Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Beta i Majowy Conference Call

9 Maja zbliża się nieubłaganie a razem z nim, Q1 2011 Conference Call. Jak zapewne pamiętacie, podczas Q4 2010 Conference Call, Mike Morhaime napomknął co następuje:

"Proces deweloperski nad D3 idzie nam bardzo dobrze i jesteśmy grą bardzo podekscytowani... Nie mogę się doczekać podzielenia się większą ilością informacji o samej grze jak i nadchodzącej becie podczas kolejnej konferencji telefonicznej."

Z tego też względu, na oficjalnych forach Diablo 3 temat bety zaczął się pojawiać ze zwiększoną częstotliwością, co ciekawe, nie zawsze bezpośrednio od fanów. W tym przypadku, Bashiok rozwinął pytanie fana, który to zastanawiał się, czy przyjdzie nam jeszcze zobaczyć screenshot'y z nowych lokacji przed premierą. Otóż niestety nie, jednak czeka nas jeszcze ujawnienie pozostałych, najistotniejszych systemów i mechanik D3 (i tutaj mogą być: Kompani (Followers), Dom Aukcyjny (Auction House - właściwie nadal pozostaje w fazie fanowskiej spekulacji), Starcia z Boss'ami na końcach aktów...). Zgodnie z wypowiedzią Bash'a, beta również niczego nam specjalnego nie zdradzi:

Akurat pierwszych trzech Aktów już trochę widzieliście i raczej nie będziemy pokazywać więcej niż do tej pory. Chcemy by jak najwięcej elementów pozostało dla was niespodzianką na poczet pierwszego spotkania z grą. Przed betą jednak, zaprezentujemy wszystkie pozostałe systemy i mechaniki, zostało więc jeszcze kilka rzeczy do pokazania. Choć oczywiście beta będzie świetną zabawą, o ile uda wam się do niej dostać i pomóc w testowaniu, sama w sobie będzie bardzo małą częścią gry. Niektórzy chcieliby wiedzieć wszystko, tyle że nam naprawdę zależy na zachowaniu efektu zdumienia i niespodzianki (które to mamy nadzieję będą wam towarzyszyć podczas eksploracji Diablo III) na tyle, na ile to możliwe.

Fanowskie spekulacje krążą wokół wersji podobnej do bety Diablo II (tam: pierwszy Akt i pierwsze trzy szczeble umiejętności). Oczywiście czy przyjdzie nam zobaczyć cały pierwszy Akt, pierwszy Akt bez ostatniego boss'a lub też większość pierwszego Aktu z pominiętymi istotniejszymi elementami fabuły... No, to się okaże. Nie mniej jednak, zastanawiające jest, czy beta będzie obejmowała Areny PvP. Wydaje się to oczywistością, jako że złożone systemy dobierania do siebie w miarę zrównoważonych drużyn z pośród dziesiątków tysięcy równie zróżnicowanych graczy, nie mogą być raczej odpowiednio dostrojone w wewnętrznych testach i przeróżnych Q&A. Po premierze też raczej trudno to robić, nie mówiąc już o tym, że jest to przecież integralny element gry, który już z dniem premiery powinien być w pełni zdatny do zabawy.

No i jest jeszcze kwestia Facebook'a Diablo III i wypłacania screenshot'owych i artwork'owych okupów za każdą większą liczbę "Lubię to". Choć do tej pory traktowaliśmy u nas ten temat bardzo po macoszemu, tym razem o tym wspomniemy. Otóż liczba "Lubię to" dochodzi właśnie 1 miliona i naturalnie wszyscy zaczęli się zastanawiać co się stanie gdy już zostanie osiągnięty ten kamień milowy. Beta? No pewnie... Niebieski herold tłumaczy:

Mamy coś fajnego na tą okazję, jednak w nurcie materiałów, które do tej pory pokazywaliśmy. Nic co może wstrząsnąć ziemią, ale i tak na tyle fajnego, że będzie pasować do tego epokowego wydarzenia.

Pierwsze fakty (oby, fakty...) już za 18 dni.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.04.2011 10:42

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

2 komentarze to “Beta i Majowy Conference Call”

 1. pat says:

  pewnie jak dobije do miliona to wydadza diablo3

 2. mccp says:

  Po milionie lubiajek będzie kilka artów,shotów, może jakiś filmik.
  Grają ludziom na nosie tym ‚dopieszczaniem’. Wydali by wcześniej a później paczami połatali 😀
  🙂
  Pozdrowionka.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.