Beta Diablo III coraz bliżej
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Beta Diablo III coraz bliżej

Wielu z Was fanów Diablo z niecierpliwością czeka na wiadomość kiedy gra zostanie w końcu wypuszczona na rynek. Zwiastunem tego są oczywiście bardzo wyczekiwane beta testy na które wszyscy czekamy. Z pewnością wielu z Was nie wierzyło, że informacja o nich zostanie podana podczas tegorocznego BlizzConu. Jednak tak się stało! Jeden z pracowników Blizzarda - Paul Sams wspomniał o nich na zakończeniu tegorocznej imprezy. Powiedział on, że dla osób obecnych na BlizzConie zostało przygotowane 1000 beta kluczy Diablo III które otrzymają oni drogą losowania. Ile w tym prawdy nie wiadomo. Miejmy nadzieję, że to nie złośliwy żart pracownika Blizzarda. Jeśli to prawda to możemy otwarcie powiedzieć: Beta testy są już na prawdę blisko, a co za tym idzie wydanie gry. Z danych statystycznych można powiedzieć, że gry Blizzarda pojawiają się na rynku około 8 miesięcy po b-testach. Pozostaje nam zatem z niecierpliwością wyczekiwać ogłoszenia bety.

Zachęcam zatem wszystkich czytelników naszej strony do rejestrowania się na stronie Battle.net i zgłoszenia chęci wzięcia udziału w beta testach Diablo III.

1000 Beta Kluczy Diablo III

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 25.10.2010 11:38

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

3 komentarze to “Beta Diablo III coraz bliżej”

 1. Kawosz says:

  Uważam, że z betą będzie podobnie jak w SCII. Dowiemy się w ostatniej chwili (1Q 2011) i od razu dopuszczą graczy do testowania.

 2. fan serii diablo says:

  nie wyobrazam sobie zbytnio jakby mogla wygladac beta diablo 3 zeby nie poznac fabuly gry i wszystkich smaczkow, w sc 2 testowalo sie pojednynki , a w diablo 3 to nie wiem bedzie naprzyklad jeden akt, i naprzyklad jedna postac czy wszystkie i czy wszystkie skille danej postaci, a moze wogole bedziemy testowac tylko pvp na arenach w diablo III ciekawe co tam blizz wymysli.

  • Kamil C says:

   Niestety, takie są złe strony uczestnictwa w Becie gier w rodzaju Diablo (RPG/cRPG). Nie da się uniknąć poznania często kluczowych elementów fabuły, przed premierą finalnego produktu. Trzeba sobie zadać pytanie: czy chęć dobrania się do upragnionego Diablo 3 jak najszybciej się da, jest warta wcześniejszego odkrycia dla siebie elementów fabuły? Z drugiej strony, jestem pewien, że tak jak zresztą słusznie zauważyłeś, dla biorących udział w becie, Niebiescy z pewnością postarają się ograniczyć uchylanie rąbków tajemnic fabularnych do minimum.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.