Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Community Manager i Jego Znajmość Właściwej Rozgrywki

Zaczęło się od tego, że fani chcieli uzyskać dostęp do profili swoich CMów, a skończyło się na debacie na temat ichniego stażu rozgrywki oraz idącego za tym doświadczenia w jej niuansach.

Czy CMowie mogą dodać funkcję "podglądu profilu" w swoich postach na forum? Kiedykolwiek Lylirra, Grimiku, Vaeflare, etc rozmawiają o swoich postaciach, zawsze mam ochotę je zobaczyć. Byłoby fajnie.

Grimiku: Nie możemy zapewnić wam linków do naszych profili (głównie dlatego, żeby uniknąć możliwego dokuczania któremuś z nas), jeśli jednak macie pytania odnośnie naszych doświadczeń z gry w Diablo III, zawsze możecie nas spytać. Zazwyczaj jesteśmy całkiem otwarci odnośnie tego, jak obecnie gramy albo z czym mamy do czynienia i chętnie rozmawiamy z wami na ten temat, kiedy tylko jest to możliwe. Zwykliśmy również sporo na ten temat mówić na Twitterze, więc czujcie się zaproszeni do śledzenia naszych kanałów: @Lylirra, @Grimiku i @Vaeflare.

Ile macie postaci?
Gracie na hardcore?
Używacie Domu Aukcyjnego (złoto czy $), czy gracie tylko z tym, co wam poleci?
Na jakim poziomie mistrzowskim jest wasza najlepsza postać?

Mam cztery postacie, ale skupiam się głównie na mojej głównej - Szamanie. Mam również Barbarzyńcę na 60 poziomie, Łowcę Demonów w okolicach 30 poziomu i Hardcore'owego Szamana po 20 poziomie.

Domu aukcyjnego używam moją główną postacią, jednak moje alty korzystają wyłącznie z tego, co same znajdą. Wszystek złoto, jakie zbieram trafia do mojej głównej postaci, która obecnie jest na 16 Poziomie Mistrzowskim.

Macie jakieś uber Blizzard fanty? "Miecz tysiąca prawd" <== odniesienie do South Parku LOL

Nie dostajemy specjalnego sprzętu, czy innej taryfy ulgowej z racji tego, że tu pracujemy i to powiedziawszy, powiedziałbym, że mój sprzęt jest raczej przeciętny. Moja główna postać rzadko kiedy sprzedaje przedmioty w Domu Aukcyjnym opartym na złocie, więcej większość przedmiotów jest kupowana ze skromnego budżetu. Najdroższy przedmiot w mojej historii zakupów kosztował 2 miliony złota i był to ceremonialny sztylet o 914 DPS.

Nie chcę brzmieć protekcjonalnie, nienawistnie czy agresywnie, ale chciałbym zauważyć, że traktowano by cię raczej jako nooba, niż gracza wysokiego poziomu.

Mam również nadzieję, że NIE MASZ żadnego wkładu w balansowanie klas, jako że nie wydaje mi się, byś mógł podejmować poprawne decyzje z tak ograniczonym doświadczeniem.

Lylirra: Jesteśmy menadżerami społeczności, a nie deweloperami, czy testerami. Nasz praca polega na przekazywaniu opinii społeczności do deweloperów, upewnianiu się, że są świadomi najnowszych trendów i gorących tematów; jesteśmy głosem graczy, kiedy tylko jest to możliwe i na odwrót, przekazujemy informacje od deweloperów, wam. Istnieją myriady innych obowiązków, te jednak są najważniejsze.

To czy twoim zdaniem jesteśmy "noobami", nie ma żadnego wpływu na naszą zdolność do poprawnego wypełniania naszych obowiązków.

A na przykład, rzeczywiście odczuwacie Odbijanie Obrażeń?

Osobiście nie mam problemu z tym affixem. Nie należy do moich ulubionych, jednak nauczyłam się radzić sobie z takimi bandami Elitarnych i mam sprzęt, który to wspiera.

Moje osobiste doświadczenie nie reprezentują jednak wszystkich graczy. Istotnym jest zdanie sobie z tego sprawy, jeśli chce się być menadżerem społeczności. Choć znajomość i wiedza o grze są konieczne (jako że zapewniają kontekst dla wszych opinii), nie możemy pozwolić, by nasze własne opinie miały wpływ na to, co przekazujemy od was naszym deweloperom. Możemy się oczywiście uprzejmie nie zgodzić, jednak takie rzeczy zachowujemy dla siebie. 🙂

Naszym celem jest przekazywanie informacji, które pozwolą naszym deweloperom podejmować jak najbardziej poinformowane decyzje -- czyli takie, które na dłuższą metę pozytywnie wpłyną całą grę -- a nie naszych własnych oczekiwań względem Diablo III.

(To powiedziawszy, myślę, że zmiany, jakie bierzemy pod uwagę odnośnie Odbijania Obrażeń są super interesujące i nie mogę się doczekać sposobu ich wprowadzenia.)

Ja po prostu chcę zaznaczyć, iż CMowie muszą intensywnie w grę grać, coby ich głos był efektywny podczas przekazywania naszych opinii deweloperom.

Gramy. Całkiem sporo. Staramy się nawet regularnie co tydzień grać razem, na wcześniej planowanych sesjach. Może nie mamy 100 poziomu mistrzowskiego i 80k+ zabitych elit na każdej z naszych postaci, nadal jednak jesteśmy doświadczonymi graczami i często sami siebie przechodzimy chcąc uzyskać kontekst codziennie obserwowanych przez nas opinii innych graczy.

Co do twojego przykładu, były to informacje pochodzące bezpośrednio od deweloperów a nie coś opartego o nasze własne opinie.

Pierwsze, co powiedział kompletnie rujnuje jego argument, że to niby wcale nie jest taki wielki problem, jak mówią inni.

Nie. Chodzi mi o to, że tylko dlatego, że moje osobiste doświadczenia były inne nie oznacza, że opinie odnośnie poziomu trudności Odbijania Obrażeń są mniej wartościowe. Przeczytaj proszę całego posta i spróbuj zrozumieć jego kontekst. =/

Czy nie byłoby lepiej nie publikować komentarzy nie mających związku z rzeczywistością?

Zdajemy sobie sprawę, że część graczy nie będzie się z nami zgadzać, co do tego, jak gra jest zaprojektowana, albo dlaczego wprowadzane są dane zmiany.  Nie warto jednak kłamać lub naumyślnie siać dezinformacje.

Co do Piekłorodnych Pierścieni, nie chcieliśmy by jakikolwiek przedmiot stał się źródłem farmowania Siarki. Pomimo tego, zastanawiamy się obecnie, co może dawać złomowanie tych pierścieni.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 12.11.2012 14:09

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.