednak wiedzą, tylko nie chcą nam powiedzieć? Gdzie jest prawda?

Jakkolwiek. Póki gra nie wyjdzie, albo przynajmniej póki Niebiescy we wszystkich mediach jednoznacznie nie podadzą daty premiery, tego typu historie będą powracać (chyba coś takiego przy okazji czegoś takiego już pisałem...)

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 02.12.2011 16:01

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

9 komentarzy to “Amazon.de i Data Premiery”

 1. Mat says:

  Sklepy zawsze ściemniały, nigdy nie będą wiedzieć pierwsi od graczy kiedy data premiery, zawsze data premiery jest ogłaszana publicznie.

 2. ktoś says:

  „… otrzymaliśmy zaktualizowane informacje od dewelopera…” – hahaha

 3. atol says:

  Już to sobie wyobrażam, Blizzard ogłasza datę premiery d3, na całym świecie cichną odgłosy broni, kanały telewizyjne przerywają obecny program by powiadomić o premierze, ludzie wybiegają na ulice w euforii, zanika cała nienawiść, wszyscy się cieszą..

  .. jeszcze trochę poczekamy 🙁

 4. Tfergeruighuih says:

  „Komu tu wierzyć? Przecież Blizzard to nie Departament Obrony USA, przecieki muszą się gdzieś zdarzyć (szczególnie w zagranicznych filiach). Jednak jeśli rzeczywiście Amazon.de ma jakieś informacje na ten temat, dlaczego Niebiescy na nich nie krzyczą, każąc tę datę ze strony produktu zdjąć? Dalej: można wierzyć Bash’owi? Przecież to jest srebrnopalcy PR’owiec (bez urazy), który zaprzecza nie zaprzeczając. Może oni [Blizzard] jednak wiedzą, tylko nie chcą nam powiedzieć? Gdzie jest prawda?”

  Idiota … To co napisał autor posta (Iskariota) jest żałosne.

 5. hater of haters says:

  Aser. To prowokacja. Gość poczuł się że jest „inkoguto” bo wpisy na www na to pozwalają i zaczepia. Sam nic nie wie, nic nie umie … Skasować posta i tyle 🙂

 6. atol says:

  komentarze powinny być przypisywane pod konta na forum, i powinny mieć własny system warnów.. być może niewiele to zmieni, ale od teraz tacy prowokatorzy będą musieli poświęcić czas na zrobienie konta, co może ich zniechęcić.

 7. haha says:

  i już się polaczki kłócą i wpajają sobie swoje racje..
  jak to łatwo podburzyć dzieciaczków ^.^
  zawiść, bieda i chamstwo :]

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.