Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Ankiety – Koniec Poprzedniej… KONKURS Na Nową! Koszulki i Traktor damy!

Znowu konkurs mamy! Dlaczego? Bo znowu mi się nie chce nowej ankiety wymyślać! Ale zanim przejdę do fantów (które tym razem są wyjątkowe :D) trzeba mi podsumować ostatnią ankietę, która pomimo jajec, była bardzo istotna dla portalu diablo3.pl (choć przyznaję, że jajca trochę zmniejszyły jej wymierność... :)). Tak czy owak, pytanie "Które z poniższych chciałbyś/chciałabyś uświadczyć na łamach diablo3.pl?" osiągnęło programową wartość tysiąca odpowiedzi, a więc można jakieś wnioski z tego wyciągnąć. Jedziemy:

Które z poniższych chciałbyś/chciałabyś uświadczyć na łamach diablo3.pl?

 • Cotygodniowe artykuły redaktorskie (tzw. Editorial) (3%)
 • WIĘCEJ NEWSÓW! Cokolwiek, byle codziennie - MOAR! (13%)
 • Więcej szczegółowych informacji dla HARDKORÓW (4%)
 • Koniec monopolu Iskarioty! Sprowadźcie drugiego redaktora! (2%)
 • Pełne tłumaczenia wywiadów z kim się da. (2%)
 • Klucze do bety Diablo 3 dla każdego! FTW! (46%)
 • Gołe baby/chłopy. (28%)
 • Nie ma tu tego co chcę, więc napiszę do redakcji maila! (1%)

Wszystkich głosów: 1 078

Loading ... Loading ...

Dając wam możliwość wyboru odpowiedzi: "Klucze do bety Diablo 3 dla każdego! FTW!" oraz "Gołe baby/chłopy", zdecydowanie wiedziałem, czego się mogę spodziewać... i w istocie, internet po raz kolejny udowodnił mi na czym stoi (choć może bardziej by to pasowało, gdyby się tam jeszcze znalazła odpowiedź: "Sweetaśne gify z kociakami"). Choć bardzo byśmy chcieli zasypać was kluczami do bety (i w ogóle sami się do bety dochrapać, coby choćby móc zorganizować sesję Q&A, odpowiadającą na wszystkie wasze pytania) to ci, którzy odpowiedzialni są za pierwsze miejsce tej odpowiedzi w ankietowym peletonie, będą niestety musieli się zadowolić jedynie faktem osiągnięcia przez tą odpowiedź takowego miejsca. "Gołe baby/chłopy"... na drugim miejscu...


Dobra, idziemy dalej. "WIĘCEJ NEWSÓW! Cokolwiek, byle codziennie - MOAR!" na trzecim miejscu. No to, to ja już rozumiem. Niniejszym więc, obiecuję spełnić to życzenie (oczywiście na tyle, na ile to będzie możliwe :D) i zastrzegam sobie, że mogą z tego wyjść jakieś absurdalne newsy. Kto tam dalej biegnie? "Więcej szczegółowych informacji dla HARDKORÓW" - choć jest to dość trudne do zrobienia w przypadku mojego chwalebnego monopolu na samodzielne prowadzenie diablo3.pl, całkiem możliwe, że niedługo będzie można zacząć wreszcie za tym wszystkim nadążać. Ale na razie, cicho sza! Piąte miejsce to "cotygodniowe artykuły redaktorskie", które z wielką chęcią będę smarował, tyle że w przypadku takich materiałów, przydałby się ktoś jeszcze, kto zaoferowałby alternatywne podejście do tematu... co ja tak o tym "kimś innym" dzisiaj tak piszę... ekhm... nieważne :). Szóste miejsce ex equo zajmują: "Pełne tłumaczenia wywiadów z kim się da" - tylko 2%, a więc sorry, ale będziemy tłumaczyć tylko te, które będą istotne; "Nie ma tu tego co chcę, więc napiszę do redakcji maila!" - aż 2%? Żadne sugestie do nas nie dotarły!; "Koniec monopolu Iskarioty! Sprowadźcie drugiego redaktora!" - No cóż... z jednej strony mam ochotę wsadzić tu jakiegoś .gifa, który zniszczyłby jaźń odpowiedzialnych za te 2%, jednak z drugiej, muszę im powiedzieć... emm... nie, nie! Nic nie mówię. Koniec ankiety.

