Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Bashiok o Braku Bind’owania Przedmiotów i Legendarnych Zestawach

Ostatni wywiad z Jay'em Wilsonem odbił się spodziewanym echem po oficjalnych forach Diablo 3. Do dyskusji nad komunikatem o porzuceniu bind'owania przedmiotów oraz wypowiedzią Jay'a o przedmiotach legendarnych, dołączył się Bashiok z wyjaśnieniami i sprostowaniami.

Jeśli Rzemiosło nie jest źródłem najlepszych w grze przedmiotów, ludzie nie będą skłonni złomować przedmiotów znalezionych z MF'owania, co w efekcie wpłynie na ekonomię.

To jest tylko jedno z ich źródeł. Jeśli dobrze to zrobimy, gracze będą biegali w mieszaninie przedmiotów legendarnych, rzadkich oraz wykonanych przy pomocy Rzemiosła.

Skomentujesz porzucenie bind'owania?

Zdaliśmy sobie sprawę, że bind'owanie jest raczej kiepskim sposobem na wyciąganie przedmiotów z rynku. Jeśli założymy, że przeciętny gracz produkuje 100 przedmiotów na godzinę i z tego wybiera tylko jeden przedmiot dla siebie, wtenczas bind'owanie usunie zaledwie 1% przedmiotów z ekonomii. A na wysokich poziomach zapewne jeszcze mniej.

Bind'owanie nie jest konieczne do uzyskania porządnej ekonomii, sprawdza się jednak przy ustalaniu prestiżu przedmiotów. W ten sposób jest to wykorzystywane w WoW'ie.

Spodziewamy się, że złomowanie będzie na tyle zachęcające, że pozwoli usuwać znaczny procent najwartościowszych przedmiotów z obrotu. Komponenty najwyższej jakości, uzyskiwane ze złomowania najlepszych przedmiotów są koniecznością do uzyskania najdoskonalszych produktów Rzemiosła i nasycania magią.

Niczego nie obiecujemy w kwestii zawartości patch'ów, uważamy jednak podobnie, iż nadążanie z wprowadzaniem nowych przedmiotów, zapobiegnie osiągnięciu w pewnym momencie zatoru "najlepszych przedmiotów", utrzymując to co "najlepsze" w ciągłym ruchu.

Jednocześnie udało mu się rozświetlić trochę temat zestawów przedmiotów. Wszystko tu właściwie mówi samo za siebie.

Nie będzie elementów/części zestawów? Albo inaczej, czy elementy zestau będą tylko przydatne po skompletowaniu całości?

Zestawy składają się obecnie z przedmiotów Legendarnych, definiowanych dodatkowo bonusem dla konkretnego zestawu. Są to wykonywane przez was przedmioty podczas zdobywania poziomów (można znaleźć listy schematów pozwalające wykonać wszystkie przedmioty z danego zestawu), co pozwala na praktyczne zainwestowanie w jakiś zestaw, jeszcze zanim przerośniemy jego możliwości poziomem naszej postaci. Na maksymalnym poziomie, przedmioty z zestawów będą już normalnie wylatywać jak cała reszta.

Zdobywając poziomy będzie się znajdywało schematy pozwalające wykonać dany zestaw. Każdy przedmiot z zestawu będzie w liście zawierającej się w znalezionym schemacie, pozwalając tym samym na zrobienie całego zestawu, element po elemencie. Po dobiciu do maksymalnego poziomu, zamiast schematów będą wypadać same zawarte w nich przedmioty... Tak to zrozumiałem.

Tak, dokładnie. Choć nie planujemy, by schematy w ogóle przestawały wypadać. Zwyczajnie prócz nich, dodatkowo będą też wypadać same zwarte w nich przedmioty.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 02.05.2011 15:10

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.