Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Ankiety – Dezaktualizacja Poprzedniej, Start Nowej

Jak pamiętacie, Gamescom przyniósł wieści o wywaleniu Trait'ów i zastąpieniu ich umiejętnościami pasywnymi (btw, jak jeszcze tego nie zrobiliście, sprawdźcie zaktualizowane działy umiejętności wszystkich klas postaci - wszystkie znane um. aktywne i pasywne dla każdej klasy). Z tego też względu, poprzednia ankieta nam się zdezaktualizowała. Całkiem sporo osób zdążyło jednak oddać swój głos:

Który z systemów Diablo 3 najbardziej Cię zaintrygował i Twoim zdaniem jest najciekawszy?

 • Runy Umiejętności (37%)
 • Starcia (Walka) (18%)
 • Cechy (Trait'y) (7%)
 • Crafting (17%)
 • PvP (21%)

Wszystkich głosów: 434

Loading ... Loading ...

No chyba wszyscy żeśmy wiedzieli, że tak to będzie wyglądało. Znaczna większość z was najbardziej się jara Runami Umiejętności i po prawdzie, nie dziwota. Są kozackie i pod wieloma względami przełomowe moim zdaniem. Na drugim miejscu, znalazło się PvP i jego system Aren, który istotnie, jak na Diablo jest nowością, jednak jako rozwiązanie na rozgrywkę gracz-kontra-gracz, nie pachnie już świeżością. [edit] Trzecie miejsce, to Walka (Starcia/Encounters) jak słusznie zauważył w komentarzach cash. No, w sumie, to nie wiem co powiedzieć tutaj. Potwory są mądrzejsze, owszem, mają ciekawe mechaniki walk/spawn'u/co-tam-jeszcze... No dobra, trzecie miejsce. [/edit] Trzecie Czwarte miejsce (co mnie osobiście zdziwiło niezmiernie), zajęło Rzemiosło. Może nie jest w rewolucyjne (w końcu każde szanujące się MMO ma jakąś formę crafting'u) ale w znakomity sposób zastępuje pseudo wytwórstwo przedmiotów za pomocą Kostki Horadrimów, no i chyba trochę głębi całej grze dodaje (albo i nie - idealizuję znowu). Szary koniec, to te nieszczęsne Cechy (Trait'y), które trafiły do kosza na śmieci i darujemy sobie ich rozpamiętywanie. Wystarczy nadmienić, że ich duch żyje nadal w Umiejętnościach Pasywnych. Koniec ankiety.

Dobra, tym razem nie będę się nikim wyręczał, jako że mamy idealny Hot Topic na kolejną ankietę i jestem niezmiernie ciekaw, co na ten temat powiecie.

Otóż pytamy się, czy "Będziesz korzystał/a z RMAH (Auction House za prawdziwe pieniądze)?"

Zapraszam do urn.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 24.08.2011 15:06

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

7 komentarzy to “Ankiety – Dezaktualizacja Poprzedniej, Start Nowej”

 1. cash says:

  jeśli chodzi o ścisłość 3 miejsce zajął system walk ;]

 2. junior says:

  Trochę dużo tych odpowiedzi, ale i tak brakuje mi takie bardziej wyluzowanej wersji „No kurde, to będzie mój zawód! „Pro Diablo 3 Item Salesman” FTW!”. Coś w stylu: „Tak, z chęcią wymienię nieużywany sprzęt na $”.
  No i za bardzo nie kumam co wnosi ostatnia odpowiedź: „Ja będę pracować dla tego wyżej. „Pro Diablo 3 Item Farmer””… tzn będę farmił jak szalony i oddawał % „zarobków” kumplowi?

  • Iskariota says:

   Wprowadzając możliwość sankcjonowanego przez nich samych sprzedawania przedmiotów z gry komputerowej za prawdziwe pieniądze, Blizzard praktycznie rzecz biorąc przyczyni się do stworzenia nowych „miejsc pracy”. Nie ulega wątpliwości, że będzie się na tym dało porządnie zarobić i jestem przekonany, że nie tylko Chińczycy będą próbować swoich sił. Pojawić się mogą zarówno całe „farmy” jak i jednoosobowe „przedsięwzięcia”. W o ogóle cały ten pomysł jest dość przełomowy (oczywiście nie licząc Second Life i jemu podobnych).

   Nie pytam się Was jak będziecie korzystać z RMAH, tylko czy w o ogóle będziecie z niego korzystać. Niektóre odpowiedzi istotnie mogą sugerować sposób jego wykorzystania, jednak miałem tu na myśli jedynie próbę jajcarskiego przemycenia entuzjazmu, z jakim ktoś może podchodzić do całego pomysłu RMAH.

   Następną ankietę możemy zrobić bardziej szczegółową i mniej jajcarską. As You wish :).

   • junior says:

    Wydawało mi się że ludzie raczej będą zarabiać samodzielnie, ale faktycznie jak ktoś zwęszy kasę to pewnie i wieloosobowe firmy farmiące będą powstawać 🙂
    Co do opcji „Będę sprzedawał, ale nie kupował.”, zastąpię ją sobie głosując na „Jasne! Dosyć ForumGold i Allegro!” i „Niet. Nie kupuję przedmitów za pieniądze.” 😀

 3. junior says:

  Ach… z szybko posłałem posta 😛
  Chciałem jeszcze zaproponować jedną alternatywę, która myślę że może być popularna „Będę sprzedawał, ale nie kupował.”

 4. Afghani says:

  @junior – zbyt poważnie podchodzisz do tematu, niektóre z opcji ankiety wyraźnie są „z przymróżeniem oka” 😉

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.