Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Dwa Nowe Screen’y Towarzyszy i Fota Okna Wiedzy

Głucho po Towarzyszach na froncie Diablo III. Coby zapchać dziurę, wrzucam dwa dodatkowe screenshot'y do PressKit'a Towarzyszy, do których jakimś cudem dorwał się serwis Diablo3.cc.

Dodatkowo, pojawiła się fota z jednego z BlizzCon'owych (z zeszłego roku) monitorów, na której widać okno wiedzy z interfejsu gry. Co najciekawsze, znajduje się na nim zakładka "Bestiary", możemy się więc spodziewać Bestiariusza z prawdziwego zdarzenia! No oczywiście jeśli na tą opcję nie spadnie gdzieś po drodze usuwający topór. Kto będzie "autorem" tych wpisów? Może Abd al-Hazir? Kiedy będą się odblokowywać kolejne? Po zabiciu nowego przeciwnika? A może tak jak to było rozwiązane w Diablo I, gdzie o każdym potworze dowiadywaliśmy się więcej w miarę powalania kolejnych przedstawicieli jego gatunku? Tak czy owak, fajno.

Interesująco wyglądają jeszcze zakładki "World" oraz "People". Mam wielką nadzieję, że Niebiescy przewidzieli sporo materiałów na choćby tekstowe opisanie poszczególnych lokacji, zjawisk, legend, ludzi i czego tam jeszcze. W końcu tego typu smaczki, jeśli dobrze napisane, kapitalnie poprawiają "immersję" świata przedstawionego, pozwalając nam wgłębić się w historię i przeżyć ją intensywniej. Oczywiście ma to sens, gdy sama fabuła jest to wszystko w stanie udźwignąć. W tej kwestii, wydaje mi się, że raczej nie ma się co spodziewać czegoś na miarę Mass Effect (jednego i drugiego), w końcu jest to strikte Hack and Slash, dodatkowo obecnie pozbawiony jakichkolwiek korzeni w naszej rzeczywistości (vide pozbycie się krzyży, itd.). Miłą odmianą by jednak było, gdyby nie rozchodziło się tylko o ścięcie głowy jakiemuś wielkiemu antagoniście (choć naturalnie, prędzej czy później, czyjaś głowa na końcu musi polecieć).

A wy? Czego oczekujecie po fabule Diablo III? Chcecie poważniejszej, doroślejszej i bardziej rozbudowanej historii? Czy może w ogóle was to zgrzewa i tak naprawdę liczy tylko grywalność, fanty i tłuczenie demonów razem z kumplami?

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 20.05.2011 11:22

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Jeden komentarz to “Dwa Nowe Screen’y Towarzyszy i Fota Okna Wiedzy”

  1. ziom says:

    Fabuła będzie ciekawa, ale tylko przy pierwszym podejściu.
    Później zacznie się prawdziwe szukanie przedmiotów i granie z kumplami żeby przejść kolejne poziomy trudności, a ma być ciężko po normalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.