Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Bashiok o Mnichu i Barbarzyńcy: Duch, Aury, Okrzyki, Efekty Run

Bashiok wziął udział w dyskusji poświęconej Mnichowi i kwestiom jego systemu zasobów energetycznych (Spirit), Aurom, efektom run na rzeczone Aury oraz na końcu kilka słów o okrzykach Barbarzyńcy.

Czy Duch naturalnie wyparowuje gdy przez jakiś czas nie jest wykorzystywany?

Nie. Duch jest statyczny. Nie regeneruje się i nie degeneruje. Walenie w demony i używanie umiejętności walki wręcz podnosi poziom Spirit, który następnie jest wykorzystywany do większości umiejętności Mnicha.

Czy to prawda, że Aury Mnicha działają teraz bardziej jak okrzyki bojowe Barbarzyńcy?

Okrzyki Barbarzyńcy to potężne buff'y o ograniczonym czasie działania, które trzeba ponownie rzucić, jak tylko ich efekty opadną. Aury mnicha są bardzo podobne. [edit - poprawiłem opis mechaniki aury mnicha aby odpowiadała faktom]

Czy UI pozwoli śledzenie na którym etapie combo jesteśmy? Jego umiejętności combo są naprawdę ekscytujące, boję się jednak, że zbyt dużą orką będzie przechodzenie całej gry nieustannie zliczając moje ataki w sekwencje trzech. Nieszczęśliwe by było wyzwolenie drugiego poziomu combo ataku setek dłoni [chyba mu tu chodziło o Way of the Hundred Fists - przyp. red.] spodziewając się, że rzucimy się na przód, tylko dlatego, że źle policzyliśmy combo.

Nie chcemy, by śledzenie kolejnych etapów combosów było tak ważne, by trzeba było wprowadzać na ten cel osobny element UI. Powinno być tak, że jeśli jesteś skupiony na swojej grze, śledzisz etapy combo, co pomaga ci osiągnąć nieznaczną przewagę, jeśli jednak tego nie robisz, tak czy owak kopiesz wszystkim tyłki i radzisz sobie całkiem dobrze. Prócz tego, dokonaliśmy zmian do umiejętności, przez co są bardziej spójne; na przykład czyniąc wszystkie etapy combo zdolnymi do rzucenia postaci w przód.

Czy ładunki combo wygasają, czy może mogę czekać sobie z wyzwoleniem mojego trzeciego ładunku?

Resetują się po czasie, ale jest tego czasu sporo.

Myślę, że Bashiok'owi chodzi o to, że jeśli pierwszy etap 100Fists miał wyrzut postaci w przód, to drugi i trzeci też będą miały ten element.

Dokładnie. Ostatnia faza umiejętności combo jest zazwyczaj potężnym zwieńczeniem. Specjalnie odnosiłem się do komponentu ruchu, który nie jest powiązany do konkretnego etapu w umiejętności combo (o ile istnieje w niej w ogóle). Rozproszyliśmy trochę mechaniki, coby się upewnić, że wszystkie prawdziwie istotne elementy, w rodzaju komponentów ruchu czy zmniejszenia obrażeń nie będą mogły być pominięte, bo zwyczajnie źle się policzyło. Jednak zadawanie obrażeń, to zadawanie obrażeń, i w większości przypadków, wielkie finisher'y nadal istnieją na trzecim etapie.

Co z okrzykami i zbrojami?

Barbarzyńca w Diablo III miał praktycznie tylko jeden prawdziwy okrzyk i kilka innych buff'ów o podobnym czasie działania. Pomóżmy to jednak przez 5 ze względu na runy i mamy już 15 okrzyków, w porównaniu do Diablo II i... sześciu? Tak mi się wydaje.

Oczywiście jeśli większość run nie zmienia mechaniki okrzyku będzie inaczej, jednak większość to robi. Pokryliśmy większość, jeśli nawet nie całość umiejętności okrzyków bojowych z drzewka Barbarzyńcy z Diablo II za pomocą efektów run.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 15.06.2011 11:16

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.