Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Ankiety – Podsumowanie Poprzedniej, Początek Kolejnej

No nareszcie – skończyliśmy poprzednią ankietę. Grupa kontrolna wyniosła 2014 osób, co powinno dać całkiem dobry ogląd na ogólne opinie o Diablo 3. Co ciekawe, jako że ankietę zamknęliśmy dopiero dzisiaj, wynikająca z niej ocena oparta jest na wersji Diablo 3 z przed 1.0.4, przez co wyniki mogą co poniektórych zaskoczyć. Z tego też powodu, nowa ankieta będzie badać wasze wrażenia post 1.0.4, ale o tym później. Jak sami zaraz zobaczycie, podział jest ewidentny i pomimo dużej ilości odpowiedzi (dzielących się na dwie grupy pozytywnych i negatywnych, ze względu na charakter ankiety), trudno tu o klasyczny dla nas sportowy opis wyników tejże ankiety. Spróbuję więc tym razem czegoś innego. Do dzieła!

Oceniamy Diablo 3. Opcja "+" gdzie się podoba, "-" gdzie jest kapusta (6 odpowiedzi można):

 • + Fabuła (13%)
 • + Mechanika (13%)
 • + Grafika (konwencja, bo o nowoczesności nie ma co) (14%)
 • + Wrażenia z rozgrywki wieloosobowej (11%)
 • + Dom Aukcyjny (11%)
 • + Spolszczenie (dla tych, co grają po Polsku) (13%)
 • - Fabuła (5%)
 • - Mechanika (4%)
 • - Grafika (konwencja, bo o nowoczesności nie ma co) (4%)
 • - Wrażenia z rozgrywki wieloosobowej (4%)
 • - Dom Aukcyjny (6%)
 • - Spolszczenie (dla tych, co grają po Polsku) (4%)

Wszystkich głosów: 2 014

Loading ... Loading ...


Po kolei i po pierwsze. Fabuła – 61% głosujących uznało, że Belial był rzeczywiście przebiegły, Azmodan zaprawdę zasłużył sobie na tytuł wielkiego taktyka Gorejących Piekieł zdradzaniem najmniejszych niuansów swojej taktyki, a przemowy Diablo podczas decydującego z nim/nią starcia były zaiste przerrrrrrrrrażżżżżżająąąąąąące. Ci sami głosujący wiedzą również, o co chodziło z Sercami Grzechu. Przeciwne im elitarne 23% naczytało się Sapkowskiego i innych Żelaznych, przez co ich opinia jest stronnicza i nie świadczy o tym, że są hejterami i się nie znają.

Po drugie, Mechanika – stanowiąca 58-procentową większość grupa ludzi wrzucających do urny kciuk w górę uznała, że jako taka Mechanika Diablo 3 – ze swoją dynamiką oraz kontrowersyjną klarownością i złożonością – sprawia wielką frajdę (przynajmniej sprawiała ją im do czasu, co teraz ma szansę się zmienić). Ci, którzy do urn wrzucali trzydzieści kciuków w dół, stoją z transparentami: "To my jesteśmy tymi 17-toma procentami!" – ...nadal grającymi w Diablo 2.

Po trzecie, Grafika (konwencja, bo o nowoczesności nie ma co) – Sześćdziesiąt cztery procenta (sic!) uznały, iż nie przeszkadza im to, że Sanktuarium stało się obecnie pomniejszą prowincją Azeroth, przez co padło ofiarą najazdu Elfickich stylistów, którzy zjedli zęby na Dungeons & Dragons, bo Warhammer był za mroczny i posępny. "PRAWDZIWE ZŁO NIE POTRZEBUJE SYMBOLIKI. Nie trzeba nam krzyżów, pentagramów i anatomicznie zgodnych maltretowanych ciał walających się po lochach – i tak jesteśmy przerrrrrrażżżżeniiiii!" 16% będące przeciw pije teraz krasnoludzkie piwsko w Karaz-a-Karak, wspominając ostatnią kampanię przeciwko siłom Chaosu na północnych rubieżach Kislevu.

Po czwarte, Dom Aukcyjny – 49% głosujących nie ma nic przeciwko okazjonalnemu ułatwieniu sobie żywota będąc świadomymi, że nikt ich do niczego nie zmusza. Krzyczące za nimi 27% to byli Ladderowicze z Diablo 2, którzy nigdy, przenigdy nie korzystali z usług d2jsp, d2trade i Allegro.

Po piąte, Spolszczenie (dla tych, co grają po Polsku) – 61% kupiło lokalne easter-eggi w rodzaju "Mięsnego Jeża" oraz "Pastorału Nathanka" (tego ostatniego chyba już nie ma?) i ogólnie, jak na spolszczenie jest zadowolona. 17% żałuje, że nie grało po Anglicku.

I voilà! Koniec ankiety. Tym sposobem udało mi się przemycić trochę swojego zdania na ten temat. Jeśli kogoś uraziłem, kapusta, pomidory i zbutwiałe jaja czekają na chętnych w komentarzach (będę się bronił .gifami!).

No i wracamy do 1.0.4. Jako że ci, którzy przez cały ten czas się nie poddawali – albo po prostu gra im się podobała na tyle, by nie odchodzić – lub też wrócili z okazji nowej łaty, mieli okazję przez tydzień się z nią zapoznać, pora zbadać dwie kwestie przebrane za jedno pytanie:

Łata 1.0.4 za nami. Czy Diablo 3 ma szanse na chwałę?

Biegiem do urn!

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 30.08.2012 12:51

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Jeden komentarz to “Ankiety – Podsumowanie Poprzedniej, Początek Kolejnej”

 1. L says:

  Długo trzeba było czekać na Twoją opinię ;]

  Widać, że też nie jesteś specjalnie szczęśliwy z obecnej radosnej twórczości panów z B. Z większością opinii się zgadzam, ale i tak wal gifami dalej ;]

  Osobiście liczę już na dodatek, a nie na patche. Patche zmienią tylko mechanikę i AH. Grafiki już nic nie zmieni, ale za to może będzie jakaś w miarę logiczna fabuła. W D1 i D2 jej prawie nie było, a i tak wyszedł lepszy klimat…

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.