Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Falstart Systemu Towarzyszy (Followers)

Oficjalna Koreańska strona Diablo 3 popełniła falstart w inauguracji systemu Towarzyszy (Followers). Pojawiło się na chwilę wideo (podobno jako element tamtejszego PressKit'u) prezentujące pokrótce wszystkich trzech dostępnych nam kompanów: Templariusza, Łotrzyka (Scoundrel) oraz Zaklinaczkę (Enchantress). Wideo już zdążyło stamtąd zniknąć, jednak w internecie nic nie ginie.

Jak widać z materiału wideo, Templariusz będzie klasycznym Tank'iem, przydatnym szczególnie Czarodziejowi oraz Łowcy Demonów. Łotrzyk nada się Szamanowi, coby dodać do jego ataków żywiołowych obrażenia fizyczne. Zaklinaczka natomiast doda magię do fizycznych obrażeń Barbarzyńcy. Tak więc wszyscy trzej najemnicy powinni z powodzeniem zapełniać luki i słabości naszych głównych postaci, pozwalając jednocześnie na ich dobór pod względem naszego własnego stylu gry.

Widać też odrobinę interfejsu Towarzyszy. Każdy ma cztery szczeble umiejętności, z trzema umiejętnościami do wyboru na każdym z nich. Ekwipunek to lewa i prawa ręka względem uzbrojenia, dwa pierścienie i amulet. Dobre zagranie z tym miejscem na biżuterię, jako że efektywnie podwaja to ilość dobrych pierścieni i amuletów potrzebnych każdej postaci, ze względu właśnie na najemników.

Ale, ale. Jak już wspominaliśmy na początku, jest to falstart i na oficjalnej stronie Diablo 3 nie ma jeszcze ani słowa na ten temat. Idąc więc za ostrzeżeniem Bashiok'a, który już zdążył zareagować na tą rewelację, wstrzymujemy się z dalszymi spekulacjami (was naturalnie nikt powstrzymać nie może). Osobna strona poświęcona Systemowi Towarzyszy, pojawi się na łamach naszego serwisu za oficjalną stroną Diablo 3. Do tego czasu, nie traktujcie niczego co tu pokazujemy jako wersję ostateczną/oficjalną czegokolwiek. Sami widzicie, że jak na tak istotny system, wiemy na razie praktycznie nic. Także "hold ya horses till tomorrow!"

Sugerowałbym wszystkim ostrożność w tym co postrzegają jako prawdziwe, jako że jutro, z mojej perspektywy, wszyscy będą w wielkim błędzie.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 13.05.2011 10:09

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.