Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Co To Znaczy „Polerować”?

W dzisiejszym odcinku gier i zabaw około-premierowych, prowadzący Bashiok tłumaczy, co w nomenklaturze Niebieskich oznacza słowo "polerować". Swoją drogą, nie wiem czy o tym wiecie, ale każda nota prasowa wystosowana przez Blizzard, na samym końcu ma powtarzający się załącznik, szczegółowo omawiający szereg najczęściej stosowanych przez Blizzard wyrażeń, które oznaczają tak zwane, oświadczenie postępowe:

Informacja ostrzegawcza dotycząca oświadczeń postępowych: Informacje zawarte w niniejszym komunikacie prasowym, wiążące się z oczekiwaniami, planami, zamiarami czy strategiami firmy Blizzard Entertainment dotyczącymi przyszłości są oświadczeniami postępowymi, które nie są faktami i które zawierają pewien poziom ryzyka i niepewności. Spółka Blizzard Entertainment generalnie używa słów typu „perspektywa”, „może”, „można by”, „możliwe”, „plany”, „wierzy”, „oczekuje”, „zamierza”, „przewiduje”, „zakłada”, „przyszłość”, „plan”, „w położeniu”, „potencjalny”, „projekt”, „pozostaje”, „zaplanowany”, „ustalony na”, „podlega”, „zbliżający się” i innych podobnych wyrazów, które pozwalają zidentyfikować postępowe oświadczenia.

No, ale do rzeczy. Zaczęło się - jak to często bywa - od zdegustowanego fana:

Nie za bardzo rozumiem, co oni mają na myśli, mówiąc o polerowaniu gry. W sensie co, spryskują dyski Windex'em i wycierają szmatką? Może dlatego to tyle trwa.

Do tego, nie czaję o co chodzi, kiedy mówią o "wielu warstwach polerki". Czy pastę polerującą rzeczywiście nakłada się na powierzchnię warstwami? Ja myślałem, że tu chodzi tylko o to, by jakiś przedmiot stał się błyszczący. Jeśli tak, w jaki sposób można pastę nakładać warstwami? Jeśli nałożyłbyś trochę pasty, a potem nałożyłbyś jeszcze trochę pasty, nie miałbyś czasem jednej, grubej warstwy pasty, zamiast dwóch osobnych warstw pasty?

Chodzi o upewnienie się, że wszystko jest perfekcyjne. Nie jesteśmy jeszcze strikte w fazie polerowania, choć dla niektórych aspektów gry, ta faza już się rozpoczęła. Nadal pracujemy nad całkiem istotnymi zmianami w systemach rozgrywki, o których części będziemy rozmawiać przed kolejnym patchem do bety.

Czy więc oznacza to, że jak już pozmieniacie odpowiednio te istotne systemy rozgrywki, ekipa D3 będzie mogła wkroczyć w "strikte fazę polerowania"?

Raczej bym się na to nie nastawiał. To jest duża gra i każdy z jej indywidualnych elementów może być na różnym etapie w procesie deweloperskim.

A więc system run umiejętności jest już ustawiony i obecnie w całości wprowadzany?
 
Jeszcze nie. Jak już zostanie wprowadzony i przynajmniej w części będziemy uważać, że zadziała tak, jak powinien, podzielimy się szczegółami.

Jak daleko jesteście (ogólnie) od wypuszczenia wypolerowanej gry? Innymi słowy, nadal planujecie premierę na wczesny rok 2012? (który kwartał, tak by było najlepiej, nie miesiąc, kwartał). Z tego co słyszymy, wygląda na to, że pozostało jeszcze sporo pracy i trochę się tego wszyscy boją!

Nie wiemy. Celowaliśmy w koniec 2011, a teraz celujemy w pierwszy kwartał 2012. Jak tylko będziemy czegoś pewni (w sensie daty premiery czy czegokolwiek), z pewnością damy wam znać.

Porzućcie swe nadzieje, ci, którzy myśleliście o Styczniu, czy Lutym. Q1 może równie dobrze oznaczać koniec Kwietnia, albo i wczesny Q2... Pozwolę sobie na koniec zacytować Risingred'a, który ma swoją teorię na temat tego, nad czym to obecnie Niebiescy pracują:

"Wydaje mi się, że pracują teraz nad tym, ile może im zając zrobienie gry. Muszą poprawić swój harmonogram, coby zrobić więcej miejsca na kciuki pewnie osadzone w zadkach."

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 06.01.2012 16:08

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

3 komentarze to “Co To Znaczy „Polerować”?”

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.