Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Dupe Metoda (Już Wyłączona), Ogromny Roll-back w Azji, Będą Bany

Azjatyckimi serwerami wstrząsnęły ostatnio dwie dupe metody (obie Koreańskie). Pierwsza polegała na wściekłym nadużywaniu zakładki odkupowania przedmiotów przez dwie postacie na tym samym koncie. Druga (której demonstracja uchowała się na YT), była trochę bardziej złożona. Pozwalała osiągnąć nieskończone losowania przedmiotów z rzemiosła. Jeden gracza dawał materiały drugiemu, po czym opuszczał grę w niekonwencjonalny sposób. Następowało tutaj zresetowanie konta tego drugiego do momentu z przed dołączenia do gry, co przywracało stan jego ekwipunku do wcześniejszego stanu, gdzie drugi gracz zatrzymywał materiały, które otrzymał, wykorzystując je do rzemiosła przed resetem. Patent został już wyłączony hotfixem i obecnie nie działa zgodnie z poniższym szczegółowym opisem:

1. A daje materiały graczowi B.
2. Gracz B wykonuje przedmioty przy ich użyciu.
3. B daje wykonane przedmioty graczowi A.
4. B przechodzi do nowego punktu kontrolnego lub punku nawigacyjnego.
5. A wychodzi z gry (Kiedy A opuszcza grę, A traci wszystkie wykonane przedmioty otrzymane od B, ale dostaje z powrotem wszystkie swoje zasoby. Dzięki temu, A niczego nie zyskuje i niczego nie traci).
6. Gra zostaje automatycznie zakończona (serwer wykrywa anomalię?)
7. W tym momencie, serwer przestał nadążać za procesem przekazywania wykonanych przedmiotów z B do A (z trzeciego kroku), przez co B nadal ma wykonane rzemiosłem przedmioty i dostaje je za darmo. (ponieważ zasoby rzemieślnicze A zwracają się).

Wideo poglądowe (sugeruję wyciszenie):

Od wczoraj na Azjatyckich serwerach trwają prace konserwacyjne, które najprawdopodobniej wiążą się z zakrojonym na szeroką skalę rollbackiem bazy danych i kasowaniu wszystkich kopiowanych i skopiowanych przedmiotów. Tłumaczenie wypowiedzi lokalnego Taiwańskiego CMa:

Po pierwsze, jesteśmy wam bardzo wdzięczni za waszą cierpliwość w oczekiwaniu na zakończenie pracy naszej ekipy deweloperskiej podczas tego wyjątkowego okresu konserwacyjnego, mającego na celu przywrócić poprawne funkcjonowanie całości naszych usług.

10 Czerwca, nasi deweloperzy odkryli błędy w przedmiotach przechowywanych w bazie danych, które tyczą się bardzo małej ilości przedmiotów nie stworzonych konwencjonalnymi metodami. Błąd spowodował skopiowanie 0.01% przedmiotów, co nie ma wpływu na większość naszych graczy, jednak nie jesteśmy w stanie stabilnie prowadzić naszej bazy danych bez wcześniejszego usunięcia tych duplikatów. Z tego względu, przeszliśmy w tryb serwisowy na naszych serwerach, coby przeprowadzić konieczne operacje i naprawić ten błąd. Nasi deweloperzy pracują obecnie nad jak najszybszym wznowieniu pracy serwerów. 

Wszystkie oryginalne przedmioty i ich kopie zostaną usunięte z bazy danych, po czym poinformujemy was o dokładnym czasie zakończenia prac serwisowych, jednak na tą chwilę spodziewamy się zakończenia 11 Czerwca, około 6:00 PM (czasu Taiwańskiego).

[...]

I wreszcie, wydarzenia z dalekiego wschodu przyniosły reperkusje na zachodzie w formie ostrzegawczego wpisu na blogu oficjalnej strony społecznościowej, którego przekaz ma tym większe znaczenie, że lada chwila ruszy RMAH:

Blizzard Entertainment od zawsze traktował cheatowanie w swoich grach w jakiejkolwiek formie bardzo poważnie i nie będzie inaczej przy Diablo® III. Jeśli odkryjemy, że gracz Diablo III oszukuje, używa hacków, botów lub innych modyfikacji w jakiejkolwiek formie, wtenczas zgodnie z treścią EULA, taka osoba może zostać permanentnie zbanowana z gry. Będzie to równoznaczne z niemożnością zalogowania się na Battle.net® celem grania w Diablo III przy użyciu swojego konta.

PLegalna rozgrywka w Diablo III, oznacza granie niezmodyfikowanym clientem gry. Inne postępowanie czynnie narusza zasady użytkowania Battle.net oraz Diablo III i jednocześnie przeczy duchowi rozgrywki fair play, na którym stoją wszystkie nasze gry. Z wielką mocą zalecamy unikania korzystania z hacków, cheatów, botów i exploitów. W najbliższej przyszłości rozpoczną się zawieszenia dostępu do gry osobom, które używały lub zaczną używać hacków i cheatów.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 12.06.2012 11:44

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

3 komentarze to “Dupe Metoda (Już Wyłączona), Ogromny Roll-back w Azji, Będą Bany”

  1. kross says:

    No i wszystko się sprowadza do tego, że gra nie jest ukończona.

  2. deful says:

    Spoko, ludzie i tak znajdą sposób na cheatowanie. Prędzej czy później. Niestety. Mam nadzieję, że się mylę i nie będzie w D3 haxów i Polska wygra dzisiaj z Rosją :)))

  3. Aksha says:

    Mimo wszystko jestem pod ogromym wrazeniem. Ja sobie w DIII gram jak prosty czlek – leveluje, czyszcze poziomy, zbieram zasoby… O zlotodajnych kryptach dowiedzialem sie juz po nerfie. Co dopiero takie numery, jakie robia Koreanczycy – to mi sie nawet nie snilo. Choc wkurza mnie, ze takie rzeczy sie dzieja, to jednak podziwiam pomyslowosc i inteligencje tego typu kombinatorow.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.