Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Imiona Postaci vs. BattleTag, Stanowisko Fanatyka, Rozpakowanie D3 CE

No i niestety. W Marcu Bashiok zapewniał, że przed premierą imiona postaci będą miały większą ekspozycję dla innych graczy (w sensie imienia naszej postaci widocznego dla innych). Niestety, Lylirra przyniosła złe wieści w odpowiedzi na pytanie pewnego fana:

Będzie się dało zobaczyć tylko "Barbaros, Barbarzyńca 6 Poziomu" w Grze Publicznej?

Lylirra: Nie za bardzo? Choć sam będziesz widział imię swojej postaci (a będą też sytuacje, w których inni gracze również będą mogli je podziwiać), twój BattleTag stanowić będzie główną metodę identyfikacji. Ten nick jest widoczny zarówno w Grach Publicznych, jak i przede wszystkim na listach przyjaciół.

Mam nadzieję, że to odpowiedziało na twoje pytania!

Lylirra, możesz trochę naświetlić, gdzie dokładnie będzie widać imiona naszych postaci vs. BattleTag?

Lylirra: Jasna sprawa! Kiedy Diablo III wystartuje, imię twojej postaci będzie widoczne w przeróżnych miejscach, włącznie z ekranem wyboru postaci oraz menu gry. Dla innych graczy, imię twojej postaci będzie widoczne tylko w profilu twojej postaci, jako tekst w pop-upie na liście przyjaciół oraz podczas brania udziału przez twoją postać w dialogu questowym. We wszystkich innych przypadkach, wyświetlał się będzie twój BattleTag.

I jeszcze coby sprostować, twój identyfikator BattleTaga (cyfry przyczepione do końca twojego nicku BattleTag) widoczne będą tylko w oknie "Dodaj Znajomego" oraz na widoku profilu gracza. Kiedy sobie po prostu normalnie gramy w grupie, wyświetlać się będzie tylko nick z naszego BattleTaga.

Bashiok: Coby jeszcze trochę sprostować wypowiedź Lylirry, to jest początkowa wersja tego systemu i jesteśmy otwarci na sugestie i opinie po premierze gry, kiedy już wszyscy będą mogli głębiej we wszystkim sobie pomieszać. Wstrzymajcie się chwilę, dajcie temu szansę, a po premierze, powiedzcie, co o tym myślicie.

Straszliwa decyzja.

Chyba zamiast wymyślać kreatywne imię dla jednej z każdej z mojej postaci, miast tego walnę parę razy pięścią w klawiaturę i samo się zrobi.

Bashiok: Imiona postaci będą wyświetlane w szeregu miejsc i prawdopodobnie będzie ich więcej, włącznie ze stroną społecznościową. Kategorycznie odradzam ci tak robić.

Teraz trochę eye candy. Na początek, mamy pierwszej jakości pokaz fanatyzmu w postaci stanowiska do Diablo 3, przygotowanego przez pewnego fana:

I na koniec, otwarcie Edycji Kolekcjonerskiej Diablo 3. Coś ta czacha Diablo i Kamień Dusz inaczej wyglądają, niż na materiałach promocyjnych Blizzarda:

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 10.05.2012 10:04

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

3 komentarze to “Imiona Postaci vs. BattleTag, Stanowisko Fanatyka, Rozpakowanie D3 CE”

  1. jelcz says:

    A co z sytuacją, gdy grasz postacią żeńską, a masz nick dla postaci męskiej? Totalnie bez sensu. Zresztą inne nicki pasują np do czarodziejki a inne do barbarzyńcy

  2. Kalet says:

    ehhh a ja słyszałem że w empiku ma nie byc tej edycji kolekcjonerskiej

  3. Rafal says:

    No nie bedzie bo oszusci z CDProjekt nie moga sie nachapac i nie daja nikomu sprzedac EK bo nie wyjda tak na tym jak sami sprzedadza, powod: hurtowa sprzedaz = mniejszy zysk, wiadome inni tez musza zarobic, wiec najlepiej wykozystac sytuacje i nie sprzedac nikomu hurtowo.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.