No dobra, to teraz do rzeczy. Mam ci ja dzisiaj marchewek kilka. Są kolorowe, różnokształtne i... nie mają absolutnie żadnego związku z Diablo 3! 😀

Challenge: Wymyślić pytanie następnej ankiety i przygotować doń odpowiedzi (minimum 5, maksymalnie 8). Propozycje zamieszczać w komentarzach do tegoż wpisu. Ponownie, ankieta może być absolutnie jaka chcecie, jajcarska, śmiertelnie poważna, śmiertelno-poważnie-jajcarska... Byleby dotyczyła Diablo 3. Słowem, jak zwykle. UPDATE: W związku z faktem nadużycia nieokreślenia maksymalnej ilości zgłoszeń (czyli ilości ankiet, które można zaproponować), niniejszym ustalam, iż każdy może zgłosić 1 - 2 (jedną, lub dwie) ankiety.

Reward:Tym razem przechodzimy samych siebie. Nagród jest dużo, a biorąc pod uwagę tematykę tego portalu, są całkowicie bez sensu! :D. Oto, co zostanie podzielone na czterech farciarzy z najlepszymi ankietami (tak jest, to jest konkurs na jedną (liczbowo: 1) ankietę, a zwycięzców będzie czterech):


Symulator Farmy?! Zabawkowy traktorek?! Dead Island? Co to ma wspólnego z Diablo 3?! Nie no, naprawdę? SYMULATOR FARMY?! A jak! Mówiłem, że będzie absurdalnie. Dobra, tako ci będzie to dzielone:

I miejsce: Publikacja ankiety, koszulka "Dead Island", koszulka "Symulator Farmy", zabawkowy traktorek.
II miejsce: koszulka "Dead Island", koszulka "Symulator Farmy".
III miejsce: koszulka "Dead Island".
IV miejsce: koszulka "Dead Island".

Koszulki "Dead Island" mają rozmiar L, koszulki "Symulator Famy" mają rozmiar S (heh :)). "Symulatory Farmy" nie będą w foliach ale będą śmierdzieć nowością. "Dead Island" są fabrycznie spięte bajerancką taśmą i śmierdzą tak samo, jak "Symulatory Farmy" - nowością, żeby nie było. Traktorek jest zapakowany w pudełko i nadaje się do kolekcji (że jak?). Wszystko zostało ufundowane przez zaprzyjaźniony z nami sklep - igstation-pl.

Wątpliwą zawiść do zwycięzców będzie można kierować od Piątku, za tydzień, 2-go Marca.

Tip of the day: Miła by była w ankietach świadomość nadchodzącej premiery, lub ostatnie rewelacje Jaya Wilsona.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 02.03.2012 20:22

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

23 komentarze to “Ankiety – Koniec Poprzedniej… KONKURS Na Nową! Koszulki i Traktor damy!”

 1. DiabloS says:

  nie chce nic mówić, ale piątek za tydzień to 2 marzec 😀

 2. Ribeiro says:

  Z czego jesteś w stanie zrezygnować gdy już zaczniesz grć w Diablo 3?

  – siku (chyba, że masz laptoka lub duże pampersy)
  – kupa (jw.)
  – amu ( z głodu się jeszcze nikt nie zesrał, a jak tak to, patrz wyżej)
  – seks (hmmm)
  – sen (oj bedzie ciężko)
  – obiad u teściów 🙂 ( i wszystko jasne)

 3. Iskariota says:

  @Aser: Zdaję sobie sprawę, że nie powiedziałem ile zgłoszeń maksymalnie przypada na jedną osobę, ale to co Ty z tym robisz, przekracza pewne granice. Wybierz sobie jedną lub dwie ankiety (podaj numer komentarza) z tych ośmiu, które wpisałeś – resztę wywalam.

  Niniejszym ogłaszam wszem i wobec, iż od tej pory każdy ma prawo do zgłoszenia 1 – 2 ankiet.

  • Aser says:

   Takie postępowanie trochę przypomina Mi kolejne inicjatywy dotyczące zmian w przepisach polskiego prawa (już nawet ogólnie), ale mniejsza. W każdym razie fakt, reguły konkursu nie zostały sprecyzowane w tej kwestii więc uznałem, że mam prawo przyjąć taktykę gdzie wygrana będzie miała po prostu większe prawdopodobieństwo aczkolwiek żadna z ankiet nie była pisana na przysłowiowe „odwal się”. Reasumując napiszę tak – mimo czasu jaki na nie poświęciłem Ja osobiście nie jestem z nich specjalnie zadowolony więc po prostu Iskariota skasuj wszystkie. Napiszę Tu coś… w przyszłym tygodniu. Mam jeszcze czas. Pozdrawiam serdecznie

 4. Siwy says:

  Od czego zaczniesz w grze po jej wydaniu?

