Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Blizzard Zwalnia 600 Osób, Mike Morhaime Uspokaja

Portal businesswire.com zakomunikował dzisiaj o masowych zwolnieniach w szeregach Blizzarda. Zwolnienia są globalne (a więc dotyczą wszystkich filii firmy) i opiewają na liczbę bliską 600.

Czy to jest oznaka opóźnienia lub jej prawdziwy powód?

Bashy, jesteś tam jeszcze 🙁

Bashiok uspokaja słowami Mike'a Morhaime'a (CEO Blizzard Entertainment):

Słuchajcie,

Ogłosiliśmy dzisiaj, że rozpoczęliśmy proces cięcia ilości aktywnych stanowisk w całej rozpiętości firmy, głównie nie związanych z procesem deweloperskim. Jestem pewien, że to ogłoszenie zaprószyło ogień pytań w większości z was, chcę więc skorzystać z tej okazji celem ich zaadresowania najlepiej, jak potrafię. Na przestrzeni ostatnich kilku lat, firma bardzo szybko się rozrastała i ewoluowała, coby móc lepiej służyć wam i reszcie naszej globalnej społeczności. Dzięki waszemu wsparciu, nadal służymy wciąż największej społeczności MMO opartej o subskrypcje, jak i najbardziej pasjonującej społeczności eSportowej na świecie.

Aby dalej tworzyć epickie gry, jednocześnie efektywnie obsługując naszych graczy, musimy mądrze zarządzać naszymi zasobami. Oznacza to, że czasami trzeba nam podejmować trudne decyzje co do tego, w jaki sposób najlepiej utrzymać naszą firmę w zdrowiu. Moment podjęcia tych trudnych decyzji właśnie nadszedł i trwa tym momencie.

Po przeprowadzeniu ewaluacji obecnych potrzeb organizacyjnych, ustaliliśmy, iż choć niektóre z działów naszej firmy pracowały na poprawnych poziomach i mogłyby zyskać na dalszym wzroście, pozostałe miały zbyt wiele stanowisk. W rezultacie, musimy zmniejszyć rozmiar niektórych z naszych departamentów i rozstać się z niektórymi z naszych kolegów i przyjaciół w Blizzardzie. Jestem pewien, że zrozumiecie jak trudna może być taka sytuacja dla każdego, kto będzie przez nią doświadczony, chcę więc was zapewnić, że każdej z tych osób zaoferujemy odpowiednie pakiety odpraw wraz z innymi benefitami.

Pragnę również zaznaczyć, że pozostajemy w pełni skupieni na wydaniu szeregu gier w tym roku, a nasze ekipy deweloperskie pozostają w dużym stopniu nienaruszone przez dzisiejsze ogłoszenie. Kontynuujemy proces deweloperski, iteracje i polerowanie Blizzard DOTA, Diablo III, StarCraft II: Heart of the Sward, World of Warcraft: Mists of Pandaria oraz innych, niezapowiedzianych jeszcze projektów. W nadchodzących tygodniach mamy ekscytujące nowiny w temacie daty premiery Diablo III i już niedługo, zorganizujemy prywatny pokaz dla mediów naszych najświeższych osiągnięć przy Mists of Pandaria. Robimy co w naszej mocy, by oddać te gry w wasze ręce tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Wszyscy zdążyliście się już przyzwyczaić, że Blizzard przy każdej grze spełnia warunki swojej misji, zapewniając najbardziej epickie doświadczenia z rozgrywki w historii. Możecie z całą pewnością nadal się po nas tego spodziewać w miarę jak działamy dalej.

-Mike Morhaime

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 29.02.2012 18:42

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

2 komentarze to “Blizzard Zwalnia 600 Osób, Mike Morhaime Uspokaja”

  1. xBartMenx says:

    Ja chcieć Diablo, mnie nie obchodzić że z góry spadać 600 osób z Zamiecią

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.