Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

„Czarne” Bronie Bez Nerfów, Znajdowanie Przedmiotów vs. AH

Dwie sprawy dzisiaj. Po pierwsze, jak donoszą testerzy z PTR, affix +minimalnych obrażeń i +maksymalnych obrażeń jest niepoprawnie zliczany na "czarnym" orężu (nie powiązanym z żywiołami), przez co otrzymuje on bonusy do DPS podobne do tych, jakimi cieszą się bronie z żywiołami powiązane:

Affix MinMaxObrażeń niepoprawnie liczy bonus od obrażeń na broniach.

Czy to oznacza, że takie rzeczy jak Skorn, Rezonująca Furia, czy Klęska ostro oberwą nerf-młotem? Vaeflare tłumaczy:

Robimy, co możemy, by ostrzegać społeczność przed zmianami w grze na czas (tak, jak to było z okazji Usprawnienia Przedmiotów Legendarnych) i w tym konkretnym przypadku postanowiłem szybko was zapewnić, że "czarne bronie" (to znaczy te z affixem MinMaxObrażeń) nie zostaną znerfowane w łacie 1.0.7 i i nie mamy planów na jakiekolwiek ich osłabienie.

Dział Znanych Problemów to dokładnie to, co oznacza nazwa: problemy, o których istnieniu jesteśmy świadomi. Jednak bug z MinMaxObrażeń jest nam już znany od Lipca zeszłego roku i nie chcieliśmy naprawiać czegoś, co osłabiłoby w efekcie bardzo dużą ilość obecnego uzbrojenia. Dlatego właśnie nie został ten bug naprawiony w żadnej z wcześniejszych łat od momentu jego odkrycia, jak i nie zostanie naprawiony w łacie 1.0.7. Obecnie plan jest taki, że jeśli kiedykolwiek przyjdzie nam to naprawić, naprawa nie będzie działała wstecz, przez co dotyczyć będzie jedynie nowych przedmiotów.

Jedno mnie nadal nurtuje. W tym hipotetycznym scenariuszu naprawy tego buga, czy będzie to buff, czy raczej nerf? Myślę, że ludziska od teorii chcieliby mieć sprostowane, jak poprawnie winien się zachowywać ten affix.

Jeśli i kiedy weźmiemy pod uwagę strojenie affixu MinMaxObrażeń (czy będzie to bug fix, czy inny rodzaj zmiany) z pewnością damy wam znać wcześniej, ostrzegając tak klarownie, jak tylko się da. Na nic się jeszcze nie zdecydowaliśmy, ani nawet nie rozmawialiśmy o potencjalnych rozwiązaniach. Tak też pomimo tego, że podziwiam was za kucie teorii i rozumiem, dlaczego chcecie gdybać, nie jestem w stanie rozjaśnić tematu bardziej, niż tak, jak już to zrobiłem. Cokolwiek więcej byłoby spekulacją, a mi, ani żadnemu innemu Menadżerowi Społeczności taka rola nie przystoi.

Po drugie, CM Grimiku ogłasza trwanie prac koncepcyjnych nad poprawieniem sytuacji ze znajdywaniem przedmiotów "w dziczy", kontra robieniu zakupów w Domu Aukcyjnym (co "odrobinę" psuje frajdę z tego, na czym D3 przecież stoi):

Zdajemy sobie sprawię, iż (dla wielu graczy) bardziej satysfakcjonujące jest zdobywanie sprzętu podczas normalnej rozgrywki, niż kupowanie go w Domu Aukcyjnych i pracujemy nad szregiem usprawnień w tym temacie. Istnieje wiele metod na osiągnięcie tego celu a wybranie najlepszej rzadko kiedy będzie zwięzłym procesem. Pragnę was zachęcić do dalszego wypowiadania się na ten temat i obiecuję, że nadal będziemy wszystko czytać i przekazywać tam, gdzie trzeba.

 

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 23.01.2013 12:39

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.