  – Testowania umiejetnosci
  – Zwiedzania swiata gry
  – Testowania fizyki gry
  – Testowania AH i RMAH
  – Szukania bledow w grze
  – Zamierzam jako pierwszy wbic maksymalny poziom

 5. Khorba says:

  to co blizz zrobil z d3 to jest jakas k**** poraszka albo nieporozumienie co w tej grze poza idziesz i tluczesz sie jeszcze robi?

  http://www.diabloportal.pl/news/347/system-umiejetnosci-nowe-nagrania/

 6. xBartMenx says:

  Dzisiaj otrzymałem dostęp do Bety Diablo 3 w konkursie o napisanie swojej historii z Diablo.
  Z wielką chęcią chciałbym Wam jakoś pomóc, np.: Dawać co jakiś czasy jakieś screeny i opisy czy jakieś fragmenty historii (małe spoilery). W razie czego piszcie na [email protected] Gdyby potrzebny był ktoś kto posiada Betę.

 7. Iskariota says:

  Widzę, że nikt nie chce koszulek i traktora… Wasza strata! Co zostanie wezmę sobie! 😀

 8. BUJDA1983 says:

  Co zrobisz (zrobiłbyś) po wydaniu Diablo 3?

  -otworzył skup starych opon
  -poszukał cracka na necie
  -kupił w TESCO zapas kawy na pół roku
  -nic… to i tak nie prawda

 9. Daniel says:

  Najlepsza gra dekady 2000-2010 ?

  a) Diablo II
  b) World of Warcraft
  d)Wiedźmin
  e)The Elder Scrolls IV : Oblivion
  f)Mass Effect
  g)żadna z wymienionych

 10. Grzegorz says:

  Czego nie może zabraknąć w Diablo 3 co cieszyło nas najbardziej lub czego nienawidziliśmy podczas przemierzania świata w czasach Diablo II:

  a) Mefowanie przedmiotów – „kilka” „set” razy dziennie 🙂
  b) Szybki Piździk (Pryszczoskór) for exp – łatwe, przyjemne, czasami pożyteczne
  c) Dalszy część Rajdu Dakar – Odcinek specjalny: Grobowce Tal Rasha
  d) Jungla Łupieżców bez TAXI 😉
  e) Szara strefa handlu – Kuźnia za PerfektGemy No question No answer
  f) Wolni Farmerzy – zaganianie krów z powrotem do zagród – biedny Wirt
  g) Walka o Tron (Zniszczenia) – jeszcze w przeliczniku 1 Baalrun 1 lvl
  h) Przełamywanie Woli Starożytnych w stylu Chłopcy z Placu Broni: to ja Mały Jaś a to są moi bracia Wielki Twardy Henryk, Masakrator Edzio i Master

  Są to oczywiście typy propozycji, wiadomo, że każdy podchodził do Diablo indywidualnie. Również elementów nie należy brać dosłownie gdyż trudno było by je wpisać w Diablo 3 chociaż kto wie…

  Pozdrowienia

 11. Iskariota says:

  TU NAGRODY!!!

  No wiecie co? 5 ankiet (słownie: pięć, rzymskimi: V) tylko? Ja nie wiem. Najwyraźniej jak fanty nie mają nigdzie logo D3, nie ma z kim do ludzi… Niech będzie! Ci, którym nie straszne są zabawkowe traktory i koszulki nie w temacie, zostaną wynagrodzeni za swoje straszliwe wysiłki i poświęcenie. Bez dalszego wicia:

  Miejsce I: BUJDA1983 z ankietą w 7 komentarzu.
  Miejsce II: Grzegorz z ankietą w 9 komentarzu.
  Miejsce III: Ribeiro z ankietą w 2 komentarzu.
  Miejsce IV: Siwy z ankietą w 3 komentarzu.

  Farciarze: dawać swoje dane adresowe i rozmiar buta na – [email protected] (wklejcie też do maila swoją ankietę).

  Gratulujemy? GRATULUJEMY!!! 😀

  EDIT: Coś nie po kolei się w tym wpisie komentarze robią. No idea why…

 12. Aser says:

  Moja ankieta może trochę spóźniona, ale jak najbardziej na czasie odnośnie Lotto.
  Jak mam dziś zagrać –

  1. Chybił Trafił ?
  2. System liczb.
  – Dzień moich urodziny
  – Dzień urodzin żony
  – Wiek Kota
  – Długość członka (i nie nie jest to 10 hehe)
  – Ilość blizn na nadgarstku
  – Ilość wypróżnień w zeszłym tygodniu

  Proszę o szybką odp. Najlepiej do 2 godzin

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.