Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Barbarzyńca Nie Jest Przecież Summonerem!

Pewien fan, wyraził swoją dezaprobatę co do jednej z końcowych umiejętności Barbarzyńcy. Mowa jest o Call of the Ancients, które przyzywa na pomoc trzy dusze Barbarzyńskich wojowników, o ile mnie pamięć nie myli tych samych, których spotykaliśmy na szczycie Arreat'u w Diablo 2. Bashiok broni:

Cytat:
Call of the Ancients
Przyzywa trzech starożytnych Barbarzyńców; Talic'a, Korlic'a i Madawc'a, którzy zadają X% obrażeń od broni. Trwa X sekund.


Ta umiejętność coś mi nie pasuje. Barbarzyńca nie wydaje się być kolesiem, który cokolwiek by przyzywał. Jak dla mnie, klasa walcząca wręcz, nie powinna mieć zbyt wielu takich umiejętności, czarodziejskich, zaklinających, magicznych rzeczy. Podobają mi się umiejętności takie, jak Hammer of the Ancients, czy Ancient Spear, ponieważ utrzymują Barbarzyński motyw fizyczności. Jeśli nie zinterpretowałem tej umiejętności źle, mam nadzieje, ze nie zobaczymy Barbarzyńców biegających z własnymi, przyzwanymi pomagierami. Nie irytuje mnie to wprawdzie szczególnie, zwyczajnie wydaje się być odrobinę dziwne.

On ma bardzo mało tego typu umiejętności... aktualnie tylko tą. 🙂

To jest umiejętność z ostatniego szczebla, więc nie będzie można jej użyć przed końcem poziomu Normalnego lub początku Koszmaru. Mają dość krótki okres życia, przynajmniej na pierwszym poziomie umiejętności. Muszę przyznać, pomysł jest odrobinę postrzelony, szczególnie, że (prawdopodobnie za pomocą run) będą oni korzystać z przeróżnych, Barbarzyńskich umiejętności. Wydaje mi się, że motyw i klimat jest zachowany. Barbarzyńca wzywający duchowych protektorów swojej ojczyzny i ludzi, którzy w tej chwili, wraz z większością społeczności Barbarzyńców, leżą w prochu, na dnie płonącego krateru. Całkiem sensownie więc, brzmi fakt łatwego przyzywania ich w asyście do uhonorowania poległych braci i sióstr, odkupienia dusz, czy czegokolwiek tam jeszcze.

Co racja, to racja. Wystarczy się tylko o jedną chwilę dłużej zastanowić nad genezą danej idei czy pomysłu, by odkryć słuszność, lub też niesłuszność jej znaczenia. Szybkie, emocjonalne wnioski, rzadko bywają rozsądne i skuteczne, nie tylko w przypadku umiejętności Barbarzyńcy w grze komputerowej Diablo 3.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 24.11.2010 13:36

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.