Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Gdzie Zmiany w Runach, Walentynkowe Żale, Leveling Nowych Postaci

No dobra, jesteśmy z powrotem. Na patelni mamy dzisiaj poganianie Niebieskich o artykuł opisujący aktualny stan Run Umiejętności, Bashioka tłumaczącego po raz sześćdziesiąty trzeci zalety obecnego systemu umiejętności oraz walentynkowe frustracje, od których pozwolę sobie zacząć (oryginalną składnię fana pozwoliłem sobie w miarę możliwości zachować):

Cóż za wspaniała okazja dla Wcielonego Obżarstwa.

Tak jak przed chwilą napisałem na waszym facebooku, a wy to skasowaliście: Przestańcie robić dziecinne obrazki i tapety, nikogo one nie obchodzą ffs, NIE CHCEMY OBRAZKÓW CHCEMY GRĘ WIDEO, wasze obrazki i tapety nie sprawiają nam ŻADNEJ FRAJDY. Weźcie więc dorośnijcie i zacznijcie pracować po godzinach, tak jak prawdziwi ludzie robią to w prawdziwym życiu, żeby wydać waszą cholerną grę bo jesteście już dawno poza harmonogramem. Kiedy ludzie mają dużo pracy na rękach ciężej pracują, wy ewidentnie przestajecie pracować i zaczynacie być dziecinni. Dziękuję bardzo za wysłuchanie i nie kasowanie jak dziecko zamykające drzwi przed rodzicami. Nie mogę uwierzyć, że Blizzard jest nadal ignorujący swojego przez długo i ciężko zdobywanego fana. Mogę uwierzyć, że MUSIMY pisać te wszystkie tematy i całą resztę. My was stworzyliśmy, my was wspieraliśmy, teraz nam dajcie plz.

Wyraźnie innych one obchodzą, nie ogłaszaj więc, że wszyscy podzielają twoje poglądy. Jest to -- śmiem powiedzieć -- dziecinna argumentacja.

Chciałbym również zaznaczyć, że w świecie dorosłych, firmy mają wiele rożnych stanowisk, dzielonych na przeróżne departamenty. Bez znaczenia jak bardzo chcesz dostać już grę, przykro mi, ale nadal mamy artystów, web-ekipę, ekipę od społeczności, etc. obłożone ludźmi, którzy NIE SĄ deweloperami gier, producentami czy programistami.

To powiedziawszy i coby wziąć sobie twoją opinię do serca, nadal będą wrzucał aktualizacje mediów na Facebooku i Twitterze.

[to już Bashiok, wyżej był Zarhym - przyp. red.] Chciałbym tylko, żeby Jay Wilson przestał już opóźniać grę, żeby móc sobie rysować takie obrazki.

Co z tymi Runami?

Mówiliście, że wszystko  już działa i jest w finalnej wersji, bla bla. GDZIE JEST TEN OBJAŚNIAJĄCY TO ARTYKUŁ NA STRONIE?!? Nie no, wiecie, to tylko prawdopodobnie najistotniejszy element rozgrywki w D3. Przestańcie się obijać i dajcie znać, cobyśmy mogli się bez końca kłócić jaki to ten nowy system jest wspaniały/beznadziejny.

Informacje na ten temat będziemy wrzucać tak blisko wydania kolejnej łaty, jak będzie to możliwe. Wkrótce.

Myślicie, że może już prawie skończyli, ale zdecydowali się najpierw skoczyć po kilka rożków śniegowych i rozegrać kilka partyjek trik-traka? Jednak teraz, wyzwani od leniów, w pośpiechu skończą sprawę?

Nie ma znaczenia, stary. Nie warto marnować czasu na próby uprawomocnienia naszych metod, rzeczy dzieją się wtedy, kiedy się dzieją, może będziemy mogli coś o tym powiedzieć, czasami, innym razem nie będziemy mogli, ostatecznie jednak, it's done when it's done, co doprowadza wielu ludzi do SZALEŃSTWA. Nie ma siły.

Jakimś sposobem, powiedzenie "wkrótce", w mniejszym stopniu doprowadza ludzi do szaleństwa, wywołując nawet śmiech. To jak czary.

I na koniec, po raz sto dwudziesty ósmy, dlaczego nabijanie poziomów na kilkunastu postaciach nie ma sensu (warto zaznaczyć, że OP był tak niepopularny, że został na forum "zakopany"):

Nowe drzewko umiejętności w Diablo 3 zabije sens ponownego przechodzenia Diablo 3. Obecnie, kiedy gram w betę, wszystkie moje postacie są na maksymalnym poziomie i nie ma żadnego sensu robienia nowej. W Diablo 2, mogłem zrobić 4 Nekromantów, gdzie każdy z nich używał czegoś innego. W Diablo 3, jedna postać może być każdym rodzajem Czarodzieja, czy Mnicha. Mam nadzieję, że to drzewko umiejętności zmieni się w coś, co zagwarantuje sens przechodzenia gry kilka razy.

Wow, ludziom naprawdę nie podoba się post OP. Cóż, jeśli zabijamy sens ponownego przechodzenia gry nie zmuszając ludzi do levelowania zupełnie świeżej postaci, tylko po to, by spróbować nowego buildu, pasuje nam to.

Levelowanie postacie jest fajne, niektórzy ludzie prawdziwie uwielbiają ten proces i zgadzamy się, że może on sprawiać frajdę i nadal chcielibyśmy opracować metody nagradzania dla tych, którzy lubią nabijać dodatkowe postacie, jednak wymuszanie tego tylko po to, by spróbować innych umiejętności, już się dla nas nie godzi. Jest to poziom masochizmu, do którego wracać nie zamierzamy. Dziękujemy latom 90' za ich wkład w design gier oraz mentalność lorda podziemi 'zmiażdż duszę gracza', zostawiamy to jednak za sobą. Mamy takie szalone przeświadczenie, że gry nie powinny cię karać za to, że chcesz się nimi cieszyć.

Rozchodzi się jednak o to, że długowieczność Diablo II nie polegała na nabijaniu poziomów postaciom. Dobicie do 80 jest kwestią godzin. Długowieczność polegała na eksperymentowaniu, modyfikacjach i losowości przedmiotów oraz chęci uzyskania tego perfekcyjnego. Zadziwiająco, owa długowieczność utrzymała się pomimo tego, że większa część polowania na przedmioty została całkowicie zrujnowana masowym upowszechnieniem się przedmiotów, które w zamyśle miały być nieprawdopodobnie rzadkie. Długowieczność Diablo II to eksploracja, modyfikacje postaci i przede wszystkim, zabijanie potworów coby zobaczyć, co z nich wypadnie - nie levelowanie postaci.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 15.02.2012 15:03

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

4 komentarze to “Gdzie Zmiany w Runach, Walentynkowe Żale, Leveling Nowych Postaci”

 1. BiałoBrody says:

  🙂

 2. Wołomiej says:

  Jeeeee nowy news !
  Tro lo lo lo lo lo !

 3. BiałoBrody says:

  A teraz z innej beczki.
  Ktoś może wie bądź słyszał jakieś pogłoski na temat Warcrafta4 ??

  Iskariota, co tak ząbki suszysz ? 😀 😀

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.