Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Bashiok o Poziomie Procesu Deweloperskiego D3

Deweloperzy Blizzard'a notorycznie odmawiają określenia jakiegokolwiek "procentowego poziomu ukończenia" gdy omawiają rozwój tworzonego przez siebie tytułu. Moglibyśmy nawet być w czwartym miesiącu bet'y Diablo III i pytając Jay'a Wilson'a czy gra jest gotowa w co najmniej 50%, prawdopodobnie uniknąłby pytania. Nie jest to tylko wyminięcie odpowiedzi, wynikające z chybień z datami premiery w przeszłości. Oczywiste jest, że deweloperzy mają ogólne pojęcie postępów nad tytułem, nie da się go jednak łatwo przedstawić w procentach, jako że każdy aspekt gry jest rozwijany naraz i żaden z nich nie jest raz na zawsze określony jako "zrobiony".

Hej Bashiok, na jakim poziomie procesu deweloperskiego Diablo 3 jesteśmy w tej chwili? Nad czym się obecnie pracuje? Zawartością? Animacjami? Umiejętnościami? Czy może jesteśmy już przy dostrajaniu wszystkiego?

Proces deweloperski polega na ciągłych iteracjach wszystkich elementów, więc choć umiejętności są już w dużym stopniu gotowe, nadal się nad nimi pracuje, co oznacza, że niektóre są usuwane lub zastępowane, pojawiają się nowe, zmieniają się ich aspekty wizualne, mechanika, etc. i prawdopodobnie będzie to miało miejsce aż do wydania gry.

Tym sposobem, można by powiedzieć, że dany Akt jest już grywalny od początku do końca, jednak w żadnym wypadku nie powiemy, że jest ukończony przed premierą gry. Do tego czasu, będą miały miejsce ciągłe zmiany, coby się upewnić, że zbliżamy się do perfekcji na tyle, na ile tylko jest to możliwe.

Powiedziałbym, że większość chłopaków i dziewczyn robi postępy w zapełnianiu zawartości gry. Jest ona też dokładnie tym, co chcemy zachować w tajemnicy, dlatego też nie zamierzamy wam niczego na ten temat zdradzać przed premierą i waszym pierwszym doświadczeniem z ukończoną grą. Utrudnia to dosyć mówienie o tym, nad czym w tej chwili pracujemy. Mam jednak jeszcze kilka rzeczy, którymi zamierzamy się z wami podzielić.

Wywnioskować można więc jedno: wszystkie podstawowe komponenty gry są już gotowe. Teraz mamy przed sobą żmudne polerowanie wszystkiego co się da, razem z dokonywaniem koniecznych zmian, w miarę rozwoju sytuacji. Definitywnie więc, jesteśmy bliżej niż dalej.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 09.03.2011 10:13

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.