Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Efekty Fan Site Event’u – 10 Postaci Na Jednym Koncie

Tak jest, nie regulujcie odbiorników. Na jednym koncie Battle.net, będzie można mieć 10 postaci, przynajmniej na początku. Taka rewelacja nie mogła przejść bez echa, więc FirskyDingo, do niedawna jeden z aktywniejszych fanów na oficjalnych forach Diablo, podjął ten temat, ściągając na siebie uwagę Bash'a. Odbyło się to tu, a było tak:

Limit 10 Postaci? Najgorsze co przytrafiło się do tej pory Diablo 3.

…Praktycznie rzecz biorąc, nigdy nie będzie trzeba level'ować nowej postaci.

Wiedzieliście, że tak będzie w związku z respec'ami. Jednak co zabawniejsze, nawet z respec'ami, level'owanie postaci jest fajne. Jest całkiem sporo gier, w których ludzie level'ują wiele, wiele postaci z tej samej klasy, tylko dla samej frajdy. Dodatkowo, nie mając niczego prawdziwie "przywiązanego" do danej postaci, łatwo jest rzucić wszystkie przedmioty do wspólnej skrzyni, skasować postać i zacząć nową.

Powiem jednak, że jest to obszar, w którym zdecydowanie jesteśmy otwarci na rozszerzenia, jak na razie jednak, taka liczba zdawała się być odpowiednia.

Nie róbcie tylko dodatku "wyłóż dolary za więcej slotów na postacie". Sami MÓWILIŚCIE... że jedno konto na jeden cd-key nie jest problemem, ponieważ będzie można na nim mieć tak dużo postaci, jak w D2. A teraz to... ugh. :\ Kumam. Najniższa linia oporu. Tylko że teraz, mam wrażenie jakbym grał na kodach. W sensie pewnie, będzie fajnie. Przez jakiś czas. Po kiego jednak miałbym wracać do gry, skoro wiem doskonale, że nie ma żadnego sposobu na ulepszenie mojej postaci, lub podjęcia wysiłku w próbie stworzenia czegoś nowego?

Znacznie bardziej mi odpowiadało, gdy respec'i były formą przebaczenia - że będzie można eksperymentować, robić poprawki, jednak tylko do momentu, w którym ten proces stałby się zbyt drogi, by zwyczajnie nie zacząć nowej postaci. Poczucie ostateczności stwarza powód do powrotu do gry oraz wrażenie unikalności.

Nadal uważam, że za wcześnie jest, bez znaczenia jak blisko byśmy nie byli, szczególnie biorąc pod uwagę, że nie poprzestaniemy na wydaniu gry w pudełku. Jeśli spartaczyliśmy i ludzie nie będą chcieli dalej grać, znajdziemy sposób, aby na to zaradzić.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 03.08.2011 13:01

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.